Weri 605 Odesláno 22. srpen 2017 Odesláno 22. srpen 2017 No neni vo čem... kdy a kde..? Pepito, Péťa a KoudaK ohodnotil 3 Citovat
radim.1008 Odesláno 23. srpen 2017 Odesláno 23. srpen 2017 To už je prosím tě na domluvě se @Schreek ten je má u sebe. Tak se prosím domluvte spolu. Díky moc. Citovat
Schreek Odesláno 23. srpen 2017 Odesláno 23. srpen 2017 Ty jo, že by se Weri stavila na kávu jo? Citovat
Pe.Tr Odesláno 23. srpen 2017 Odesláno 23. srpen 2017 Cože? Kafe u schreeka? Kdy? Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
KoudaK Odesláno 23. srpen 2017 Odesláno 23. srpen 2017 @Schreeknezapomeň k tý kávě koupit rakvičky... Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
Weri 605 Odesláno 23. srpen 2017 Odesláno 23. srpen 2017 Tak počkat počkat nedělejte mi z toho rande... (Schreeku - kafe nepiju, dám si pivko, steak 300 s brusinkama, sufle a koňak)... Máš na mě číslo..? Tak zavolej.. nemáš..? Tak sz.. ty věci klidně vezmu.. ....k sobě domů... radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
FrantaCV Odesláno 23. srpen 2017 Odesláno 23. srpen 2017 To vypadá na kafe "Od žida" (Maryša) Citovat
Weri 605 Odesláno 23. srpen 2017 Odesláno 23. srpen 2017 ti jednu fláknu... ty klube.... KoudaK ohodnotil 1 Citovat
Luccisch1 Odesláno 23. srpen 2017 Odesláno 23. srpen 2017 Já bych prosila také Srazové triko panske velikost xl Prosím Citovat
Klemoň Odesláno 23. srpen 2017 Odesláno 23. srpen 2017 Kdyby se náhodou potvrdilo, že má @Weri 605 malé auto , tak já mám v kufru také volno na převozy (zraněných a mrtvol - vše nekrvácející ) Citovat
Pepito Odesláno 23. srpen 2017 Autor Odesláno 23. srpen 2017 Prosím všechny,kteří ještě nemají zaplaceno,ať tak učiní co nejdříve,termín platby byl už před třemi dny Děkuji Citovat
Guest Scratch Odesláno 24. srpen 2017 Odesláno 24. srpen 2017 před 13 hodinami, Luccisch1 napsal: Já bych prosila také Srazové triko panske velikost xl Prosím @Pepito Citovat
Pepito Odesláno 24. srpen 2017 Autor Odesláno 24. srpen 2017 Psal jsem jí včera SZ. Ještě se neozvala Citovat
Zwedawec Odesláno 24. srpen 2017 Odesláno 24. srpen 2017 Hele lidi, máte pre nováčikov nejaký prvozrazový rituál, alebo niečo také? Nejak máličko mi začínajú z toho cukať nervičky Pepito a KoudaK ohodnotil 2 Citovat
radim.1008 Odesláno 25. srpen 2017 Odesláno 25. srpen 2017 Neměj strach, uvidíš že se sám zapojíš do dění. Max zaplatíš rundu zelený. Zwedawec, Pepito, regius a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Guest Scratch Odesláno 25. srpen 2017 Odesláno 25. srpen 2017 (upraveno) před 11 hodinami, Zwedawec napsal: Hele lidi, máte pre nováčikov nejaký prvozrazový rituál, alebo niečo také? Nejak máličko mi začínajú z toho cukať nervičky nebud Zwedawej, budes brzo starej.... a bez zeleny ani nejezdi Upraveno 25. srpen 2017 uživatelem Scratch Citovat
FrantaCV Odesláno 25. srpen 2017 Odesláno 25. srpen 2017 Nebuď detailista - na barvě nezáleží. Klemoň, Zwedawec a Weri 605 ohodnotil 3 Citovat
Weri 605 Odesláno 25. srpen 2017 Odesláno 25. srpen 2017 @Zwedawec před asi dvouma rokama sem taky byla nováček... faktem je, že alkohol opravdu sbližuje.. že jo @Radek Hurvajz takovej lepší grog v Řásný pro Radunku... a bylo.. neboj... chvilku ti bude samozřejmě trvat než se rozkoukáš, ale pak pochopíš, že je to jen o tom se prostě nebát a přisednout ke stolu... radim.1008, regius, Zwedawec a 3 další ohodnotil 6 Citovat
MJSytic Odesláno 25. srpen 2017 Odesláno 25. srpen 2017 Takže zase budeme sedět u stolu a pít a žrát? A já proč se mi na tom srazu vždycky tak líbí Weri 605, radim.1008, Zwedawec a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.