Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Obecný pokec


Recommended Posts

Pepito vedení když sraz nepořádá tak se organizátorům to srazu nikdy nepletlo, maximálně když organizátoři o to stáli tak se dělal nějaký miniproslov na uvítanou .

My si srazy které neděláme chceme i užít :D jinak by nás to zachvilku to srazování přestalo bavit.

Nebo jakou pomoc máš namysl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepito, klídek, Je to sice už nějaký ten pátek a sraz, který jsem si troufl uspořádat byl jen na sobotu, byl jsem tedy ušetřen poezie zajišťování ubytování, ale i tak si troufnu říct, že to zvládneš. Mě tady tehdy pomohla Luciferka a Pe.Tr přivezl nějaké pomůcky do soutěže (kužely apod) a nějakou tu cenu pro vítěze. Nějaké ceny jsem doma vyškrábnul a něčím se pochlubila Luciferka. Taky jsem z toho měl nervy, ale dopadlo to OK. Přiložil bych ruku k dílu, ale přece jen to mám k Tobě trochu z ruky. Takže pokud Tě napadá něco, s čím bych pomohl takto na dálku, tak neváhej a napiš ať nezůstane jen u té tabulky k přihlášení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Placení na místě je po domluvě ve výjimečných případech. Náklady na sraz se hradí z klubového účtu. Ono i vyúčtování srazu je potom trochu jednodušší, když nemusíš myslet na peníze, co jsi dostal jako pořadatel keš na ruku.
Ať si to@Pepito rozhodne. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...