Cybrexis Odesláno 19. květen 2016 Odesláno 19. květen 2016 Zdravim vas , chtel bych si nechat poradit od vas Chci si koupit nove auto do 170tisic Muzete mi doporucit nejake ? mel sem 406 2.1TD byl sem maximalne spokojen,ale je cas prejit na novejsi auto Chtel bych neco spolehliveho a rychleho Sem spokojen s Peugeotem ale nemam zkusenosti s jinymi MODELY novejsimi mohl by mi nekdo doporuci ? nebo klidne i VW,Skoda,honda atd.. Citovat
MJSytic Odesláno 19. květen 2016 Odesláno 19. květen 2016 Nové? Tak možná Sandero. Toho bůra navíc s přehledem ukecáš Citovat
Guest StibTo Odesláno 19. květen 2016 Odesláno 19. květen 2016 Tady ti nekdo spis doporuci Peugeot nebo Citroen .. Ale pomohlo by kdybys upresnil aspon zda to ma byt sedan ci kombi ci hatch, vybava, rok, kilometry od-do ... proste trosku to zuzit Citovat
mmartinkovic Odesláno 19. květen 2016 Odesláno 19. květen 2016 Spoľahlivé a rýchle Sandero asi nebude. Nové je nové,ako pisu,nevieme aké máš nároky,koľko a kde jazdis,a tak. Citovat
agresssor Odesláno 19. květen 2016 Odesláno 19. květen 2016 Za ty penize ojeta treba 308ma, nebo 307ma a rezerva na servis. A nebo nejakej korejec? Ja az dostavim barak chxi nove kia ceed sw Citovat
Laďa Odesláno 20. květen 2016 Odesláno 20. květen 2016 (upraveno) Např. toto http://www.sauto.cz/osobni/detail/volvo/s40/16831375?goFrom=detail#tabs Upraveno 20. květen 2016 uživatelem Laďa Citovat
FrantaCV Odesláno 20. květen 2016 Odesláno 20. květen 2016 Tak se taky přidám. Kupuješ ojetinu = kupuješ zajíce v pytli. Buď máš kliku a je to bez větších problémů nebo máš smůlu a nacpeš do toho na opravách víc, než byla pořizovací cena samotného auta. Takto jsem dopadl já: Citröen Xantia - motoricky prostě super, po cca 1/2 roce se začala hroutit hydraulika (patrně problém, pro který se ho původní majitel zbavil) ale to se už v bazaru nedozvíš. Oprava za "raketu" a za cca 1/2 roku zase stejný problém a šla z baráku. Teď P406 - až na běžné problémy spojené s provozem - pohoda - a mám jí už 8 let. Prostě "klika" při nákupu. Citovat
Medvěd Odesláno 20. květen 2016 Odesláno 20. květen 2016 Napsat "chci auto do 170ti, co byste doporučili" mi přijde hodně zvláštní. Ani rohlík za bůra nejdeš kupovat, aniž bys měl představu aspoň zda chceš slanej nebo zahnutej - u auta je to mnohem složitější.Někomu postačila Thalia za 200 nová, někdo není spokojenej ani s Volvem, které za těch 200 koupí 5let staré. Zkus se zamyslet a specifikovat co bys od auta v dané ceně chtěl, kolik km a jak vytíženej ročně najedeš a jaké cesty převažují - pak Ti tu můžeme zkusit aspoň naznačit směr. Věz ale, že na piškotofóru Ti jen málokdo dopobručí třeba Hjundié, a pokud ano, stejně bude ztrhán a přehlasován piškotomilci, že nad lva v masce prostě nic není. Tedy i zdejší rady ber s rezervou a nejsi-li zatím rozhodnut ani nad značkou, pak směle pátrej i jinde - plechovky jsou jen plechovky a sypat se může všechno. Citovat
Guest StibTo Odesláno 20. květen 2016 Odesláno 20. květen 2016 Jj no je to trochu jako napsat chci ženskou do 30ti s k*ndou ... Trochu bližší specifikace neuškodí fakt. Citovat
