Přejít na obsah

Roman Bazi

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 151
  • Registrace

Vše od uživatele Roman Bazi

  1. Benzín má o hodně kratší převodovku, i SW v dvoulitru. Porovnával jsem to s nafťákem, a ten toto nemá šanci dokázat. V těch převodovkách je velký rozdíl. Podpálených ventilů se nebojím, motor si přede necelých 1800otáček. Kdo nevěří, toho svezu. Ůplně stejně to zvládala 306 1.6, najel jsem s ní 100000km, a žádné podpálené ventily, motor je v bezva stavu, těď ji sedlá kamarád.
    • 16
  2. Roman Bazi

    308 1.6 VTi "můj mazel Falkor"

    Tož gratuluji ke krásnému autu. Hlavně ať slouží k plné spokojenosti. Bílá barva je na 308mě moc pěkná, ale nic pro mě. Vnitřek auta je nádherný.
  3. :D:D:D:D:papa
    • 9
  4. Tož konečně spanilka, já na to zapoměl:mad:. http://uloz.to/xWcpc5Ph/moravsky-sraz-peugeot-mts
    • 9
  5. Žrát?:D:D Když jedu klidnou jízdou do 90km/h, vesnice na pětku při 55km/h, tak dokážu jet za 6l. Když motor nevytáčím, dá se s ním jet opravdu úsporně. Ale spotřeba mě díky LPG netrápí. Takže když tomu opravdu šlapu a jedu sportovní jízdou, spotřeba jde přes 11l. K tomu projevu, 306 1.6 se mi také zdála živější, je taková pružnější, ale ve vyžších rychlostech ztrácí dech, zato 2.0i v 307mě má dost výkonu i při 130km/h:roker. Pro manželku bych chtěl také dvoulitr.
    • 16
  6. Volil jsem. Milane, Tvé aktivity hodnotím velmi kladně.
  7. Pěkné, . Místo kusu provrtané kulatiny, jsi si vyhrál s rádiusy.
    • 47
  8. Roman Bazi

    Jak sundat hagusy???

    Mělo by to tak být;). Zítra budu sundávat příčníky, tak to okouknu.
    • 6
  9. Roman Bazi

    Jak sundat hagusy???

    Ahoj:papa, pomůže, je na tom vidět, že to nic nedrží. Našel jsem toto vlákno, kde je to trošku popsané.
    • 6
  10. :grr:grr:grr:grr:grr honem honem :grr:grr:grr už už
  11. Roman Bazi

    Jak sundat hagusy???

    Trošku to tu oživím. Jeden člen:papa se mě ptal, jak sundat kryty hagusů z 307my. Mohl by jste sem ,prosím, prosím, někdo dát obrázek ze servisboxu. Někde tam bude zobrazeno, jak to je sestavené.
    • 6
  12. Roman Bazi

    Mierka oleja!

    Elektronická měrka na počítadle km. Zobrazí se na chvíli po zapnutí zapalování. Počet nul udává hladinu oleje. Mě teď ukazuje méně, mám těsně před výměnou oleje.
    • 27
  13. Mám otázečku, kamarádi. Mám přimazávání ventilů od JLM. Mám objednat náplň od JLM, nebo se tam může dát náplň od jakéhokoli výrobce. Poradíte?
    • 14
  14. Při přetáčení brzdových kotoučů se šíře zmenší jen o 0.2 až 0.3mm, což je naprosto zanedbatelné. Odstraní se přečnívající materiál a nové brzdové destičky si krásně sednou na rovnou plochu. Nedokážu si představit, že bych dal nové destičky na kotouč, který je nerovný od starých destiček.
    • 37
  15. Drážky vadit nebudou. Pokud se ale použije méně kvalitní soustružnický nůž, tak by se o drážky mohl rychleji otupit. Dobrý soustružník si s tím bez problémů poradí.
    • 37
  16. Roman Bazi

    Máte niekto nalepené EČV/RZ?

    Mám je provrtané a přinýtované. Ptal jsem se na to, a bylo mě zděleno, že provrtat se může, ale ne v čísle nebo písmenu, a nesmí to být přichycené barevným šroubem, a nesmí být ani s ozdobným sklíčkem, jako tomu bývalo. Šroub by měl být barvy bílé. Prošel jsem takto STK.
    • 26
  17. Roman Bazi

    307SW a 307cc od 15 strany

    Světla vypadají nádherně. Snad je nějak doladíš, aby jsi byl spokojen. Z toho natankovaného benzínu si nic nedělej, chybama se člověk učí.
  18. Škoda že jsem to nestíhal, snad se dostavím příště.
  19. Tož průchodka je doma, objednávací číslo 6547 AP nebo 6555 QQ [upravil dne 25/6/14 15:52 od Roman Bazi]
    • 66
  20. Roman Bazi

    307 nestartuje

    Co čip imobilizéru v klíči? To by startér točil, a motor nenaskočil.
    • 7
  21. Roman Bazi

    muxové páčky

    Taky bych měl zájem:papa
    • 30
  22. Roman Bazi

    Za kolik tankujete?

    Včera jsem ve Vysokém Mýtě tankoval LPG za 14.90kč. Takže jsem jel za 1.2kč/km, no není to nádhera:papa.
  23. Jsem na to tady neměl dlouho čas. Ano, original radio. Kontroloval jsem pojistky, ale ty se zdají být dobré. Je mě divné, že přestalo svítit radio i ovládání topení. Jestli to nebude spolu souviset.
    • 28
  24. Roman Bazi

    Moje 307 Break :)

    A máš v zadu tři samostatné vydělávatelné sedačky?
×
×
  • Vytvořit...