Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

51 zbořených aut během jedné jízdy ožralého policajta


Recommended Posts

Pokud mu fakt prokážou alkohol, celkem by mě zajímalo jak to bude s náhradou škody majitelům potrefených aut - cvakne to pojišťovna, která bude prachy pak dolovat z pana ožraly nebo se řekne že je to občansko-právní spor a suďte se, občané....

Nevěřím, že by pan policajt měl takové majetky, aby z nich mohl opravu poškozených 51 aut zaplatit (a že by že sebe než soudy skončí nedokázal udělat chudáčka absolutně bez majetku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych se zdržel prozatímních emocí,ty jsou stejně na prd....

 

co sleduju tuhle kauzu ,tak by mohla být přelomová, pán má zkušenosti a znalosti ,když se snažil v první kauze  sundat trestní věc do přestupku odmítnutím odběru krve,což je v jeho pozici zcela logické.Platil by 50 tis kč a škody ,nejelo by proti němu tr. řízení.Záleží ,jak tu věc bude vidět městský soud,tahle kauza bude ještě pokračovat...

a tato kauza s rekordním počtem aut se poveze ve stínu verdiktu první kauzy...kdyby tu městský soud spatřoval prokázání viny i chlastu ,další bouračka jede v recidivě ....a to jsou tepláky jak vyšitý.Zažil jsem jednání městkého soudu ve Spálené a moc se s příslušníky borů nemažou.Spíš si s nima utřou pr....

 

S výplatou škod bych to nějak neprožíval ,pojišťovny zdražují každý rok z principu a mají rezervní fondy na vyplácení, dost agilní právní a vymahačské oddělení.

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdo nahradí škodu? Asi ČKP že jo a pak to bude vymáhat po něm.

Co se týká jeho minulý kauzy, asi jsem to úplně správně nepochopil: odmítl foukat a odběr a soudce se vyjádřil, že protože nemá výsledky, nedá se mu prokázat že pil? To je trošku absurdní ne. Já si myslel, že když se odmítnu podrobit balónku a vyšetření krve, automaticky se na mě pohlíží jako bych byl nalitej? Asi mám špatný informace, nebo něco blbě chápu. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přestaň se škrábat na hlavě a přečti si pořádně odkaz v záhlaví :

začíná to- Při loňské nehodě v nuslích.........

http://zpravy.idnes....81508_krimi_jkk

 

odmítnutí fouknutí i odběru je na tebe automaticky pohlíženo ,že si požil

 

požil něco ...ale co si to vlastně požil.., Kdo to ví přesně ,kdo to změřil,když to zasabotuješ Pčr...? Kdo ví,jestli máš O.O5 nebo 2 pod kůží...? Právě ta dokázáná hladina je směrodatná a závazná k trestní sazbě....

takže přestupek ,zákaz řízení ,max palba ....ale teď to vidí městský soud jinak....proto píšu ,že to možná bude zajímavé.

 

interní nařízení ,co si pamatuju z nehod .:

do O.O3 promile - fyziologická hladina , to mají někteří cukráři v krvi normálně běžně , léčby thyroxinem u štítky ,to samý , zaznamená se ale neřeší se to .

 

vyšší hladiny můžeš klíďo teď  fouknout na místě třeba O.4 a jde té hlídce o čas --ty můžeš říct , jo chlastal jsem , pak jim to podepíšeš jdeš do správka . Nebo řekneš ..no pěkný ,ale žádám krev ,já nic nepil ----no běží teď  čas ,než tě přepraví na spádový špitál ,máš třeba 0.00 prd....a není to ani přestupek.Během 30 minut...někdo má prostě metabolismus takový někdo makový.To je důkazní břemeno,o to běží.

 

pak je závazná hladina 1promile - stav vylučující způsobilost ...atd....

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nevěř každému rádoby pisálkovi ,co o tom nic neví a píše...že už byl odsouzen ....

 

už ten nadpis --- 51 zbořených aut....zboří se stavba ,ne auto , nezná ani jednací jazyk ....51 nabouraných aut..když už 

 

Já si to čtu a vidím - odmítač u nehody  ,sděleno obvinění kriminálkou  ,šel k soudu s obžalobou  ,tam to obvod soud shodil do přestupku ,a k projednání příslušníka je odpověděné ministerstvo.

Státní zástupce se odvolal ,protože je to hovadina a vyjádřil se k tomu nadřízený soud- městský ,a nařídil projednat znova.

Takže nebyl odsouzen ,bylo pouze ,,něco projednáno ,, a jde to znova k první instanci .

kdo psal ten článek,si nevidí do huby.

Pravda je pouze to ,že je mimo službu a protože nebylo NIC projednáno ,tak má asi dál i  papíry .Už to chápeš....? 

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myšut: jojo, uměj v tom chodit, v tom "využívání zákonných postupů...". Kdyby byli tak pečliví i při prokazování trestné činnosti. Ono stačí šikovně něco "opomenout", pak se to motá do kolečka přes různé orgány a nakonec ho ještě odškodníme (průtahy, ušlý výdělek...). Jojo, ví moc dobře jak na to, vždyť to učí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...