Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 417
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. Hele ani mi o tom neříkejte. Hlavně, že v garáži stojí dva roky starej Logan. Ale s tím je škoda jezdit do práce a po městě. Nejdřív, že to vůbec nespěchá. Ať se po něčem podívám. Koukal jsem po nějaký 306ce, ta by byla ideální. No a včera přišel s tímhle a dneska už pro to chtěl jet. Fiat má STK do konce prosince, ale musí to být hned a první pelech.
  2. Díky moc, tohle. https://www.tipcars.com/renault-thalia/sedan/benzin/renault-thalia-1-4-55kw-17202640.html Fiat je zralej na vrakáč.
  3. @P607Olda Autobazar Morava Šumperk, máš prosím tě na tento bazar nějaké reference? Tchán si tam vyhlídnul náhradu za Fiata, který v prosinci doslouží.
  4. A to se šel jenom sklouznout.
    • 46
  5. radim.1008

    Pavelu96 5008 - Prodáno!

    Koukám, že máme disky v podobném stavu.
  6. radim.1008

    Johny 5 allias 308sw

    Moc pěkný teda až na ty holý plecháče. Tak ať slouží.
  7. radim.1008

    Už máte přezuto na zimu

    Dnes odpoledne obě auta, na 306ce jsou opravdu na hraně, uvidíme jestli bude jezdit nebo převážně stát. Podle toho se zařídím.
  8. Mám, ale tu mám na jiné věci a práce. 
  9. Dnes přijel kamarád a přezul mi na zimní. Ještě namazat těsnění a nalít zimní směs do ostřikovačů.
  10. Dnes přijel kamarád a přezul mi na zimní. Ještě namazat těsnění a nalít zimní směs do ostřikovačů až dojde letní. :)
  11. radim.1008

    Jak jsme zacinali?

    Pěkný výčet. To já mám prostší sen, čím se svézt. Š1203, jo nedělám si srandu a V3Skou.
  12. radim.1008

    308 SW Active 1.2 PureTech

    Řekl bych proto, že je auto už po záruce.
  13. Dneska mě dostalo tohle tvrzení na FB. Prý když nebliká na přejezdu bílé světlo, tak je přejezd nefunkční. Nedivím se, že to na silnicích vypadá tak jak to vypadá.
  14. Buď kamiońák, ty mají měsíčně tak kolem 13tis.km a nebo dodávkář?
  15. radim.1008

    Jak jsme zacinali?

    Ročník 86 a začínal jsem na tátově 120LS, občas dědův VAZ 21061, potom už vlastní 306ka, po tátovi Fusion a teď nakonec 5008. Kdybych měl prostor, tak bych si chtěl žigula pořídít, to byl pohodlnej auťák. Škoda, že se tenkrát prodal, když si pořídíl 206ku.
  16. 22.10. - 28.10.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=34e4ae04cc
  17. radim.1008

    Jak jsme zacinali?

    Co jsi to vyhrabala za kostlivce? 15let starý? Jinak s tou 120 souhlas. Auto bez posilovačů, asistentů a dalších pomocníků je na naučení nejlepší. Ne, že se při rozjezdu auto samo stará, aby nechcíplo a jede to na volnoběh samo...
  18. Nebo dát podložky. Jsou docela podobný Erisům. https://eshop-peugeot.cz/cs/5008/349-sada-alu-kola-peugeot-eris-16-5008.html
    • 28
  19. Jsou stejný? Člen @petrkaspi
    • 28
  20. Ve vlákně o nejhezčích kolech na 5008 je myslím bus na kolech z 308. :myslim Jaký má být ET?
    • 28
  21. radim.1008

    Davidakova 508 GT

    Krásný auto. Tak ať slouží a hodně kilometrů.
    • 89
  22. Když budou hvězdy nakloněny a noha v cajku dorazíme.
  23. Bože to slast pro oči, @Huskynezklame.
  24. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Není to @Neon
  25. Od Abrexu? Já dostal plachtu, protože bych se v ní chtěl svézt.
×
×
  • Vytvořit...