Jump to content

Kdo jste jí znali, zaplačte s námi

Medvěd
 Share

Recommended Posts

Včera večer mi zazvonil tydlifon, na druhém konci byl Zoby a prý, že se dozvěděl, že prodávám 309ku a co bych si za ní jako představoval, že by jí přijel se svým švárou zkouknout. Dneska zkouknutí proběhlo a momentálně je 309ka na cestě do místa svého nového bydliště, Těchonína v Orlických horách a já doufám, že nový majitel bude spokojený a že mě za pár dní nebude proklínat, že jsem mu prodal nějaký šmejd - věřím, že mu 309ka splní vše, co od ní očekává a že s ní najede spoustu spokojených kilometrů.

[upravil dne 10-2-06 Medvěd]

Tedy! Sice jsem věděl, že rallye a podobná klání aut se pořádají hlavně kvůli zvýšení prodejnosti jednotlivých značek. Ale že náš závod okolo Orlikostelce zvedne prestiž Medvědovy 309 natolik, že mu ji prakticky okamžitě po skončení akce začnou pobláznění fanoušci přeplácet, jen aby tento stroj získali, to tedy věru zírám :o

Guest Masinka
Původně zaslal: Dave_k

To píšeš jakoby ji nechal Medvěd sešrotovat. :myslim

Pokud do ni novy majitel nebude investovat nekolik desitek tisic korun rocne, tak na na tom srotisti brzy skonci

Ty investice jsem si docela odbyl já, naopak jako původní majitel tvrdím, že pokud s tím nebude točit každý měsíc Slovač, prostě nenajede jako já 30 000 km za rok, tak mu může docela dobře sloužit (samozřejmě sem tam nějakou kačku bude muset investovat - holt r.v.1992 není rok 2002, ale na ježdění do školy a zpět a sem tam na nějakej ten vejlet je to auto v pohodě)