Guest StibTo Odesláno 24. březen 2018 Odesláno 24. březen 2018 (upraveno) Vlákno na mou žádost odděleno od původního tématu v sekci Naše káry. Tímto děkuji moderátorovi. Upraveno 25. březen 2018 uživatelem StibTo
Laďa Odesláno 24. březen 2018 Odesláno 24. březen 2018 před 18 hodinami, Klemoň napsal: Také se připojuji k dotazu - A dál bude co ??? Peugeot 508 1.6 thp
Guest minimaxa Odesláno 24. březen 2018 Odesláno 24. březen 2018 Že vono už to klepe na pupek a bude se kupovat rodinný vůz...?
urdemala Odesláno 24. březen 2018 Odesláno 24. březen 2018 Takže Multipla? MilanF1, Péťa, Milan+ a 1 další ohodnotil 4
Charlie 1 Odesláno 24. březen 2018 Odesláno 24. březen 2018 před 5 hodinami, minimaxa napsal: Že vono už to klepe na pupek a bude se kupovat rodinný vůz...? se nevyjadřil,tak na tom možná něco bude...a rychlý prodej by tomu odpovídal....
Guest StibTo Odesláno 24. březen 2018 Odesláno 24. březen 2018 Není tomu tak Nicméně určitý požadavek na "praktičnost" tam s ohledem na budoucnost je. K nástupci - ještě se mi nepodařilo myšlenkově "izolovat" konkrétní značku/model, tak zatím jen nástřel možných kandidátů : Mazda 6 (druhá generace) 2.5 125kw Mazda 6 (třetí generace) 2.5 141kw Honda Accord (osmá generace) 2.4 148kw Ford Mondeo (třetí generace) 2.5 162kw Ford Mondeo (třetí generace) 2.0 176kw Škoda Superb (druhá generace) 3.6 191kw Možná nějaké Volviště ... ale tam mi nějak většinou nesednou ty interiéry, za to T5 pětivál s turbem by mi nevadil
Havlicek.Lukas Odesláno 24. březen 2018 Odesláno 24. březen 2018 koukam ze se tady netroskasi - pod 2 litry to neklesa
Péťa Odesláno 24. březen 2018 Odesláno 24. březen 2018 Až na ty Mondea dobré volby. MilanF1 a Pe.Tr ohodnotil 2
Guest StibTo Odesláno 24. březen 2018 Odesláno 24. březen 2018 Pod 2L nepůjdu To bych si mohl koupit už tu 1.6 v 508 či 308 ... Akorát @Mrkvička není z těch mých úvah moc happy
Guest minimaxa Odesláno 24. březen 2018 Odesláno 24. březen 2018 nj, to chápu, postýlka, kočárek, dudlíky, Sunar, plýnky, očkování, penál, taška, mobil, notebook, internát, školné, svatba...
Hafity Odesláno 24. březen 2018 Odesláno 24. březen 2018 před 10 minutami, StibTo napsal: Pod 2L nepůjdu
MilanF1 Odesláno 24. březen 2018 Odesláno 24. březen 2018 A ta 1.6 je pořád výkonnější než ty tvoje nastrely. ale 308 HB není nejpraktictejsi. Kitty taky nebyla moc nadšená... Ale kdyz ji miluješ (rozuměj 308 GTi ) , není co řešit.
Guest StibTo Odesláno 24. březen 2018 Odesláno 24. březen 2018 Před hodinou, Péťa napsal: Až na ty Mondea dobré volby. Co je špatného na Mondeu? Jinak díky.
Charlie 1 Odesláno 25. březen 2018 Odesláno 25. březen 2018 Nejvíc zábavná je asi ta 6....ale jsou dráhy,nejlevnější jsou Fordy....
Schreek Odesláno 25. březen 2018 Odesláno 25. březen 2018 Jo ta Mazda 6 je hezká volba. Hondu nevim neznám, ale mondeo nebo superb mi přijde jako úlet Škoda, že vylučuješ 3.0 V6 od PSA je to léty prověřený motor, který se v novějších modelech sice blbě shání, ale i tak podle mě stojí za to... Charlie 1 ohodnotil 1
Guest StibTo Odesláno 25. březen 2018 Odesláno 25. březen 2018 (upraveno) Schreek : Opět nevidím důvod, proč Mondeo a Superb "úlet"? Pokud vím Scratch je velmi spokojen, já bych jen bojoval s přechodem na automat a k tomu těžkej průser, tedy pokud se neměnil olej (mluvím o 2.0 240hp který se v manuálu nesezene). Superb V6 je úlet proč? 3.0 V6 od PSA jak říkáš v novějších modelech jednak prakticky neseženu a stejně pokud vím je jen v 407 a C5. 407 jsem už měl, o C5 bych teoreticky pouvažoval i... Upraveno 25. březen 2018 uživatelem StibTo
brixtr Odesláno 25. březen 2018 Odesláno 25. březen 2018 (upraveno) Jen pro pořádek. C5tka se řídí úplně jinak a to nemluvím o té své ale o té nové.. To auto nejezdí spíš bych řekl že pluje... Mazda 6 je nádherná jen co je pravda... Já když prodával 406stku tak jsem si taky krapet pobrecel ale s dalším autem mě to přešlo snad najdeš to co ti bude nejvíc vyhovovat Upraveno 25. březen 2018 uživatelem brixtr Péťa ohodnotil 1
Recommended Posts