Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 592
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Tak jelikož se bliži zima, o zimakach tu bylo npsano asi dost ale ja bych potřeboval radu který gumy z tohoto vyběru by jste doporučili a proč, ja mam takový jeden svuj TIP, ale zatím ho nechám schovanej a uvidim jestli se sejdeme, díky http://www.okay.cz/goodyear-ultra-grip-8-195-65-r15-91t/ http://www.okay.cz/michelin-alpin-a4-195-65r15-91t/ http://www.okay.cz/continental-ts830-p-195-65r15-91t/ http://www.okay.cz/continental-ts850-195-65r15-91t/ http://www.okay.cz/dunlop-sp-winter-sport-4d-195-65r15-91t/
    • 87
  2. To byl Pugeot, neboli Puma křížená se lvem:D
    • 14
  3. Určitě jsem Vindobonou jel z Prahy do Drážďan, ale byl jsem asi celkem malej, více si pamatuji cesty na slovač kdy jmse jezdili s něčím takovým - http://techmag.valka.cz/zel_p_4642.htm
    • 15
  4. Radek Hurvajz

    test rcz

  5. Radek Hurvajz

    výměna baterie

    Zdravim. Zvykni si psát ke keždemu dotazu co je to za auto, motor, rok výroby, idealní je si to napsat třeba do podpisu a pak hned každý ví o co jde. Takhle se mužeme domnívat že jde třeba Fiata;) Navic to maš ve špatné sekci, přesunu ti to do správné [upravil dne 3/9/13 11:47 od Radek Hurvajz]
  6. Tak palubka je vidět, pokud nezkreslují kola vs tachometr tak je to mezi 100 - 140 a otáčky nad 6tis skoro pořád;) Pěkný videjka;)
  7. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    No, tahle 206 je taky kjásná až z toho pjaskaj kaštany:D:D http://auto.bazos.cz/inzerat/26985374/Peugeot-206-11i.php [upravil dne 2/9/13 19:16 od Radek Hurvajz]
  8. Radek Hurvajz

    Kontrolka dobíjení baterie

    Je to tak v pořádku, ta kontrolka svítí právě proto aby jsi poznal že je zapnutý mod elektrického přislušenství. Mam pocit ale že to v navodu je takto popsané taky
  9. No znam opačnej připad, chlapik vyměnil chladič, otevřel vičko expanzky, teda myslel že je to exzpanzka, nalil chladici kapalinu, zavřel vičko a jel to projet aby to ohřál, no nedojel daleko, bylo to vičko od nadržky ostřikovačů
    • 25
  10. Na foru je toho mraky o seřizení Geometrie u 406, je tu i popis světlé výšky a jejího vlivu na seřízení, pohledej
    • 28
  11. Jo mam voči, ale na čtení diskuze pod videem, jinak bych to asi taky neviděl:D
    • 13
  12. Uplně na začatku videa když koukáte na vrcholek hory tak je pěkně vidět jak se tam uloupnul;)
    • 13
  13. No ještě že mu nespadnul na čelní sklo, to by měl asi trošku dirku do něj. http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=17733 Sakra klika:o
    • 13
  14. žisch :D
    • 24
  15. No to ja vim taky, ale jmeno si mužu dát třeba Oliver Twist když na to přijde a mail si mužu taky založit;) Takže prostě nevim
    • 24
  16. A co myslíte, Má ho tam;) Si nejsem jistej jestli tohle není taky on, ma stejnou IP, vyšťourejte na něj něco - http://www.peugeot-club.com/forum/member.php?action=viewpro&member=ollo406 [upravil dne 1/9/13 13:13 od Radek Hurvajz]
    • 24
  17. Já ho praštím;)
    • 24
  18. Radek Hurvajz

    Potkal jsem klubáka...

    Charlie1 má modrou
  19. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Tuhle krásku jsme měli na srazu na Seči, ale nebyla tak dodělaná, zatim byl žlutej vnitřek, zkusim to najit;) Tak nalezeno, no podle SPZ to není stejný auto, pokud neměnilo majitele, ale napad je to stejně blbej, nehledě k tomu že to bylo natřený štětkou a byli tam stekliny:blicismajlik [upravil dne 31/8/13 20:41 od Radek Hurvajz]
  20. Tak hlavně jde taky o to kterej film 60 sekund Scratch myslí, že? Protože ten co piše Vendelinek je asi znamější Remake filmu z roku 1974:D [upravil dne 31/8/13 17:38 od Radek Hurvajz]
  21. Radek Hurvajz

    Dotaz na zástupce o.z.

    Nikdo nepiše o tobě jako takovým, Scratch to myslim napsal obecně ale samozřejmě je to myšleno na ty kteří se staví za zakladatele slovenskeho o.z., tebe nikdo nevyhazuje a neblokuje
  22. Radek Hurvajz

    Dotaz na zástupce o.z.

    733thunder: to nebyl pokus o urážku, to bylo jen hovorový vyjadření o tvém pohledu na věc, pokud to chapeš jako uražku tak se omlouvám ale nemělo to tak vyznít. A k věci, tak jak to napsal Scratch bych to asi napsal i já sám, takže s tím souhlas.
  23. Radek Hurvajz

    MTB Merida 26" SLX 2013

    Cena je povinnou součástí inzerátu, pokud ji neuvedeš porušuješ pravidla. Ty jsi prodejce, ty musiš vědět za kolik to chceš prodat, přeci ti to tu někdo z jedný fotky a popisu nebude naceňovat. [upravil dne 31/8/13 09:56 od Radek Hurvajz]
  24. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Navic je zajimavý hodit si telefon do google:D A POV to mělo asi jen do roku 2011:D:D https://ic.ckp.cz/ICwww/servlet?_page=searchSPZ&lngID=1 [upravil dne 30/8/13 21:55 od Radek Hurvajz]
×
×
  • Vytvořit...