Pe.Tr Odesláno 17. červen 2015 Odesláno 17. červen 2015 Nedelej si iluze, vzdy at se proto delalo cokoliv tak odvolilo cca 100-120 lidi , pocitam ze letos tomu nebude jinak. Citovat
Péťa Odesláno 17. červen 2015 Autor Odesláno 17. červen 2015 Zatím to nevypadá ani na tu stovku Jinou propagaci než UPovat toto vlákno nemám možnost. Citovat
OK406 Odesláno 17. červen 2015 Odesláno 17. červen 2015 Jak je zvykem v ČR, tak vše se dělá na poslední chvíli . Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 17. červen 2015 Odesláno 17. červen 2015 Tak já třeba zatím nehlasoval... Ale zítra max v pátek pět kousků pošlu.. 4 mám a 5tý vybírám nebo čekám kdo mě ještě zaujme nebo naštve Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. červen 2015 Odesláno 17. červen 2015 historicky si pamatuju že 70% volíču poslalo hlasy první den voleb a pak bylo ticho po pesine max sem tam někdo. max nejakej zachvev po dalším mejlu . zítra bych poslal ještě jeden mejl a jednu sz. nejake vyskakovaci okno po kliknuti na peuclub nejde? Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. červen 2015 Odesláno 17. červen 2015 (upraveno) a ještě počítám že budou vyřazeny hlasy těch co mají přesměrovane klubove mejly na pracovni....pač budou volit z těch .... Upraveno 18. červen 2015 uživatelem MJSytic Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. červen 2015 Odesláno 17. červen 2015 Co se tyče ověřených mailů tak to je zatím OK Citovat
MJSytic Odesláno 18. červen 2015 Odesláno 18. červen 2015 Co si pamatuju, tak na starým fóru byla hláška hned v horní části stránky, že jsou volby. Tady nic takovýho nevidím Nestálo by za to tam udělat nějakou dočasnou "šílenost" viz. nedávný pokus s náhledem z eshopu? Každopádně já taky ještě nevolil. Čekám, až dorazí "motivace" Citovat
machulda Odesláno 18. červen 2015 Odesláno 18. červen 2015 Vypadá, že předvolební diskuze jsou u konce, tak jsem taky poslal. Scratchi, koblihy bych si dal rumový Citovat
Péťa Odesláno 18. červen 2015 Autor Odesláno 18. červen 2015 Když chcete koblihy, tak předtím, než odešlete hlas. Teď už je pozdě Citovat
Guest Scratch Odesláno 18. červen 2015 Odesláno 18. červen 2015 Vypadá, že předvolební diskuze jsou u konce, tak jsem taky poslal. Scratchi, koblihy bych si dal rumový pisu si, rumovou koblihu dodam na sraze Citovat
radim.1008 Odesláno 18. červen 2015 Odesláno 18. červen 2015 U nás se bude hlasovat až po příjezdu z dovolené. A to buď v sobotu večer nebo v neděli. Citovat
Guest Scratch Odesláno 18. červen 2015 Odesláno 18. červen 2015 (upraveno) jaky chcete koblihy? :D :D a uzijte si dovolenou, jizni cechy miluju Upraveno 18. červen 2015 uživatelem Scratch Citovat
radim.1008 Odesláno 18. červen 2015 Odesláno 18. červen 2015 Díky a koblihy? Nejradši s marmeládou. Citovat
elton Odesláno 18. červen 2015 Odesláno 18. červen 2015 Vím o jednom který uplácel lid koblihama a dneska mě sere. Citovat
Guest Scratch Odesláno 18. červen 2015 Odesláno 18. červen 2015 ja ten napad jen prebral a ja ho neznam, ja jine volby nesleduju Citovat
OK406 Odesláno 18. červen 2015 Odesláno 18. červen 2015 jaky chcete koblihy? :D :D a uzijte si dovolenou, jizni cechy miluju Kdopak to jede do Jižních Čech ? A jaképak koblihy se rozdávají? Prosím nugátovou nebo oříškovou náplní. Na množství koblih netřeba hledět :D . Děkuji Citovat
radim.1008 Odesláno 18. červen 2015 Odesláno 18. červen 2015 Tak oni to jsou čechy spíše západní. Klatovsko a Šumava. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.