FiFa_cze Odesláno 14. červen 2016 Odesláno 14. červen 2016 Trochu to tu oživím. Teď jsem poprodával svoje auta (106 a Lancer) a vybírám něco jiného. Projíždím sauta a bazoše křížem krážem a aut je tolik, že jsem zatím nic nevybral Mám samozřejmě nějaké kritéria, které bych rád dodržel. 1) Cena: Ideál 90 000 - 100 000,- a max 110 000,- 2) R.v. min 2004 3) Motor: BENZÍN nejlépe asi atmosféru, Výkon: min 90kW a ideálně 100kW a více (max bych viděl nějakých 120-125kW), Objem: min 1.8 a max 2.0 nebo přeplňované1.4 - 1.8 4) Karoserie: Kombi nebo větší Hatchback, 5dveří, 5 míst, s kufrem min 350l nejlépe 450l, 5) Výbava: Klima alespoň manuální, palubní PC, Bonusy: všechny okna v elektrice, automatická klima popřípadě i dvouzónová, mlhovky, xenony, 6ti kvalt, multifunkční volant Vyloženě na nějaké značce nelpím, tak bych chtěl poradit od někoho, kdo má s nějakým konkrétním vozem zkušenosti. Nemusí to být Peugeot ani Citroen a problém nemám ani s koncernem VW, alfou či renaultem. Samozřejmě bych chtěl, aby bylo auto i motor kvalitní a neměl nějaké své typické neduhy, jako třeba u 1.8TSI, 2.0TDI-PD atd... Citovat
Guest minimaxa Odesláno 14. červen 2016 Odesláno 14. červen 2016 Třeba: http://www.tipcars.com/fiat-croma/fiat-croma-19191758.html Citovat
Schreek Odesláno 14. červen 2016 Odesláno 14. červen 2016 Tady v okolí mám jednu celkem pěknou, shánět něco v benzínu, tak bych na ni kouknul... http://auto.bazos.cz/inzerat/61969216/Prodam-nebo-vymenim-PEUGEOT-407sw.php Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk Citovat
KingSpade Odesláno 14. červen 2016 Odesláno 14. červen 2016 Co takhle Toyota? Ale aby na tebe nebyla moc silná :-P http://www.sauto.cz/osobni/detail/toyota/corolla/16787675?goFrom=list http://www.sauto.cz/osobni/detail/toyota/corolla/16868003?goFrom=list Citovat
dusan2 Odesláno 14. červen 2016 Odesláno 14. červen 2016 (upraveno) Mne niekto vyfúkol toto. http://m.mobile.de/auto-inserat/fiat-scudo-l-9-si-executive-hamburg/227984610.html Zajtra som mal v pláne obzrieť ho no predávajúci mi povedal že už je rezervované Upraveno 14. červen 2016 uživatelem dusan2 Citovat
MJSytic Odesláno 15. červen 2016 Odesláno 15. červen 2016 Tady v okolí mám jednu celkem pěknou, shánět něco v benzínu, tak bych na ni kouknul... http://auto.bazos.cz/inzerat/61969216/Prodam-nebo-vymenim-PEUGEOT-407sw.php Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk Tuším, že ta už v klubu jednou byla http://devils-night.rajce.idnes.cz/407LPG/ Citovat
FiFa_cze Odesláno 19. červen 2016 Odesláno 19. červen 2016 Na Cromu jsem se uz dival, ale nad dvoulitr jsem jit nechtel, tak uvidim. Toyota nema 5 dveri a moc vysoky vykon. Nejde o to, ze by to na me bylo moc vykone, ale zbytecne bych platil vysokou pojistku, takze mi bude stacit vykon kolem tech 90-110kw. Sestivalec v trilitru urcite ne a LPG ani CNG také ne. Nebudu tu resit proc, proste cistej benzin. Co treba focus II s motorem 1.8 nebo 2.0? Nema nekdo zkusenost? Nebo Octavia II s motorem 2.0FSI 110kw? Nebo jak jsou na tom dvoulitry v peugeotu 307? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.