jirka307 Odesláno 12. leden 2022 Odesláno 12. leden 2022 (upraveno) https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-nejhorsi-zdroj-znecisteni-ovzdusi-mikroplasty-susicky-na-pradlo-185654 Upraveno 13. leden 2022 uživatelem Péťa Upraven odkaz, aby v něm nebyly reklamy ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 13. leden 2022 Odesláno 13. leden 2022 i když si prdneš, tak zatěžuješ planetu Citovat
Péťa Odesláno 13. leden 2022 Odesláno 13. leden 2022 Takže si můžu do sešitku nakreslit další zelený puntík Sušičku nemáme. ozzy56 a Charlie 1 ohodnotil 2 Citovat
ozzy56 Odesláno 13. leden 2022 Odesláno 13. leden 2022 my sušičku máme--dvě šňůry na balkoně jirka307 a Péťa ohodnotil 2 Citovat
pavelu96 Odesláno 13. leden 2022 Odesláno 13. leden 2022 Sušička nám byla doporučena doktorkou z alergologie, že pro dcery (všechny 3 alergičky) je sušička dobrá na zbavení bioalergenů. A za to, že vytváří mikroplasty jí naložím a odvezu k ní do čekárny a demonstrativně zapálím... Péťa ohodnotil 1 Citovat
sitler Odesláno 13. leden 2022 Odesláno 13. leden 2022 @pavelu96 No fuj, vis jakou ekologickou katastrofu vytvoris zapalenim susicky pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
Vena garážmistr Odesláno 13. leden 2022 Odesláno 13. leden 2022 No já čekám kdy někdo tak uvědomělej přijde s tím že bude lepší když se zase všichni vrátíme do dob že budeme mít okolo pasu uvázanou nějakou kůži a budeme hrabat díry na mamuty. Jo to vlastně taky nepude protože chudák to zvíře ze kterýho by byla tak kůže a chudák mamut když by věděl že ho chceme sežrat tak by měl trauma že by do té jámy neskočil. Takže lidstvo zajde ne na nějakou nemoc nebo katastrofu ale na úplně normální lidskou blbost. A nejhorší je že dneska už těma zelenejma kecama prudí úplně všude. radim.1008, Medvěd, OK406 a 6 další ohodnotil 9 Citovat
Medvěd Odesláno 13. leden 2022 Odesláno 13. leden 2022 My jsme se dneska rozhodli naší obstarožní sušičku obměnit a v sobotu přivezou novou. Budu já riskovat, že se zejtra někdo blbě vyspí a zakáže prodej jako to udělali s malýma dodávkama? Charlie 1 a jirka307 ohodnotil 2 Citovat
Hafity Odesláno 14. leden 2022 Odesláno 14. leden 2022 před 6 hodinami, Vena garážmistr napsal: A nejhorší je že dneska už těma zelenejma kecama prudí úplně všude. Jsem zvědav, kdy přijdou na řadu hřbitovní svíčky.... Vena garážmistr, OK406, jirka307 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
FrantaCV Odesláno 14. leden 2022 Odesláno 14. leden 2022 (upraveno) Neboj @Hafity Greta zařídí. Už zbývá jen zákaz "prdění". Dovedeš si představit kolik metanu se uvolní když si 7 mld lidí na táto planetě pšoukne? Upraveno 14. leden 2022 uživatelem FrantaCV Citovat
Akoc Odesláno 14. leden 2022 Odesláno 14. leden 2022 Bol som prekvapený, keď som sa dočítal, že obsah metánu je v ľudských vetroch minimálny. Z plynov, ktoré horia, je tam najviac vodíka (priemerne okolo 50% z celkového objemu). Takže príspevok ľudí ku množstvu skleníkového plynu metánu prdením je malý. Na druhej strane, vraj aj vodík v atmosfére nepriamo prispieva ku skleníkovému efektu. ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.