Milan+ Odesláno 30. listopad 2017 Odesláno 30. listopad 2017 (upraveno) V 28. 11. 2017 at 10:19, Espero napsal: Já měl z r. 1988 novu, ale 120cítku L. Nejhorší vůz v životě, dodnes moje černá můra. Špatný karburátor, tekl na výfukové potrubí, byl, no myslím že u vozů které dodnes jezdí stále je, nad ním. Chytlo mi to za jízdy hned při prvním výletě, najeto to mělo asi 180 km. Už jsem na stodvácu atd. slyšel mraky skazek,tohle mi připadá už poněkud přitažené.Jelikož nádrž byla pod podlahou,tak ani nemohl ten benzín téct do kabiny,tam bylo cca 2cm prostoru pod víčkem pod zadním sedákem. Sám jsem je taky vlastnil a s kamarádem jsme jich i pár z bouraček do nové káry postavily. Když se tomu pravidelně mazala náprava,tak na těch autech se toho zase tak dělat moc nemuselo.Bylo to jednoduchý. Vystříkaly se dutiny,dát plastové podběhy a bylo i o rez postaráno,pokud to nebyla nějaká splácaná bouchačka. Upraveno 30. listopad 2017 uživatelem Milan+ Citovat
MATTESS00 Odesláno 1. prosinec 2017 Odesláno 1. prosinec 2017 (upraveno) V 28. 11. 2017 at 5:38, kocvin napsal: Mattess - No a teď je řada na tobě Jo barva je to supr.. Loni, když byla 308ka na opravě, dal jsem do jejho vlákna pár fotek, co dělám, když auto opravují. Bez reakce. Nevím, zda i tady zakládat k Rapidu vlákno. Stejně časem zapadne, s autem nic zásadního nedělám. Taky není naštěstí co Uvidím, když se budu třeba nudit ... K diskuzi: Měli jsem 105ku, od roku 88 v rodině. Fungovala bezproblemově, i plechařina vydržela do likvidace v roce 2011. Ale to už byl docela papír Replika 130 RS za 120t bude jen erko s laminátama, vlečkou a favo motorem a tudíš nesmysl vůbec něco takového kupovat. Ani eRko, ani RSo. Čili to ani nelze nazvat replikou Upraveno 1. prosinec 2017 uživatelem MATTESS00 Doplnění Citovat
kocvin Odesláno 12. duben 2019 Autor Odesláno 12. duben 2019 Kola na tuto sezónu.. EvoCorse X3MA Zero 8X15 4x108.. Béďa ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 13. duben 2019 Odesláno 13. duben 2019 To přijde na tu stopětku? Tak to sem pak dej fotky... Citovat
krtek 2 Odesláno 13. duben 2019 Odesláno 13. duben 2019 (upraveno) motor tam mas seriovy? kedysi som mal 120-uzovku a fukli sme tam motor z feldy 50 kW (vstrekovanie) ale prerobili sme to na karbec , islo to pekne ,seriova skodovka sa nechytala ani jedna to este neexistoval internet tak sme spekulovali vseliako ale narvali sme ho tam len po case nam to rozdrbalo zadne poloosy a prevodovka zacala tiect jak stara k.. a auto bolo nestabilne koli tym poloosam Upraveno 13. duben 2019 uživatelem krtek 2 Citovat
kocvin Odesláno 14. duben 2019 Autor Odesláno 14. duben 2019 Jojo na stopětku, fotky určitě dodám.. Momentálně probíhá GO náprav, převodovky a staví se motor.. Snad bude do poloviny června hotovo.. Motor jsem tam měl doteď z feldy, ale upravený s vrtáním 77mm, ostrou vačkou, zvětšenými kanály v hlavě a karburátorem weber, výfuk jsem měl 4-1 od pana Krejčího. Momentálně se staví nový motor s použitím závodní vačky 296°, vrtání zůstane 77mm avšak bude použit klikový hřídel z fábie, tudíž bude zdvih 78mm, dále pak kované ojnice, lité T písty, upravená hlava s většími ventily a speciálními ventilovými pružinami, elektronické laditelné zapalování a dva dvojité karburátory weber. Pokud se motor podaří postavit opravdu dobře, tak se můžeme dostat až na 165 Nm a 145 HP při objemu 1452 ccm. Tady je fotka zatím poslední evoluce motoru z léta 2018.. čakom a krtek 2 ohodnotil 2 Citovat
Davidak79 Odesláno 14. duben 2019 Odesláno 14. duben 2019 (upraveno) Naše první auto co jako kluk pamatuju byla 105 S s volantem na pravo Po několika letech když jsem udělal papíry (v 18 letech) tak jsem s tím lovil buchty EDIT: neměla opěrky hlavy tak jsem sehnal takový universální a ty jsem vyměnil za 2 králíky Upraveno 14. duben 2019 uživatelem Davidak79 kocvin a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
kocvin Odesláno 1. květen 2019 Autor Odesláno 1. květen 2019 Motor po očistě, před skládáním.. Béďa, krtek 2, Péťa a 3 další ohodnotil 6 Citovat
kocvin Odesláno 1. květen 2019 Autor Odesláno 1. květen 2019 Náprava složena a již namontována v autě.. Horní ramena trubková, chlazené brzdy(již namontovány), tlumiče HP.. radim.1008, Péťa, Béďa a 3 další ohodnotil 6 Citovat
kocvin Odesláno 1. květen 2019 Autor Odesláno 1. květen 2019 Pastorek ostrého řízení.. Péťa, radim.1008, Davidak79 a 3 další ohodnotil 6 Citovat
kocvin Odesláno 1. květen 2019 Autor Odesláno 1. květen 2019 Část dopingu pro motor... Péťa, radim.1008, krtek 2 a 5 další ohodnotil 8 Citovat
Milan+ Odesláno 1. květen 2019 Odesláno 1. květen 2019 Budeš jezdit historiky ofiko, nebo je to jen tak pro sebe? Citovat
kocvin Odesláno 26. květen 2019 Autor Odesláno 26. květen 2019 Zkouška.. Davidak79, čakom, misho.1709 a 6 další ohodnotil 9 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.