Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Jaký koupit digestoř?

    U nás se digestoř také používá, výborná věc. A to máme hned vedle ní okno.
    • 14
  2. Péťa

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Myslíš klasický ponorný vařič: Ještě se prodává...
  3. Péťa

    Kalibrace multifunkce Canon

    Takhle vypadá tisk (klikněte) [upravil dne 16.6.2014 21:28 od Peta]
    • 15
  4. Méďo, co ten název tématu?
    • 6
  5. Pár srazů jsem pomáhal organizovat a dodržovat harmonogram byl vždy problém. Většinou to je vinou samotných účastníků. Když se řekne o půl, nikdy tam nejsou všichni. A pak se to už jen táhne dál...
    • 88
  6. Péťa

    Legendy 2014 Slavnost

    To byla tahle akce?
    • 29
  7. Jak mě poučil oddie, tak na AE nic neriskuješ, protože peníze pošleš AE a teprve až potvrdíš dodání, tak AE zaplatí prodejci. Jednou se mi stalo, že mi AE automaticky vrátil peníze, protože prodejce nebyl schopný během krátké doby napsat číslo balíku.
  8. To by mohlo být pěkné (zajímavé): http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/vystava-historicke-automobily-bohnice/r~a7e9d7e0f30511e3944f0025900fea04/
  9. Péťa

    partner klubu AUTOKELLY

    V Náchodě běžně nakupuji díly na Renaulta, Opla, VW, Fiata, Mercedes,... Vždy bez problémů. Ale už mě tam dobře znají
  10. Péťa

    Celkové náklady na provoz auta

    Nikde si nic nepíšu, ani co jsem na autech nechal udělat. To bych je asi hodil ze stráně
    • 64
  11. Přijde chlap do masny a pozdraví „Čest práci !“ Je na řadě. Co si přejete, ptá se prodavač. Kilo bůčku, Prodavač mu jej podá a říká 22 korun. On objednává dále . Dvě kila hovězí zadní. Prodavač : 48 korun, V tom se velice vehementně ozve zákazník , co nakupoval předním, Pane vedoucí co to má znamenat, já jsem platil za kilo bůčku 90,-- korun A za 2 kila hovězího skoro 500,-- korun. Na to mu prodavač odpoví, jo pane, starý pozdrav, starý ceny !
  12. Asi jsem divný, ale já rychle vystrčil auta z garáže a do garáže navozil vše ze zahrady Plechy vem čert, ty budou mít maximálně ďolíčky. Ale nakonec to u nás jako v Č.Kostelci nebylo, docela klid. Jen pár krup.
  13. Zdá se, že tiskárna od Drivera () potřebuje jen kalibraci. Jak se to dělá? Musím pozvat servisáka? Co mě potěšilo: https://lh4.googleusercontent.com/-Do4E3e6QjdA/U5Ciq-E01KI/AAAAAAAAZrU/-xKy_CBQfCo/w1044-h389-no/20140605_190106.jpg
    • 15
  14. Proč na Slovensku musí být pořád o několik kroků před námi? http://mobilmania.azet.sk/clanok/96356/o2-rusi-roaming-v-cesku-uctuje-ako-doma
  15. Péťa

    Navigace (orientace) v terénu

    Neboj, škodolibý jsem až moc. Ale docela nesnáším vychcánky a podvodníky. Tu motorku si pak koupil nějaký konkrétní člověk, ne anonymní stádo... Ale o tom tohle vlákno není, omlouvám se za , poradit neumím.
    • 10
  16. Vždyť Ti to tam píše, přečti si to ještě jednou, případně poposedni
  17. Péťa

    Navigace (orientace) v terénu

    Proč mě to k smíchu nepřipadne? Chtěl bych číst vaše komentáře, kdyby jste tu vylítanou motorku s pár km koupili...
    • 10
  18. Péťa

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Nechci Pe.Trovi kazit kšeft, ale kartušovka je k ničemu. I ta levná písková bude mnohem lepší.
  19. Břidlicové plyny nám tady chtěli těžit \"kousek od baráku\", zdevastovat to zde, zisk poslat do USA a zmizet. To je na tom špatného.
  20. Copak auto, ale ten účel využití :blicismajlik:blicismajlik
    • 93
  21. Něco lepšího než FB by nebylo?
  22. Na bagr se optej Spůry. Nevím, co by tam dělal s 40m výkopem 5-6 hodin. Ale možná jsem zkažený bagristou, který dělá vždy u mě, ten by to měl rozhodně do 2 hodin.
    • 20
  23. 40m Ti někdo v Kostelci bagrem vyhrábne za hubičku, trubu a zahození si uděláš sám. Horší to je se zkouškou těsnosti, tu asi musí udělat někdo s razítkem. Já bych za to 40.000,-- nedal.
    • 20
  24. Olomouc Ale to jsme vyjmenovali ty známé, kde téměř na 100% byl
    • 22
  25. Péťa

    Jak vyzrát na letní radovánky ?

    Jsi nikdy neviděl drn? : Jaký jiný?
    • 59
×
×
  • Vytvořit...