Pe.Tr Odesláno 14. květen 2020 Autor Odesláno 14. květen 2020 před 34 minutami, Radek Hurvajz napsal: Z bojleru jo, a voda jde přímo na topnou spirálu, pustím si vodu a jebne mi to takovou facku že to svět neviděl. no ale pak uz ti bude jedno jestli ti je teplo nebo zima Citovat
jarokare Odesláno 14. květen 2020 Odesláno 14. květen 2020 před 2 hodinami, Radek Hurvajz napsal: v tom Aristonu jsou ale chytrý teda Tohle už mají 30 let starý bojlery z Dražic Pepito, Radek Hurvajz a Péťa ohodnotil 3 Citovat
Guest minimaxa Odesláno 14. květen 2020 Odesláno 14. květen 2020 Dražice do suchý jímky. Mám jich pár skladem Citovat
Pe.Tr Odesláno 14. květen 2020 Autor Odesláno 14. květen 2020 nikde jsem ale nenarazil na jen čtyřčlánkovou jakou mám já . to bude minijímečka asi. Citovat
janoge Odesláno 15. květen 2020 Odesláno 15. květen 2020 Je to špirála na nepriamy ohrev vody, čiže neprichádza to do styku s vodou. Toto som zažil v starých bojleroch. Bol to stratový ohrev vody, lebo to muselo najprv ohriať priestor okolo seba až potom to hrialo vodu. Ale ešte sa nejaké také bojlery nájdu. Citovat
Guest minimaxa Odesláno 15. květen 2020 Odesláno 15. květen 2020 Jeden z největších českých výrobců bojlerů DZ Dražice tuto osvědčenou a celkem spolehlivou technologií stále používá. Jako výhodu vidím v jednoduché výměně topného tělesa bez nutnosti bojler vypouštět. Citovat
Pepito Odesláno 15. květen 2020 Odesláno 15. květen 2020 V 13. 5. 2020 at 23:07, Pe.Tr napsal: jako topne telesobto vypada ale je to ve dřevě ... Petře, jak jsi na to přišel, že je to ve dřevě? Co pamatuji (a pamatuji toho hodně ), tak to bylo vždy v keramice. Pár jsem jich už v životě vyměnil https://www.nadeta.cz/nahradni-dily/ohrivace-vody-bojlery/topna-telesa-keramicke/dzd-drazice/topne-teleso-keramicke-2200w-dzd-drazice-6-clanku-38cm-do-bojleru-[id%3D5003-261].html Citovat
Pepito Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 To vypadá jako nějaký neosazený elektronický vypínač/přepínač pro elektrické nářadí. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 Pojistkovka z auta Péťa ohodnotil 1 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 (upraveno) Jo pojistkovka a je z Mercedesu ze sloupku řízení Upraveno 17. květen 2020 uživatelem Radek Hurvajz Péťa ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 jj, Sprinter Ale už vrčí, to byl boj... Citovat
pavelu96 Odesláno 18. květen 2020 Odesláno 18. květen 2020 Není to kufr, ale tajemná krabice... Citovat
MJSytic Odesláno 10. březen 2021 Odesláno 10. březen 2021 Středeční hádanka. K čemu tohle je? Citovat
Péťa Odesláno 10. březen 2021 Odesláno 10. březen 2021 To bude nějaký měřidlo náklonu (odchylky) Citovat
Návštěvník Odesláno 10. březen 2021 Odesláno 10. březen 2021 To je předpověď počasí na letošní rok Citovat
pavelu96 Odesláno 10. březen 2021 Odesláno 10. březen 2021 Normální teploměr (+ -20°) co se dá použít jako Head up displej Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.