Ročník 86 a začínal jsem na tátově 120LS, občas dědův VAZ 21061, potom už vlastní 306ka, po tátovi Fusion a teď nakonec 5008. Kdybych měl prostor, tak bych si chtěl žigula pořídít, to byl pohodlnej auťák. Škoda, že se tenkrát prodal, když si pořídíl 206ku.