Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prohlášení o poškození vozu Peugeot RCZ na 44. sraze


ChouLu

Recommended Posts

Vážení členové našeho spolku,

 

Především bych se chtěl omluvit účastníkům 44. srazu, že jsem znemožnil zapůjčení vozu Peugeot RCZ.

 

Členům, kteří byli na sraze se zřejmě důvod donesl, pro ostatní sepisuji toto prohlášení.

 

Během mé jízdy v městě Telč došlo k poškození zadní nápravy vozidla, které znemožnilo jakékoliv pokračování tohoto vozu v cestě.

Vozidlo bylo dle domluvy s Peugeot ČR naloženo a odvezeno do autorizovaného servisu v Praze.

 

Tato přeprava z campu Řásná do Prahy stála 7 300 Kč. Tuto částku jsem odtahové službě uhradil na místě.

Dále bude k vozu dopočítána spoluúčast z havarijního pojištění, kterou samozřejmě opět uhradím.

 

Ačkoliv se již začali objevovat komentáře typu, že to určitě nezaplatím nebo že částku zaplatí Peugeot ČR, chci vás ujistit, že si chci za své nerozvážné jednání nést zodpovědnost v plném rozsahu.

 

 

ChouLu - Lukáš Choutka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdyby to Peugeot ČR zaplatil, tak jako že to zaplatí, tak jako co? Na kecy lidi se vy..r. Pišeš nerozvažné jednani, netuším cos vyvadel, ani jak moc auto je poškozené. Lidi max muzou bejt zklamany ze se v rcz neprojedou. Tak svět se kvuli tomu nezbori ne? Verim ze vnitrne jsi potrestany vic nez dost. I tady se pri nehodach rika : "dyt jsou to jen plechy".

P.s. Ještě máš dva pokusy :-) (nebo kolik tam jeste mate tech predvadecek :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to tajemství není, při vjezdu do brány věže v Telči, bylo chyceno částí zadního kola o něco jakoby patník. Vjezl byl ouzký, hlídal jsem si levou stranu, na pravé také, ale jen předek a zadek je právě o tuto část pneu širší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...