Dano406 Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 Sice nemám fap a byl jsem minulý rok v září. Citovat
Sawoy Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 (upraveno) A pak že se nedá projít bez FAP ..... tohle vyhoví i po 1.7. ... myslím hodnoty. Upraveno 26. březen 2016 uživatelem Sawoy Citovat
MilanF1 Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 Já viděl na brzdě 406 HDI 80 kW, nekouřilo ani trochu, ale výkon jen cca 70 kW. Takže tam bylo něco špatně. Tím nemyslím, že Dano má něco špatně na motoru. Jen ilustruji, že jeden případ nemusí znamenat něco směrodatného. Citovat
celda1970 Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 A pak že se nedá projít bez FAP ..... tohle vyhoví i po 1.7. ... myslím hodnoty. Je rozdíl projít bez FAPu z výroby .......a bez FAP vymláceným.......to je sakra rozdíl. Citovat
lukas jandora Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 (upraveno) Sice nemám fap a byl jsem minulý rok v září. To se me nechce verit ze mas kourivost bez FAP skoro jako kdyz bys ho tam mel.... To je to za auto? Upraveno 26. březen 2016 uživatelem lukas jandora Citovat
Sawoy Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 .... Jen ilustruji, že jeden případ nemusí znamenat něco směrodatného. Proto sem dávejte ty hodnoty. Až tu bude dvacet třicet aut tak uvidíme kolik z nich se vejde kolik ne. Takhle je to jen plácání do vody a plašení co bude. Až tu bude 60% a víc s naměřenýma hodnotama nad 0.3, resp. nad 0.5 - pak máme problém k řešení. Je rozdíl projít bez FAPu z výroby .......a bez FAP vymláceným.......to je sakra rozdíl. Však proto píšu že mám na mysli hodnoty a ty jsou (mohou být když je sem nasypeme) jednoznačně vypovídající. Z hlediska hodnoty kouřivosti je fuk jestl tam FAP není z výroby nebo je odstraněnej, Jiná věc je JAK je odstraněnej, o tom píšu výše. Jestli prasácky nebo odborně (s úpravou SW = s vyřešením readiness), Citovat
Dano406 Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 lukas jandora: 406 RHZ. MilanF1: co vím tak trochu slzí chladič turba. než jsem tam jel, tak sem ty saze trochu vymetl Citovat
Sawoy Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 Lukáš: Peugeot 406 Break 2,0 HDi ,80kW - má to v podpisu. Jinak co jsem četl v tom vláknu co chodi emisák - a vypadá že dost dobře ví o čem mluví - tak auta s FAP vykazují hodnoty 0,00 - 0,03. Jestli je to tak - a nemám důvod mu nevěřit - tak 0,11 bez FAP nemusí být vůbec z říše pohádek. Citovat
lukas jandora Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 (upraveno) Moje mereni pred 3 dny ...ale myslim ze ta vysoka kourivost je dana nejen ze tam není FAP ale sve dela i ten CHIP.....takze beznej bych se mozna vlezl do 0.51 Peugeot 406 Break 2,0 HDi ,80kW- mel sem to same mozna najdu jeste stare papiry z STK ) Upraveno 26. březen 2016 uživatelem lukas jandora Citovat
Sawoy Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 (upraveno) Tak zatím tu máme 4 x FAP, štítek 0,5 - 0,51, měření 0,03 - 0,09 - 0,19 a 0,76 (Lukáš s FAP off - mimochodem vizuálně v pořádku a kódy taky, takže kdyby se vešel s hodnotou prošel by). 1 x bez FAP z výroby štítek 1,71 a naměřeno 0,11. Bohužel pár lidí ze začátku vlákna s FAP off nenapsalo jak dopadli, resp. neuvedli hodnoty. Na jiném vlákně jsem zachytil 0,5/0,32 - FAP na konci životnosti a 1 x FAP off s hodnotami 0,5/0,06. Jak moc záleží na SW úpravě u FAP off najdete tady: http://www.peugeot-club.com/topic/104139-prubeh-tk-ponovu/page-24#entry1737134 Upraveno 26. březen 2016 uživatelem Sawoy Citovat
kavol Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 Ale ať opravdu neplašíme: pište jaký máte hodnoty v TP/na posledním protokolu z ME. Ať máme orientační přehled. Za mě 0.5/0.19 nevím, co mají ty čísla společného s realitou, nicméně od prodejce jsem dostal protokol s hodnotami 1.00/0.85 dovolená/naměřená; z poslední technický mám 0.50/0.09 ... motor 4HW skoro jako kdybych tam FAP namontoval :-) pro srovnání, vytáhnul jsem papíry od Ochcáfky 1.9 ftédéíčku a teď to bylo 0.90/0.85, předtím 1.40/0.80, 1.40/0.75, 1.40/0.71, 1.40/0.60 ... jestli to takhle půjde dál, tak příště nebo přespříště neprojde :-/ Citovat
oddie Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 Sice nemám fap a byl jsem minulý rok v září. A byl jsi osobně přímo u toho měření a viděl jsi, že to skutečně vytáčí a měří? Citovat
Sawoy Odesláno 26. březen 2016 Odesláno 26. březen 2016 kavol: s realitou mají ty čísla společnýho to, že jsou reálný. až se sem dostane víc hodnot aut s FAP off bude zřetelný jaký vliv má vykuchání na kouřivost a zda je obvyklá/nejčastější hodnota pod/nad limitem. 1.00/0.85 změna na 0.5/0.09 .... těch 0.85 je divný. povolená se snížila o dřívější toleranci 0.5 .... na štítku máš tedy 0.5 ...... nemáš FAP ? ..... naměřená 0,09 tomu odpovídá ad ochcávka - změna povolené dtto, nárůst naměřené .... jedině se jí zbavit. Citovat
kavol Odesláno 27. březen 2016 Odesláno 27. březen 2016 ano, ty čísla jsou reálný jakože patří do oboru reálných čísel, ba co víc, jsou kladný a racionální :-) a víc bych to raději nerozebíral Citovat
Cyrďák Odesláno 27. březen 2016 Odesláno 27. březen 2016 Já nemám FAP a na STK jdu až v září.Bohužel s těch čísel nejsem moudřejší co píšete a modlím se abych prošel. Citovat
Sawoy Odesláno 27. březen 2016 Odesláno 27. březen 2016 (upraveno) Cyrďák: nemáš FAP z výroby nebo ho máš off? Jestli off tak jen vymlácenej nebo i příslušný SW úpravy? Na štítku/v TP máš absorbci kolik, na posledním protokolu z ME kolik? Upraveno 27. březen 2016 uživatelem Sawoy Citovat
Cyrďák Odesláno 27. březen 2016 Odesláno 27. březen 2016 Fap vykuchanej a nahrán asi program,auto dovezené ze SRN já první majitel protokol jsem tudíž neviděl,nechal si ho asi obchodník.. Citovat
Sawoy Odesláno 27. březen 2016 Odesláno 27. březen 2016 tak to bych na tvém místě rychle upaloval do servisu kde dělají emise, nechal si načíst kódy, opravit případné závady a nanečisto změřit. rozhodně nečekej do září a využij přechodnou dobu kdy se většina chyb promíjí. Citovat
krtek 2 Odesláno 27. březen 2016 Odesláno 27. březen 2016 moje hodnoty ak niekoho zaujima 406 RHZ bez fap ale s vykuchanym kat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.