Medvěd Odesláno 24. prosinec 2015 Odesláno 24. prosinec 2015 (upraveno) Mnozí ví o mé zálibě v "retro" věcech - hlavně v těch, které si pamatuju na vlastní oči. Teď se na Aukru objevil východoněmecký traktor s vlečkou - zatím mi cena přijde rozumná, tak kdyby někdo chtěl přihodit ....http://aukro.cz/traktor-s-vleckou-piko-vcetne-krabice-hezke-i5874327454.htmljá do toho nejdu, prcek už hračku na DO dostal a nemůžu kupovat všechno ... Upraveno 24. prosinec 2015 uživatelem Medvěd Citovat
PAJA106 Odesláno 24. prosinec 2015 Odesláno 24. prosinec 2015 Ten jsme doma s bráchou měli, až mi "ukápla" sentimentální slza. Citovat
Medvěd Odesláno 24. prosinec 2015 Autor Odesláno 24. prosinec 2015 (upraveno) Na pískovišti v Kralupech jsem s tím býval král.Co se sentimentu týče - je to krásná věc, ale když nejsi Rotschild nebo Onasis, občas bývá smutno v duši ... Upraveno 24. prosinec 2015 uživatelem Medvěd Citovat
macik.83 Odesláno 25. prosinec 2015 Odesláno 25. prosinec 2015 (upraveno) nám se povedlo u rodičů najít toto a ono to fakt funguje Upraveno 25. prosinec 2015 uživatelem macik.83 Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. prosinec 2015 Odesláno 25. prosinec 2015 Tenhle bus ze teď v jedne fcb skupine vydrazil za 2200 a to nemel krabici, s tou by to klidne trojku dalo Citovat
macik.83 Odesláno 25. prosinec 2015 Odesláno 25. prosinec 2015 pane jo, ale nemam v umyslu ho zpenezit, je to krasna hracka a ten zvuk, kdyz ho das do pohybu, to uz dnesni hracky neumi Citovat
vendelinek Odesláno 25. prosinec 2015 Odesláno 25. prosinec 2015 Medvede,pamatuju ,ze jsem mel za mladych casu taky takovydle traktor,mel dokonce oteviraci dekl motoru a z obou boku byl na pul proskleny a behaly tam pisty kdyz to jelo odeslano z Lumie Citovat
Medvěd Odesláno 25. prosinec 2015 Autor Odesláno 25. prosinec 2015 (upraveno) Tenhle bus ze teď v jedne fcb skupine vydrazil za 2200 a to nemel krabici, s tou by to klidne trojku dalo ŠDčka se dají sehnat cca kolem těch 2 - 3000,- Kč, ale RŤák to je mnohem vyšší level Upraveno 25. prosinec 2015 uživatelem Medvěd Citovat
ozzy56 Odesláno 25. prosinec 2015 Odesláno 25. prosinec 2015 ten traktor nahoře jsme taky měli--přes kardanku se dala zvednout korba přívěsu a ten traktor, co měl viditelný motor, ve kterém se točila klika spolu s písty byl myslím pásový pamatuju si, že klika byla vytvarovaná tak, že šly 2 písty nahoru a dva dolů, což je v praxi nesmysl Citovat
Medvěd Odesláno 25. prosinec 2015 Autor Odesláno 25. prosinec 2015 Tohle jsem taky kdysi měl http://pragos.cz/veterani/clanek?id=848a dneska je to NESEHNATELNÝ Citovat
dzavel Odesláno 25. prosinec 2015 Odesláno 25. prosinec 2015 Ten jsem měl taky . Asi proštourám krabice na pudě . Citovat
macik.83 Odesláno 25. prosinec 2015 Odesláno 25. prosinec 2015 tohle bude také zajímavé sledovat, kde cena skončí http://aukro.cz/krasna-tatra-613-chromka-modra-auticko-ites-1978-i5876691213.html Citovat
ozzy56 Odesláno 25. prosinec 2015 Odesláno 25. prosinec 2015 (upraveno) letos jsem si v Globusu všiml Tatry 603 a Škody 120 na ovládání, cena nějak 1100 Kč velikost kolem 40 cm na délku a různé barvy... Upraveno 25. prosinec 2015 uživatelem ozzy56 Citovat
dzavel Odesláno 25. prosinec 2015 Odesláno 25. prosinec 2015 Prodám hračky a koupím si opravdové auto . Nějaké hračky jsou i jinde, ale vláček a autodráhu jsem nedávno přehazoval.... Citovat
Driver Odesláno 25. prosinec 2015 Odesláno 25. prosinec 2015 ozzy to asi myslíš toto od Abrexu: http://www.abrex.cz/e-shop/rc-retro-cars ..také jsem na to koukal, že bych si koupil dárek k ježísku Citovat
OK406 Odesláno 25. prosinec 2015 Odesláno 25. prosinec 2015 Doma mam ve skříny červenou Š120L na ovládání. Je rozebraná, myslím. ýe má prasklé lanko. To býval večný problém. Citovat
stafflik Odesláno 25. prosinec 2015 Odesláno 25. prosinec 2015 Ten traktor sem před vánocema mladýmu vyhrabal na půdě. Plně funkční. To bylo radosti. A to má na vysílačku překopaný John Deere od Brudru. Toho si ani nevšimne Citovat
Medvěd Odesláno 25. prosinec 2015 Autor Odesláno 25. prosinec 2015 tohle bude také zajímavé sledovat, kde cena skončí http://aukro.cz/krasna-tatra-613-chromka-modra-auticko-ites-1978-i5876691213.html Tipuju, že by se mohla dostat někam ke 3 - 4 000,- Kč Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.