Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Pažout508 Asi 9let + - , přesně to netuším. Jako já chápu, že se to tak kdysi dělalo ale když už se měnily všechny jističe tak tam mohl dotyčný dát o jeden jistič navíc než vložit do svorky dva dráty naráz a každý o jiném průměru, těch 60,- + - za další jistič není likvidační částka na úkor užitnosti. Ale každý svého štěstí strůjce že.
 3. Mě se u 406 okna taky samy zavrou, pokud použiji na dálkovém ovládání superblokádu.Ale o tom se zde na fóru psalo.
 4. PDR, doporučuji karosar.cz... Už mi Coufal tahal několik doliku na GTi...
 5. Na fakturu reagovat nebudu, ale k tomu dalšímu bych se s dovolením vyjádřil. Platnost členství byla stanovena na 365 dní od zaplacení. Jestli někomu systém zkrátil platnost, nebo jakkoliv změnil, musí se to nahlásit vedení a sjedná se náprava. Platnost od začátku do konce kalendářního roku je v tomhle případě absolutně nevhodná. I když budou nováčci platit v průběhu roku poměrnou částku, další rok už budou platit na konci roku, jako ostatní. Takže nejen, že se z toho po Novém roce kartičkář oběsí, ale zároveň bude klub posledních pár měsíců v roce bez prostředků, protože platby dorazí najednou na konci prosince.
 6. Co se týká intenzity vyhřívání předních sedaček, pokud jsem to měl funkční (od výroby), tak to hřálo velmi dobře. Bohužel, už není vyhřívání funkční (přelomené drátky=bolest u 406). Zaleží, jaké vyhřívací dečky jsou tam dané. V současné době, lze koupit UNI vyhřívané dečky, u kterých je možnost regulace teploty.
 7. Musím se přiznat ze manuál sem nikdy nestudoval( a proto jsem až po roce náhodou přišel na to, ze coupe umí dojezd oken po zamknuti ) asi bych to měl napravit
 8. Bohužel, taky mám takovou to zkušenost i u mojí 406 old model. U zadních levých dveří. Nejdříve nešli zamknout, ale pokud jsem ,,trochu" zabouchl dveřmi, tak se to zamklo. Odemknout to šlo. Pomohla až výměna zamykání z vrakoviště. Ale ten přístup. To musí mít člověk tenké ruce a prsty. Od výměny vše pracuje na 100%.
 9. dnes jsem byl dát krev a zahajuji dovolenou až do 6. ledna a ještě tu mám jednu fotku z práce, prostě nešlo nevyfotit
 10. Ve své 406 old modelu mám AUTO klimatizaci, kterou mám nastavenou na 22 st. Celsia. Pokud větší teplotní rozdíl, tak se mi při nastartování sama zapne (přesný teplotní rozdíl jsem nezjišťoval). Hlavně v létě, ale i ted v zimě. Parkuji v nevytápěné garáži. Klimatizaci používám i v zimě. Nejenže zahřeje, ale i ,,vysuší" vzduch ve vozidle a tím zamezuje zamlžení oken. Samozřejmě, že ji nepoužívám v zimě po celou dobu jízdy. Zaleží na okolnostech (vlhkosti vzduchu). I v manuálu se píše, že by se měla klimatizace používat alespoň jednou za 14 dní, a to z důvodu, aby proběhla cirkulace náplně v systému.
 11. Boli vadne tie subory, stiahol som ine a ide nam verziu 7.83 pri napichnuti auta citroen jumper 2007 2.2hdi mi nacita len motorovu jednotku, bsi a ostatne nie. Kde moze byt problem?
 12. Today
 13. Souhlasím s FrantaCV, je v tom hokej. FAKTURA musí mít náležitosti, hlavně číslo účtu, a pokud je vyžadováno, tak var. symbol. Jak je to s termíny, to nevím, dříve jsem platíval až po novém roce, teď mi to ukázalo už 11.12.2019 povinnost zaplatit. Na objednávce je 01/11/20. Kdy jsem platil loni, už nevím, ale teď je ideální příležitost sjednotit to a platit na kalendářní rok. Dostal jsem mail, tam je uvedeno číslo objednávky 4358. Protože zpaměti nevím číslo účtu, šel jsem platit přes e-shop, tam mi skočilo číslo objednávky 4360. Zaplatil jsem, s var. symbolem 4360. Dříve byl var. symbol ID člena, to se neosvědčilo? Faktura mailem: Faktura e-shop:
 14. Aneb proč to dělat jednoduše, když to jde složitě...
 15. Juro525

