Tony Stark Posted March 13, 2019 Posted March 13, 2019 (edited) Hoj fšem, pracuje někdo z Vás třeba ve fabrice či jiném dost hlučném prostředí a používá třeba na noční směně Bluetooth sluchátka, pokud ano jaká + bych poprosil krátkou recenzi jak to je s výdrží, hlasitostí/kvalitou zvuku. Pracuji v prostředí kde je Hluk kategorie č.3, což bez špuntů nejde celou šichtu vydržet aniž bych nebyl ve 40ti hluchý jako mojí kolegové. Pročetl jsem kvanta materiálu na heuréce, různých fórech ale nikde se nedozvím "různorodé" recenze, jelikož každý kopíruje jeden druhého. Chtěl bych něco okolo 500,- + - 2-3stováky bych eventuálně přihodil. Jestli budou s kabelem či bez je mi spíše šumafuk. Děkuji za případné tipy, rady, postřehy apod ... Tony Edited March 13, 2019 by Tony Stark Quote
Driver Posted March 13, 2019 Posted March 13, 2019 Hele a není to trochu kontraproduktivní jako ochranu sluchu před hlukem používat věc, která ho produkuje? BT sluchátka mám teď už druhé, ale ani jedny nedokáží odstínit dokonale okolní "svět". Aby jsi potom nebyl hluchý už ve 30ti Quote
Tony Stark Posted March 13, 2019 Author Posted March 13, 2019 30 už mi dávno bylo. Špunty do uší mají zmírnit okolní hluk, nikoliv jej eliminovat. Se sluchátkama a puštěným rádiem je to úplně jiná šichta. Quote
Pe.Tr Posted March 13, 2019 Posted March 13, 2019 tak dej prezne chranice sluchu ne ? napr co jsou u krovinorezu Quote
Péťa Posted March 13, 2019 Posted March 13, 2019 Myslíš tyhle? On @Tony Stark určitě nějaké špunty/sluchátka fasuje. Ale ty nehrajou Pe.Tr, vendelinek and Laďa 3 Quote
Davidak79 Posted March 13, 2019 Posted March 13, 2019 (edited) používáme tyhle https://www.expert.cz/mtk-0351112-bt-sluchatka-s-fm-cerna/?utm_source=google&utm_medium=nakupy&utm_campaign=nakupy&gclid=CjwKCAjw1KLkBRBZEiwARzyE7wfS0bQRDq3Ue0vTlI8W75_7uFeWpwcgOgt3p3YgYChlx_rOup1TRhoCjFoQAvD_BwE a tyhle https://www.gogen.cz/sluchatka-gogen-hbtm-81bl-cerna/z426466/ a ještě tyhle https://www.czc.cz/sony-mdr-rf810rk/77049/produkt sony mám nejraději jsou největší a bezproblému obejmou uši ale nevýhoda je stanice tak že jsou jen na doma , dále používám ty gogen pořád je mám kolem uší a když mi je zabaví děti použuju ty MTK Dej mi sluchátka "pecky" do uší na nohy žabky na prdel tanga tak chytím Váňu hodím si ho na záda a vyhraju velkou pardubickou o dvě délky před nejrychlejším koněm Edited March 13, 2019 by Davidak79 Quote
morepower Posted March 13, 2019 Posted March 13, 2019 hele, kolega má na střílení sluchátka, který odstíní hluk, takže slyšíš jen to, jak někdo mluví a to úplně krásně, kdežto okolní hučení a bouchání ne. Dá se u nich snižovat a zvyšovat hlasitost. Nevím, jak je to s hudbou, ale třeba se dá cosi připojit, to nevim. Cenově jsou určitě výš, než tvoje požadavky, ale stálo by to za to. Měl sem je u nás ve fabrice chvilku na hlavě a je to paráda. Nekoupili sme je pro lidi jenom proto, protože by se hned rozkradly a museli bychom je koupit dvakrát až třikrát... Quote
mmartinkovic Posted March 13, 2019 Posted March 13, 2019 Bezpecnost prace by BT skuchatka urcite nerada videla v hlucnom prostredi ako pises (c3). Quote
Havlicek.Lukas Posted March 13, 2019 Posted March 13, 2019 tatka klasicke hluchatka z fabriky a v nich naimplantovane BT handfree ve druhem sluchatku ma malou power banku aby mu to celou smenu vydrzelo Quote
morepower Posted March 15, 2019 Posted March 15, 2019 V 13. 3. 2019 at 18:20, Péťa napsal: Dej sem prosím odkaz, to by mě zajímalo. Tadyk pavelu96 and Péťa 2 Quote
KingSpade Posted March 23, 2019 Posted March 23, 2019 Ideálně koupit sluchátka s noise cancelling funkcí aneb aktivní potlačení okolního hluku. Na krámu jsem zkoušel jedny sluchátka od Bose a perfektní. Okolí pro mě bylo zvukově mtrvé a cena? Lidových skoro 10 klacků Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.