Radek Hurvajz Odesláno 21. září 2017 Autor Odesláno 21. září 2017 Na 406 žadny plechy nemam, mam Opale se zimakama, 207 ma plechy, to je jedna věc, a druhá že gumy nemužu prohodit protože na každy auto je jinej rozměr, 207 ma nižší profl
KoudaK Odesláno 23. září 2017 Odesláno 23. září 2017 Nízkoprofiláče tam u vás ne.. Vždycky když se od vás vrátím tak su vykodrcanéj a musím podotahovat všechny šrouby a matice.. Já vím,že to bude jiný.. To by byla sakra náhoda kdyby to papírově sedělo... Radek Hurvajz ohodnotil 1
Radek Hurvajz Odesláno 29. září 2017 Autor Odesláno 29. září 2017 Tak od středy na značkách a jezdíme. Už nemam moji prominentní 6030 Zatim OK až na posilovač brzd, nevim teda jestli to nahodou není normální u 207 s ESP, ale myslim že ne, prostě po vypnutí motoru uplně ztvrdne pedál, a to hned, ale jinak to brzdí naprosto perfektně, tak nevim. Jsem objednaný na rozvody, tak se tam na to přiležitostně poptám.
Havlicek.Lukas Odesláno 29. září 2017 Odesláno 29. září 2017 si mel vyplaznout 10 klacku a mohl si mit treba HUR VAJZ1
Radek Hurvajz Odesláno 29. září 2017 Autor Odesláno 29. září 2017 Dej s tím pokoj. Možná budu platit posilovač brzd, to bude rozhodně lepší investice Hafity ohodnotil 1
Péťa Odesláno 29. září 2017 Odesláno 29. září 2017 před 18 minutami, Havlicek.Lukas napsal: HUR VAJZ1 Radek by si dal HUR VAJS1 radim.1008 ohodnotil 1
Radek Hurvajz Odesláno 29. září 2017 Autor Odesláno 29. září 2017 No to určitě, rejpalíku Péťa ohodnotil 1
Ajap Odesláno 29. září 2017 Odesláno 29. září 2017 Zkus na pedál prudce dupnout. Pokud bude pedál tvrdej a povolí až následně, tak je někde díra v podtlakovém okruhu. Pokud je dírka malá, tak se při normálním provozním brždění nemusí vůbec projevit, protože vývěva to stíhá dočerpávat. Kdysi jsem to zažil na oktávce, byla to pěkně nebezpečná závada, protože auto brzdilo úplně normálně - jen při krizovém brždění skoro vůbec... Jo a při přidání plynu byl slyšet z motoru lehký svistot, jako by svištělo turbo (které tam nebylo). Radek Hurvajz a ozzy56 ohodnotil 2
Radek Hurvajz Odesláno 29. září 2017 Autor Odesláno 29. září 2017 No myslim že to brzdí dobře i v krizovce, protože když jsem s tím jel z tý Prahy tak jsem na křižovatce musel hodně brzdit, fakt to bylo leknutí a zašlápnutí natvrdo, a to brzdy pobrali uplně v pohodě, auto v momentě stálo. Příležitostně to ještě vyzkouším, ale spiš myslim že bude vadnej nějakej ten zpětnej ventil v posilovači.
radim.1008 Odesláno 1. říjen 2017 Odesláno 1. říjen 2017 Tak od středy na značkách a jezdíme. Už nemam moji prominentní 6030 [emoji20] Zatim OK až na posilovač brzd, nevim teda jestli to nahodou není normální u 207 s ESP, ale myslim že ne, prostě po vypnutí motoru uplně ztvrdne pedál, a to hned, ale jinak to brzdí naprosto perfektně, tak nevim. Jsem objednaný na rozvody, tak se tam na to přiležitostně poptám. Radku, někdo ti sebral značku. Měl jsi být rychlejší. [emoji14] Ajap a pavelu96 ohodnotil 2
Radek Hurvajz Odesláno 4. říjen 2017 Autor Odesláno 4. říjen 2017 Tak mame za sebou 1200km, kombinovaná spotřeba 7.0 l/100km, trošku vychytavame mouchy, takový maličkosti, byl uhnilej zadní držák vyfuku, tak zavařeno, do děr pro držák SPZ zanýtovány nýtovací matice s metrickým zavitem, přihnut plech nad výfukem který zpusoboval divné drnčení při řazení. Zatím spokojenost, jen malý mušky Mame objednané zimáky, Conti TS 860, přivezl jsem litá kola SPA po renovaci, nechám přezout stavající letní a nahodím. A přišli klubové podložky s nalepkama, takže přihlasime auto ke klubu radim.1008, KoudaK a Péťa ohodnotil 3
Radek Hurvajz Odesláno 5. říjen 2017 Autor Odesláno 5. říjen 2017 Tak a jsou tam Pe.Tr, Charlie 1, jarokare a 2 další ohodnotil 5
Radek Hurvajz Odesláno 10. říjen 2017 Autor Odesláno 10. říjen 2017 Tak máme nová kolečka, original SPA 16" od Hugo Bosse, jsou po renovaci jarokare a radim.1008 ohodnotil 2
Radek Hurvajz Odesláno 10. říjen 2017 Autor Odesláno 10. říjen 2017 Jo mám, tady jsem u nich řešil index rychlosti, je tam popsano jak to je v tom TP
radim.1008 Odesláno 10. říjen 2017 Odesláno 10. říjen 2017 Sluší mu to pod tou střechou. Kdepak stojí chudinka 406ka? [emoji3]
Radek Hurvajz Odesláno 10. říjen 2017 Autor Odesláno 10. říjen 2017 "Chudinka" je pěkně v hale v suchu, pod stříškou je 207 jen chvilku, tam stává Radčina předváděčka Ja nosil věci do garaže tak jsem si tam zajel radim.1008 ohodnotil 1
ozzy56 Odesláno 10. říjen 2017 Odesláno 10. říjen 2017 jestli Ti pořád blbne ten pedál brzdy, tak je to dírka v hadičce k posilovači, nebo zpětný ventil na posilovači--je jen natlačený přes gumový těsnící kroužek do posilovače, tak nějak to vypadá jako na fotce, jak se píše nahoře--po dobu běhu motoru stačí podtlak v sání (benzín nemá vývěvu) udržet dostatečný podtlak pro posilovač, jak motor vypneš, podtlak se dírkou v hadici, nebo přes zpětný ventil ztratí, samotný posilovač by měl být OK Ajap ohodnotil 1
Recommended Posts