  508sw xenon

  Zdravím Vás, mam menší problém so xenonmi, jeden mi prestal svietiť tak som kúpil dve nové výbojky a skúsil to vymeniť doma podľa návodu čo som našiel tu na fóre, xenon na spolujazdcovej strane svieti bez komplikácií ale ten na šoférovej po zapnutí diaľkových svetiel sa objaví ako keby taký tieň... (viď foto) poradí mi niekto čo s tým? Môže byť poškodená šošovka? Alebo som tam tú vybojku zle založil?....
 16. Bohužel, taková je dnešní eko doba
 17. a @MJSytic se vždy v prosinci po.*neumím psát slušně* z kartiček
 18. No vyhodila to dia... Lepší proměřit i ručně.. Teď už to bude ta největší sranda to najít.. Určitě dám vědět, jak nějak postoupím, snad se na něco brzy přijde
 19. ... ide o to, ze povodnym zapisom sa zistuje, ci bit7 (MSB v buf[4]) nadobuda hodnotu "1". Takze sa urobi logicky sucin: buf[4] & 0b1000000. Ak MSB = 1, tak vysledok je 0x80. Povodny zapis by sa vsak dal aj prepisat ako: if (((buf[4]&0x80)>>7) == 1) tzn. MSB bit sa posunul o 7 pozic doprava na poziciu LSB (low significant bit). Premenna "buf[]" je v programe definovana ako "char" cize 8bit premenna, nie "boolean" t.j. 1 bit. V C-cku existuje mnoho zapisov, v tomto pripade sa iba zistuje, ci bit7 v premennej "buf[4] nadobuda hodnotu "log.1". Zapisom "if (((buf[4]&0x80) == 1)" by sa zistovalo, ci po aplikovani masky "1000 000", premenna bit[4] nadobuda hodnotu "1" tzn. bit0 je "log.1".
 20. pap13

  5008 1,5 BlueHDI MAN

  Pořídil jsem kameru, instalaci provedl servis.
 21. To jako, že vakt je tohle u automatu normální to spíš vypadá jako by šofér byl opilý. Je to jako by jste vytáčeli motor mezi řazením do otáček. Začíná to být nějaké divné manuální převodovka vydává podivné zvuky, automat zase vytáčí motor.
 22. MP

  Spotřeba

  Podobně Jen tam nemám Prahu
 23. @StibTo Neplač, taky mi nikdo příspěvek neproplácí, jde mi jen o formální správnost. @Weri 605 Ano, budu za hnidopicha, ale Faktura je oficielní dokument a jako takový by měl obsahovat zákonem stanovené informace. V případě kontroly (auditu) řekněme ze strany FÚ, ČOI nebo jiné oprávněné instituce, bude mít klub problémy a věř mi, že vážné. Stačí pro to udělat jen nepatrnou úpravu v názvu, např. "Doklad o zaplacení". Mě osobně to může být jedno, ale klubu by to mohlo způsobit nemalé problémy. A co se týká obnovy členství: Do klubu jsem se zaregistroval 19.5.2009 a pár dní na to i zaplatil členský příspěvek na rok tedy do května 2010 nikoli do konce roku. Filozofie stejná jako např. u povinného ručení a dalších pravidelných plateb kdy mi členství či pojištění platí vždy 12 měsíců a je zcela nepodstatné kdy poplatek na další období odešlu (poukážu) vždy se bude následujících 12 měsíců počítat od data první registrace. Pro jednoznačné stanovení členství navrhuji úpravu: Placené členství stanovit na KALENDÁŘNÍ ROK. Platící člen pak zaplatí při prvním přihlášení pouze poměrnou část ročního poplatku za počet měsíců do konce roku a dále pak standardně poplatek roční.
 24. Ota

  505 Dangel

  a potkali...
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...