Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

A pak že se nedá projít bez FAP :mrk  ..... tohle vyhoví i po 1.7. ... myslím hodnoty.

Upraveno uživatelem Sawoy
Odesláno

Já viděl na brzdě 406 HDI 80 kW, nekouřilo ani trochu, ale výkon jen cca 70 kW. Takže tam bylo něco špatně. 

Tím nemyslím, že Dano má něco špatně na motoru. Jen ilustruji, že jeden případ nemusí znamenat něco směrodatného. 

Odesláno

A pak že se nedá projít bez FAP :mrk  ..... tohle vyhoví i po 1.7. ... myslím hodnoty.

Je  rozdíl projít bez FAPu z výroby .......a bez FAP vymláceným.......to je sakra rozdíl.

Odesláno (upraveno)

:xvul Sice nemám fap a byl jsem minulý rok v září.

 

 

To se me nechce verit ze  mas kourivost bez FAP skoro jako kdyz bys ho tam mel....

To je to za auto?

Upraveno uživatelem lukas jandora
Odesláno

.... Jen ilustruji, že jeden případ nemusí znamenat něco směrodatného. 

 

Proto sem dávejte ty hodnoty. Až tu bude dvacet třicet aut tak uvidíme kolik z nich se vejde  kolik ne. Takhle je to jen plácání do vody a plašení co bude.

Až tu bude 60% a víc s naměřenýma hodnotama nad 0.3, resp. nad 0.5 - pak máme problém k řešení. 

 

 

Je  rozdíl projít bez FAPu z výroby .......a bez FAP vymláceným.......to je sakra rozdíl.

 

Však proto píšu že mám na mysli hodnoty a ty jsou (mohou být když je sem nasypeme) jednoznačně vypovídající.

Z hlediska hodnoty kouřivosti je fuk jestl tam FAP není z výroby nebo je odstraněnej,

Jiná věc je JAK je odstraněnej, o tom píšu výše. Jestli prasácky nebo odborně (s úpravou SW = s vyřešením readiness),

Odesláno

Lukáš: Peugeot 406 Break 2,0 HDi ,80kW - má to v podpisu.

Jinak co jsem četl v tom vláknu co chodi emisák - a vypadá že dost dobře ví o čem mluví - tak auta s FAP vykazují hodnoty 0,00 - 0,03. Jestli je to tak - a nemám důvod mu nevěřit - tak 0,11 bez FAP nemusí být vůbec z říše pohádek.

Odesláno (upraveno)

Moje mereni pred 3 dny ...ale myslim ze ta vysoka kourivost je dana nejen ze tam není FAP ale sve dela i ten CHIP.....takze beznej bych se mozna vlezl do 0.51

Peugeot 406 Break 2,0 HDi ,80kW- mel sem to same mozna najdu jeste stare papiry z STK :))

post-47657-0-92214500-1459014330_thumb.j

Upraveno uživatelem lukas jandora
Odesláno (upraveno)

Tak zatím tu máme 4 x FAP, štítek 0,5 - 0,51, měření 0,03 - 0,09 - 0,19 a 0,76 (Lukáš s FAP off - mimochodem vizuálně v pořádku a kódy taky, takže kdyby se vešel s hodnotou prošel by). 1 x bez FAP z výroby štítek 1,71 a naměřeno 0,11.

Bohužel pár lidí ze začátku vlákna s FAP off nenapsalo jak dopadli, resp. neuvedli hodnoty.

 

Na jiném vlákně jsem zachytil 0,5/0,32 - FAP na konci životnosti a 1 x FAP off s hodnotami 0,5/0,06.

 

Jak moc záleží na SW úpravě u FAP off najdete tady: http://www.peugeot-club.com/topic/104139-prubeh-tk-ponovu/page-24#entry1737134

Upraveno uživatelem Sawoy
Odesláno

Ale ať opravdu neplašíme: pište jaký máte hodnoty v TP/na posledním protokolu z ME. Ať máme orientační přehled.

Za mě 0.5/0.19

nevím, co mají ty čísla společného s realitou, nicméně od prodejce jsem dostal protokol s hodnotami 1.00/0.85 dovolená/naměřená; z poslední technický mám 0.50/0.09 ... motor 4HW

skoro jako kdybych tam FAP namontoval :-)

pro srovnání, vytáhnul jsem papíry od Ochcáfky 1.9 ftédéíčku a teď to bylo 0.90/0.85, předtím 1.40/0.80, 1.40/0.75, 1.40/0.71, 1.40/0.60 ... jestli to takhle půjde dál, tak příště nebo přespříště neprojde :-/

Odesláno

kavol: s realitou mají ty čísla společnýho to, že jsou reálný. až se sem dostane víc hodnot aut s FAP off bude zřetelný jaký vliv má vykuchání na kouřivost a zda je obvyklá/nejčastější hodnota pod/nad limitem.

 

1.00/0.85 změna na 0.5/0.09   .... těch 0.85 je divný. povolená se snížila o dřívější toleranci 0.5 .... na štítku máš tedy 0.5 ...... nemáš FAP ? ..... naměřená 0,09 tomu odpovídá 

 

ad ochcávka - změna povolené dtto, nárůst naměřené  .... jedině se jí zbavit.

Odesláno

ano, ty čísla jsou reálný jakože patří do oboru reálných čísel, ba co víc, jsou kladný a racionální :-) a víc bych to raději nerozebíral

Odesláno (upraveno)

Cyrďák: nemáš FAP z výroby nebo ho máš off? Jestli off tak jen vymlácenej nebo i příslušný SW úpravy?

Na štítku/v TP máš absorbci kolik, na posledním protokolu z ME kolik?

Upraveno uživatelem Sawoy
Odesláno

tak to bych na tvém místě rychle upaloval do servisu kde dělají emise, nechal si načíst kódy, opravit případné závady a nanečisto změřit. rozhodně nečekej do září a využij přechodnou dobu kdy se většina chyb promíjí.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...