Benzín má o hodně kratší převodovku, i SW v dvoulitru. Porovnával jsem to s nafťákem, a ten toto nemá šanci dokázat. V těch převodovkách je velký rozdíl. Podpálených ventilů se nebojím, motor si přede necelých 1800otáček. Kdo nevěří, toho svezu.
Ůplně stejně to zvládala 306 1.6, najel jsem s ní 100000km, a žádné podpálené ventily, motor je v bezva stavu, těď ji sedlá kamarád.