Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vrakoviště na Kutnohorské


Garfield

Recommended Posts

Ten manegment vrakoviště na Kutnohorské chápete špatně, celý ten komplex všech těch jednotlivých vrakoviš? na jednotlivou značku patří dvěma chlapům a v těch jednotlivých částech jsou pouze zaměstnanci. Takže ten chlap u toho peugeotu je jen znuděný zaměstnanec, a jemu jedno co a kolik prodá svoje si odsedí dostane pravidelně plat a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu z profesního pohledu - taky jedno takové malé vrakoviště provozuji, tedy vím o čem je řeč. Samozřejmě je třeba vyhovět - když vím, nebo alespoň tuším, že požadovanou věc mám, tak hledám a pokud najdu ve většině případech ji má zákazník grátis (do 20 - 30 Kč:D:D:D). Možná přijde příště pro něco dražšího, možná řekne známým. Co mne však absolutně rozhodí a pak jsem kolikrát na zákazníka i lehce vulgární (to je asi špatně ne? Garfielde :D), když si po telefonu dohodne zboží za pár tisíc, cestou se staví jinde, nakoupí a ke mně přijede pouze pro pár kravin za pár korun. Bohužel v této branži je to trochu jinak, než v klasickém kšeftě s novými výrobky. Kolikrát si člověk řekne, tak sem už nikdy, ale pak něco sháním a jako na potvoru to má pouze např. na Kutnohorský. Stahnu vocas a jdu tam. Vy ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I ja si trochu pridam-vseobecne lidi, co si vezmou nejakou kravinu za stovku nebo dve, mozna priste prijdou zas a vezmou si dalsi kravinu za stovku nebo dve, ale na tedle lidech to nestoji. Cely tendle byznysv (alespon u me) stoji na lidech, co vozi auta nebo opravujou bourany auta, ti prijedou, nakoupi vsechno co na tu svoji zlomeninku potrebujou a ucet jde do tisicu i desetitisicu. Prevodovek se mi tady na 406ky valí 5, blatnik ale jenom jeden, cudliku na stahovani oken je plna krabice, airbagy mam ted ale jenom jedny. A nejhorsi na tom je, ze ten podle nekterych potencialni budouci zakaznik az rozmazne svoje auto, tak ho da stejne nekde do servisu a na nahradni dily u toho manika, co mu posledne dal tu listicku na blatnik zadarmo si ani nevzpomene.

Tim ale nechci rict, ze lidi s vecma po padesat korun odhanim, to ne, ale nemaji pro me takovou prioritu jakou by si predstavovali.

Howgh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem David 106s16

I ja si trochu pridam-vseobecne lidi, co si vezmou nejakou kravinu za stovku nebo dve, mozna priste prijdou zas a vezmou si dalsi kravinu za stovku nebo dve, ale na tedle lidech to nestoji. Cely tendle byznysv (alespon u me) stoji na lidech, co vozi auta nebo opravujou bourany auta, ti prijedou, nakoupi vsechno co na tu svoji zlomeninku potrebujou a ucet jde do tisicu i desetitisicu. Prevodovek se mi tady na 406ky valí 5, blatnik ale jenom jeden, cudliku na stahovani oken je plna krabice, airbagy mam ted ale jenom jedny. A nejhorsi na tom je, ze ten podle nekterych potencialni budouci zakaznik az rozmazne svoje auto, tak ho da stejne nekde do servisu a na nahradni dily u toho manika, co mu posledne dal tu listicku na blatnik zadarmo si ani nevzpomene.

Tim ale nechci rict, ze lidi s vecma po padesat korun odhanim, to ne, ale nemaji pro me takovou prioritu jakou by si predstavovali.

Howgh.

To je jednoduchý - buď si dám na vrata ceduli typu \"pokud chcete něco pod 10000, tak sem nelezte\" a nebo se chovám ke všem zákazníkům stejně. Každý prodejce preferuje určitou cílovou skupinu, to je jasný, ale neznamená to, že se k těm, co přijdou koupit ten čudlík za dvě pětky, budu chovat jako k něčemu, co najdu pod šutrem, když ho obrátím, notabene když mám zrovna stejně prázdnej krám.

Já vím, že žiju v bludu, ale sám jsem těch vrakáčů oběhl hezkou řádku a jen výjimečně mi nebylo z těch týpků na blití (hlavně to nikdo nebete osobně :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem David 106s16

I ja si trochu pridam-vseobecne lidi, co si vezmou nejakou kravinu za stovku nebo dve, mozna priste prijdou zas a vezmou si dalsi kravinu za stovku nebo dve, ale na tedle lidech to nestoji. Cely tendle byznysv (alespon u me) stoji na lidech, co vozi auta nebo opravujou bourany auta, ti prijedou, nakoupi vsechno co na tu svoji zlomeninku potrebujou a ucet jde do tisicu i desetitisicu. Prevodovek se mi tady na 406ky valí 5, blatnik ale jenom jeden, cudliku na stahovani oken je plna krabice, airbagy mam ted ale jenom jedny. A nejhorsi na tom je, ze ten podle nekterych potencialni budouci zakaznik az rozmazne svoje auto, tak ho da stejne nekde do servisu a na nahradni dily u toho manika, co mu posledne dal tu listicku na blatnik zadarmo si ani nevzpomene.

Tim ale nechci rict, ze lidi s vecma po padesat korun odhanim, to ne, ale nemaji pro me takovou prioritu jakou by si predstavovali.

Howgh.

Davide, az se mi neco vysere, budes prvni na kteryho si vzpomenu ;) , jen doufam ze to nebude moc brzo a zatim od tebe budu brat jen ty serepeticky :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se dloubu v nose nebo chlastam kafe, tak se zvednu a jdu hledat i kravinu, ktera je zadarmo. Jestli jsem ale uz pred peti minutama mel byt nekde jinde, tak se nesmi divit, ze mu reknu at prijde jindy.

Je to ale individualni, kazdy ma tu hranici ochoty nekde jinde. No a zamestnanci-to uz je uplne jina kapitola. Muzete namitnout, ze trh takove veci ohodnoti, ale ten vrakac na kutnohorske je uz hodne dlouho a porad tam jeste je.

Musim ale rict, ze s jejich jednanim se v zadnem pripade neztotoznuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic, nemá to asi cenu dál rozmazávat. Uvědomil jsem si, že z mé strany jde do značné míry o bledou závist - já bych si to, co ten týpek na Kutn., k žádnému svému zákazníkovi dovolit nemohl. A že má člověk leckdy chu? určité lidi skopnout ze schodů a předtím ani neotevřít dveře... A nesmí...

Aspoň jsem si hned poté spravil chu? naproti na vrak. Citroen, tam byli oba hoši opravdu fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na svou 406 zatím kupoval kraviny na vrakáči v Satalicích a nemůžu si stěžovat. Různý ty kraviny z interiéru (opěrky, gumový lišty apod.) maj roztříděný a naházený v regálech. Obsluha (zaměstnanec) sice mluví ruským přízvukem, ale ochotně se jde podívat a případně ti nechá i vybrat z hromady. Je možný tam i dopředu zavolat a vyzjistit jestli to mají.

2Dave : Nezapomněl jsi na mně s tím platem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...