Pe.Tr Odesláno 19. duben 2019 Autor Odesláno 19. duben 2019 tak jsem si udelal radost... Charlie 1, Rikic339, Karel a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Hafity Odesláno 19. duben 2019 Odesláno 19. duben 2019 Co to je za odrážedlo? Péťa ohodnotil 1 Citovat
Pe.Tr Odesláno 19. duben 2019 Autor Odesláno 19. duben 2019 promin ze nemam minimalne 1200ccm , mohu tady s vama bejt nebo mam radeji jit pryc Veverka ohodnotil 1 Citovat
Hafity Odesláno 19. duben 2019 Odesláno 19. duben 2019 Ale no tááák! Dyk je to šrandááá! To je nějaká Suzi 650, kterou neznám.... Péťa ohodnotil 1 Citovat
Pe.Tr Odesláno 19. duben 2019 Autor Odesláno 19. duben 2019 jj nastupce sv , tohle je sfv 650 Gladius , v podstate stejny motor jako sv , vyrabel se 2009 az 2013 ja mam 2011 bez abs. Hafity ohodnotil 1 Citovat
vendelinek Odesláno 19. duben 2019 Odesláno 19. duben 2019 Takže běhat už se nebude ,tady na tom kila neshodiš Citovat
Pe.Tr Odesláno 19. duben 2019 Autor Odesláno 19. duben 2019 ja mam gladiuse uz od zaří , ted jsem dal foto nove potazeneho sedla. ted zacne kolo Péťa ohodnotil 1 Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. duben 2019 Autor Odesláno 27. duben 2019 při 39825km výměna zadní pneu výměna uražené stupačky a vyleštil jsem si kolínko Schreek a Rikic339 ohodnotil 2 Citovat
Pe.Tr Odesláno 5. květen 2019 Autor Odesláno 5. květen 2019 osudové setkání s mojí moto , kterou jsem koupil v září 2018 , fota jsou z jarního srazu 2012 , moto je rv 6/2011 radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. březen 2020 Autor Odesláno 29. březen 2020 tak menší změny , úpravy a servis s přípravou na sezónu (lakování @MilanF1 ještě jednou dík!) Rikic339, Milan+ a Pažout508 ohodnotil 3 Citovat
Béďa Odesláno 29. březen 2020 Odesláno 29. březen 2020 ta modrá má na fotce jiný odstín, takže to je jasná bouračka, to poznám.. Radek Hurvajz ohodnotil 1 Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. březen 2020 Autor Odesláno 29. březen 2020 @Béďa to stejně slunko vyšisuje Citovat
Pe.Tr Odesláno 10. duben 2020 Autor Odesláno 10. duben 2020 tak první rozhýbání za námi , vybalil jsem konečně i kameru Niceboy Vega 6 , obraz super , 64karta bude stačit jen teda zklamání , baterka zvládne tak něco přes hodinu , každopádně dneska jsem si vzal jen popruh na hruď , musím nějak poladit držák na helmu . Mám výklopku tak to bude horší to vymyslet, ale něco snad půjde. Citovat
Pe.Tr Odesláno 10. duben 2020 Autor Odesláno 10. duben 2020 tvl ted jsem zjistil ze jsem mel nastavenou kvalitu jen na 2,7k zkusime priste s tim 4k , to by mohlo byt lepsi Citovat
MJSytic Odesláno 10. duben 2020 Odesláno 10. duben 2020 To už ale 64GB karta bude málo P.S. To jsi jel do práce, nakoupit, k lékaři nebo vyřídit neodkladné záležitosti? Citovat
Pe.Tr Odesláno 10. duben 2020 Autor Odesláno 10. duben 2020 spis musim poresit baterku jak kartu vezl jsem dezinfekcni gely z Evy babicce na Ladvi ale netusim kam jelo asi milion dalsich motorkaru a mraky aut Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.