Tuhle krásku jsme měli na srazu na Seči, ale nebyla tak dodělaná, zatim byl žlutej vnitřek, zkusim to najit;)
Tak nalezeno, no podle SPZ to není stejný auto, pokud neměnilo majitele, ale napad je to stejně blbej, nehledě k tomu že to bylo natřený štětkou a byli tam stekliny:blicismajlik
[upravil dne 31/8/13 20:41 od Radek Hurvajz]