Medvěd Odesláno 21. červenec 2020 Odesláno 21. červenec 2020 (upraveno) Hleděl jsem na to v dnešních zprávách na ČT 1 jako puk, když se ve sportovních zprávách vedl rozhovor s kýmsi, kdo prý zcela vážně chystá Škodovkou na rallye Dakar. Možná je to opožděný apríl, ale reportáž se tvářila jako by byla myšlena vážně https://sport.aktualne.cz/motorismus/dakar/ondrej-klymciw/r~8c60bea0ca8911ea8b230cc47ab5f122/ Upraveno 21. červenec 2020 uživatelem Medvěd Pepito ohodnotil 1 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 22. červenec 2020 Odesláno 22. červenec 2020 A proč by nemohla jet? Z té původní Škodovky tam nebude ani prd, akorát to stejně vypadá. Na Dakar se všechno staví úplně nový. Citovat
Guest Scratch Odesláno 22. červenec 2020 Odesláno 22. červenec 2020 kymsi = ondřej klymciw - to neni kdosi...... Citovat
Vena garážmistr Odesláno 22. červenec 2020 Odesláno 22. červenec 2020 Někde jsem zaslechl že pořadatelé vypsali nějakou speciální kategorii veteránů nebo tak něco tak asi pojede v této kategorii. A ten co ji připravuje tuším že Dakar jel na motorce. Pepito ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 22. červenec 2020 Odesláno 22. červenec 2020 Musel jsem si ho vygůglit https://www.ondrejklymciw.cz/o-mne/ Z motorky do veterána? Dost dobrý... Pepito ohodnotil 1 Citovat
Pepito Odesláno 22. červenec 2020 Odesláno 22. červenec 2020 Také jsem to viděl ve zprávách. Měl jsem dvě "stodvacítky" a nikdy mě nezklamaly, ale je fakt, že tam toho z té původní moc nebude. Ondřej Klymčiw i všichni ostatní, kteří se Dakaru zúčastní, jsou pro mě borci. Fandím celé posádce a těším se na Dakar. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 22. červenec 2020 Odesláno 22. červenec 2020 veno jedna se o kategorii klasik a auto je zavodni skoda 130LR (nebo neco co ji bude pripominat) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.