Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výstřižky z videa


Marcel505

Recommended Posts

Nedoporučil by někdo program, který má vyzkoušený na výstřižky z videa? Konkrétně se jedná o videa z palubní kamery, která mají kolem 0,5 GB (***.MOV), a potřeboval bych z toho vždy něco vystřihnout. A kdyby to pak umělo i výstřižky spojovat, tak by to bylo super.

Jde takový program sehnat jako freeware, nebo už jen zakoupit? Pokud to bude stát za to tak to koupím, ale doporučení by se hodilo, nechci něco slepě koupit a pak zjistit, že je mi to k ničemu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Freemake Video Converter

Sice musiš zaplatit asi 500,-kč aby to fungovalo, ale jinak asi nejjednodušší a nejpoužitelnější

 

https://www.freemake.com/cs/free_video_converter/

Vyzkoušet lze zdarma, při koupi Megapacku doporučuju nabídku zavřít, nabidne se za polovinu ceny.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marcel505 na občasný střih z kamer používám  "Fotky" - standardní součást Windows 10 a výš. Jediným problémem může být formát MOV - pokud bude nějaký nestandardní formát nebo že nepoužíváš Windows 10 nebo 11. Ale pokud máš Windows 7 tak Movie Maker

Např. zde je rychlý návod:

https://www.napocitaci.cz/33/strihame-video-v-aplikaci-fotky-uniqueidgOkE4NvrWuNY54vrLeM676cZNdFucS0B9mbKTrAPMMA/

 

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice je to od okupantů, a zakladatel údajně již nežije, ale mě to funguje :myslim 
https://liutyi.info/registrator-viewer-6-0/
Stažení v ZIPu ZDE
Pro konvert do jiného formátu používám AVC a na jednoduché spojení třeba ty "fotky" pod W10 ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Fotky ve WIn10 - dlouhé načítání, pak při ukládání to spadlo a pak už ani po restartu se sice otevřeli, ale nenaběhli a spadli. 

Datakam Player - super, jednoduchý, ale byť to napsalo, že to soubor uložilo, není tam, ani jinde když jsem to dal uložit znovu.

A to si nemyslím že mám zrovna slabej počítač... Asi jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz Asi jo 🙂 Nakonec MovieMaker a je to. Dlouho se to načítalo, ale to je asi u 0,5 GB videa normální co?

 

Příště teda budu chtít videa spojit, jde to MovieMakerem? Nějak jsem to tam nehledal... Nebyl už čas. 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FReemake mi načte 3GB video za 10sec. Vystřihnout a spojit není problem, přegrabovat do jinýho formátu je podle PC, ale 2h film na mý šlupce C2duo s 8GB RAM s Využitím CUDA z 2G NVidia grafiky uděla asi za pul hodiny. Ovšem jestli to máš ve 4K tak to asi bude trvat dele.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...