Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

:( tak to nepotěší :fnuk  vzhledem v jakém stavu byly silnice a počasí včera(jel jsem ze Sniny přes celé SK až do Milovic) tak jsem měl taky několik možností kam to hodit

Odesláno

To jo, teď je na silnicích peklo.

Tohle se stalo o Vánocích. Vietnamec mě nedal přednost, tak jsem ho "štrejchnul" a poslal to do lesa. Chlapík ale neuměl česky, neměl doklady a jeho auto nebylo pojištěný... Pěkný fujtajbl...

Odesláno

Havarijko máš? Jestli ne, pak už jedině soudní cestou ale trumfy máš v rukou ty. Auto bez pojištění nemělo na silnici co dělat. Každopádně velmi nepříjemná zkušenost, nezávidím a upřímně přeji, ať to co nejdříve vyřešíš ke své spokojenosti.

Odesláno

Pro mě bylo nejdůležitější že jsme z toho vylezli po svých a dokonce bez zranění. Vezl jsem ženu a malého syna.

Auto si odvezla odtahovka. Dál to bude řešit ČKP (česká kancelář pojistitelů) - přidělí to některé pojišťovně a ta by mě v případě totálky (což bude určitě) měla vyplatit bazarovou cenu auta. Vrak jim zůstane, dají ho dražby a dál už mě to nemusí zajímat. Takhle mě to aspoň vysvětlil chlap z odtahovky, tak doufám že to dopadne...

Odesláno

Jojo, policie tam byla a ještěže tak. Vietnamec neměl doklady tak to řešila cizinecká a nakonec zjistili že je chlapík už v částečným vyhoštění z ČR.

Říkám si ještěže jsem ho trefil na zadní kolo, kdybych minul tak ujede a nedostanu od nikoho nic... Takový malý štěstí v neštěstí... :-)

Odesláno

 

Říkám si ještěže jsem ho trefil na zadní kolo, kdybych minul tak ujede a nedostanu od nikoho nic... Takový malý štěstí v neštěstí... :-)

 

No já bych to nazval spíš z prd... klika. V tom průseru alespoň jedno pozitivum samozřejmě že nejdůležitější je že jste z toho vylezli po svých a nezraněni.

Odesláno

Jen se zeptám, vietnamec byl na místě? Toho si převzala cizinecká policie? Bohužel, ono je i štěstí, identifikovat ,,rákosníka" (omlouvám se za český název),  jelikož si mezi sebou půjčují ŘP a doklady a navíc tvrdí, že neumí česky. A jak to krásně řeknou: ,,Neumím česky".

Hlavně, že jste v pořádku. A jaké bude další auto =značka?

Odesláno

Pro mě bylo nejdůležitější že jsme z toho vylezli po svých a dokonce bez zranění. Vezl jsem ženu a malého syna.

Auto si odvezla odtahovka. Dál to bude řešit ČKP (česká kancelář pojistitelů) - přidělí to některé pojišťovně a ta by mě v případě totálky (což bude určitě) měla vyplatit bazarovou cenu auta. Vrak jim zůstane, dají ho dražby a dál už mě to nemusí zajímat. Takhle mě to aspoň vysvětlil chlap z odtahovky, tak doufám že to dopadne...

Jo, dopadne to tak. Pojišťovna ti to ohodnotí "běžnou cenou na trhu", měl sem to tak nedávno. Nijak se necukají, nebyl s tím skoro žádnej problém. Jinak je mi tě líto, byl sem taky nasranej, ale šťastnej že je rodina v cajku. Tak vítej v klubu...

Odesláno

To OK406: Jo, vietnamec naštěstí neměl zaječí úmysly, jen se pořád lámanou češtinou ptal "Mám čekat? Mám čekat?" Tak jsem mu důrazně vysvětlil že opravdu čekat má. Jediný co měl u sebe byla kartička s jeho fotkou, jménem Van Ly Ngo a nějakou brněnskou adresou. Dopraváci si ho nakonec odvezli sebou a "jeho" Scénika bez dokladů nechali taky odtáhnout.

Pokud jde o další auto tak se určitě budu držet značky i typu, jen kouknu po trochu mladším kusu :cool:

 

To stafflik: Dík. A jak píšeš - já pak celej večer chodil se šťastným úsměvěm na tváři protože to odneslo "jen" auto a my jsme zdraví

Odesláno

Díky, a je dobře, že byla u toho PČR. Předpokládám, že si ji volal. Pokud to byli ,,pouze plechy", tak to je dobře. Držím palce, ať vše dobře dopadne a brzo jezdíš. 

Odesláno

No pěkně pocuchaná 307. Hlavně když jste z toho všichni vyvázli bez újmy fyzické. :super

Koukám, že je křáplej bag boční a hlavovej u řidiče. To nevylítnuly ani čelní? :myslim

Odesláno

Dave_k, je to tak, přední nevystřelily... Vypadá to že už bylo někdy dřív bourané a nechané bez předních airbagů. Podle prodejce bylo auto samozřejmě nehavarované...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...