peter23p Odesláno 28. duben 2021 Odesláno 28. duben 2021 Jo inteligentní dobíjení je fakt zlo, baterka tím dostává děsně naprdel. Ale hodně záleží od jakého výrobce tam je baterka. I v origo baterkách jsou rozdíly a fabriky berou od různých výrobců a stane se že nějaká vydrží 2roky a ve stejném autě co vyjelo z jiného závodu kde je jiná baterka vydrží klidně 4roky. před 12 hodinami, gronholmm napsal: @peter23p ano to pro mě byla velká smutná pravda dobijí se až po nastartovaní, a na to potřebuje tu 12V. Takový začarovaný kruh Jo tohle co vím má zatím vymakané snad jen Hyundai kona electric, kde auto monitoruje baterku neustále a v případě potřeby dobíjí palubní baterku z velké baterie i při stání auta a signalizuje to rosvícením kontrolky v logu. Soudruzi asi při návrhu přemýšleli Citovat
Milan+ Odesláno 10. říjen 2021 Odesláno 10. říjen 2021 @ozzy56 Tak to zkouším,teď na cx3,nebyla rok na nabíječce,včera dala 100km,uvidím,zatím jde hodinu. Já tedy preferují nabíječky Ctek. Citovat
ozzy56 Odesláno 10. říjen 2021 Autor Odesláno 10. říjen 2021 tak mám ještě starou nabíječku, která rozchodí i mrtvou baterku , ale hlavně počítám s tím, že se dnes baterie mění dříve, než kdysi...(pokrok nezastavíš) Citovat
Akoc Odesláno 10. říjen 2021 Odesláno 10. říjen 2021 (upraveno) Tiež som mal pocit, že batéria nie je dostatočne dobíjaná inteligentným dobíjaním (2008 SUV). Kúpil som Battery Monitor, ktorý nonstop sníma napätie na póloch batérie. Záznam zo včerajších jázd (kombinácie okresných ciest a diaľnice) je priložený. Pred jazdou bolo napätie 12,7 V, dobíjanie 14,0 V a 15,0 V. Bezprostredne po jazdách 12,9 V. Tie krátkodobé poklesy napätí sú spôsobené otvorením dverí centrálom, vyklopením zrkadiel, aktiváciou riadiacej jednotky, a pod. Keď mám možnosť, batériu doplna dobíjam, keď napätie klesne pod 12,6 V. Batériu raz za čas oživím pulzným dobíjaním. Moja skúsenosť je, že to pomáha, malo by to viesť k čiastočnej desulfatácii, a tým sa zvyšuje kapacita batérie. Ešte doplním, že odber z batérie pri použití Start-Stop je redukovaný, pretože štartovacia energia sa odoberá aj z ultrakondenzátora. Upraveno 10. říjen 2021 uživatelem Akoc Citovat
Milan+ Odesláno 10. říjen 2021 Odesláno 10. říjen 2021 (upraveno) Tak jsem se zdržel nahoře po o. u kávy a tady je hotovo. Tak cca 3-4hoďky Upraveno 10. říjen 2021 uživatelem Milan+ Citovat
Hafity Odesláno 10. říjen 2021 Odesláno 10. říjen 2021 před 5 hodinami, Akoc napsal: Batériu raz za čas oživím pulzným dobíjaním. Jakou mašinkou Citovat
Akoc Odesláno 10. říjen 2021 Odesláno 10. říjen 2021 Lacnou čínskou za cca 10 €. Hafity a Milan+ ohodnotil 1 1 Citovat
Milan+ Odesláno 11. říjen 2021 Odesláno 11. říjen 2021 Tak to je to samé co Lidl,po připojení Ctek to baterii dalo teprve do kupy . Citovat
ChouLu Odesláno 11. říjen 2021 Odesláno 11. říjen 2021 @Akoc Musím tě zklamat, ale 2008 už nemá žádný superkondenzátor to Peugeot využíval jen chvíli např u modulu 308 T9, ale tam od toho už také dávno upustil Citovat
Agrafik Odesláno 11. říjen 2021 Odesláno 11. říjen 2021 Na nabíjení používám laboratorní zdroj, na dobíjení stačí ta z Lidlu. Citovat
MotoMoto Odesláno 12. říjen 2021 Odesláno 12. říjen 2021 Možná se zeptám hloupě, ale to je potřeba? Dobíjet akumulátor. Já to nikdy nedělám. Citovat
MJSytic Odesláno 12. říjen 2021 Odesláno 12. říjen 2021 Ano. S příchodem EKO EU dobíjení je třeba nabíjet. Hlavně, pokud se s autem nejezdí často Citovat
MotoMoto Odesláno 12. říjen 2021 Odesláno 12. říjen 2021 Mám system start stop necelé dva roky a fakt ani jednou nebylo dobíjeno. To mi nějak nesedí. Citovat
ozzy56 Odesláno 12. říjen 2021 Autor Odesláno 12. říjen 2021 já to za rok a něco nabil poprvé, nějak na chatě myslím na něco jiného a na sídlišti to nejde Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 12. říjen 2021 Odesláno 12. říjen 2021 Já to nabíjím, protože jsem četl, že se to má dělat.. a hlavně mám pro to podmínky, tak mám takový ten lepší pocit, že to dělám dobře . Je ale fakt, že jsem ani tady nikde nečetl nějaké litánie o tom jak v brzké době u aut s SS odešel akumulátor, takže to vypadá, že to něco vydrží i bez dobíjení.. . Na druhou stranu mám v autě píchlej měřák v zásuvce a vidím, že při normální jízdě to nedobíjí vůbec. Citovat
Akoc Odesláno 12. říjen 2021 Odesláno 12. říjen 2021 Ako sa tu už pred časom písalo, batéria ešte nesulfatuje, ak je na svorkách napätie 12,6 V a viac. Čím nižšie napätie, tým väčšia sulfatácia, a teda znížená kapacita a kratšia životnosť batérie. Teda, ak je možnosť, dobíjať batériu inteligentnou nabíjačkou, ak je napätie nižšie než tých 12,6 V. Citovat
pavelu96 Odesláno 12. říjen 2021 Odesláno 12. říjen 2021 Na staré 5008 z 2013 jsem měl baterii původní a celých 5 let jsem SS systém nevypínal a baterie byla až na jedno malé zaváhání v pohodě Na nové 5008 jsem se to naučil vypínat, ale zapomněl jsem, proč to vlastně dělám ozzy56, MotoMoto a Péťa ohodnotil 3 Citovat
Návštěvník Odesláno 12. říjen 2021 Odesláno 12. říjen 2021 před 22 hodinami, Milan+ napsal: Tak to je to samé co Lidl,po připojení Ctek to baterii dalo teprve do kupy . Uvažuji nad koupí nové uni nabíječky (Ctek MXS 5.0) Ctek tedy doporučuješ? Čtu dobré ohlasy na tuto značku. Případně ještě mám v merku Bosch (asi C7) Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 12. říjen 2021 Odesláno 12. říjen 2021 ty Ctek jsou všude dost propagovaný a i chválený.. asi dobrá volba Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.