radek1980 Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 Používat P307SW ke kácení stromů nedoporučuju... Citovat
Gabriel 307 Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 tak to nepotěší vzhledem v jakém stavu byly silnice a počasí včera(jel jsem ze Sniny přes celé SK až do Milovic) tak jsem měl taky několik možností kam to hodit Citovat
radek1980 Odesláno 5. leden 2015 Autor Odesláno 5. leden 2015 To jo, teď je na silnicích peklo. Tohle se stalo o Vánocích. Vietnamec mě nedal přednost, tak jsem ho "štrejchnul" a poslal to do lesa. Chlapík ale neuměl česky, neměl doklady a jeho auto nebylo pojištěný... Pěkný fujtajbl... Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 tak asi totalka- pojistovna to zaplati a pak to bude vymahat po vietnamcovi ne ??a jeste jako bonus bych ho zazaloval Citovat
Namor74 Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 Havarijko máš? Jestli ne, pak už jedině soudní cestou ale trumfy máš v rukou ty. Auto bez pojištění nemělo na silnici co dělat. Každopádně velmi nepříjemná zkušenost, nezávidím a upřímně přeji, ať to co nejdříve vyřešíš ke své spokojenosti. Citovat
Charlie 1 Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 Byla tam PČR? Zaplatí ti to ceska kancelář pojistitelu..... Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 (upraveno) na jedne fotce v rohu vidim policejni bundu takze tam asi policie byla Upraveno 5. leden 2015 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
radek1980 Odesláno 5. leden 2015 Autor Odesláno 5. leden 2015 Pro mě bylo nejdůležitější že jsme z toho vylezli po svých a dokonce bez zranění. Vezl jsem ženu a malého syna. Auto si odvezla odtahovka. Dál to bude řešit ČKP (česká kancelář pojistitelů) - přidělí to některé pojišťovně a ta by mě v případě totálky (což bude určitě) měla vyplatit bazarovou cenu auta. Vrak jim zůstane, dají ho dražby a dál už mě to nemusí zajímat. Takhle mě to aspoň vysvětlil chlap z odtahovky, tak doufám že to dopadne... Citovat
radek1980 Odesláno 5. leden 2015 Autor Odesláno 5. leden 2015 Jojo, policie tam byla a ještěže tak. Vietnamec neměl doklady tak to řešila cizinecká a nakonec zjistili že je chlapík už v částečným vyhoštění z ČR. Říkám si ještěže jsem ho trefil na zadní kolo, kdybych minul tak ujede a nedostanu od nikoho nic... Takový malý štěstí v neštěstí... :-) Citovat
Vena garážmistr Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 Říkám si ještěže jsem ho trefil na zadní kolo, kdybych minul tak ujede a nedostanu od nikoho nic... Takový malý štěstí v neštěstí... :-) No já bych to nazval spíš z prd... klika. V tom průseru alespoň jedno pozitivum samozřejmě že nejdůležitější je že jste z toho vylezli po svých a nezraněni. Citovat
celda1970 Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 Mas kliku zes trefil takovy keriky....bejt tam pulmetrovej kastan...fujtajbl...radsi nemyslet.... Citovat
OK406 Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 Jen se zeptám, vietnamec byl na místě? Toho si převzala cizinecká policie? Bohužel, ono je i štěstí, identifikovat ,,rákosníka" (omlouvám se za český název), jelikož si mezi sebou půjčují ŘP a doklady a navíc tvrdí, že neumí česky. A jak to krásně řeknou: ,,Neumím česky". Hlavně, že jste v pořádku. A jaké bude další auto =značka? Citovat
stafflik Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 Pro mě bylo nejdůležitější že jsme z toho vylezli po svých a dokonce bez zranění. Vezl jsem ženu a malého syna. Auto si odvezla odtahovka. Dál to bude řešit ČKP (česká kancelář pojistitelů) - přidělí to některé pojišťovně a ta by mě v případě totálky (což bude určitě) měla vyplatit bazarovou cenu auta. Vrak jim zůstane, dají ho dražby a dál už mě to nemusí zajímat. Takhle mě to aspoň vysvětlil chlap z odtahovky, tak doufám že to dopadne... Jo, dopadne to tak. Pojišťovna ti to ohodnotí "běžnou cenou na trhu", měl sem to tak nedávno. Nijak se necukají, nebyl s tím skoro žádnej problém. Jinak je mi tě líto, byl sem taky nasranej, ale šťastnej že je rodina v cajku. Tak vítej v klubu... Citovat
radek1980 Odesláno 5. leden 2015 Autor Odesláno 5. leden 2015 To OK406: Jo, vietnamec naštěstí neměl zaječí úmysly, jen se pořád lámanou češtinou ptal "Mám čekat? Mám čekat?" Tak jsem mu důrazně vysvětlil že opravdu čekat má. Jediný co měl u sebe byla kartička s jeho fotkou, jménem Van Ly Ngo a nějakou brněnskou adresou. Dopraváci si ho nakonec odvezli sebou a "jeho" Scénika bez dokladů nechali taky odtáhnout. Pokud jde o další auto tak se určitě budu držet značky i typu, jen kouknu po trochu mladším kusu To stafflik: Dík. A jak píšeš - já pak celej večer chodil se šťastným úsměvěm na tváři protože to odneslo "jen" auto a my jsme zdraví Citovat
OK406 Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 Díky, a je dobře, že byla u toho PČR. Předpokládám, že si ji volal. Pokud to byli ,,pouze plechy", tak to je dobře. Držím palce, ať vše dobře dopadne a brzo jezdíš. Citovat
Charlie 1 Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 307 je na tom s bezpečností líp než 406... s ní by se nemusel bát i kaštanu.... Citovat
Dave_k Odesláno 5. leden 2015 Odesláno 5. leden 2015 No pěkně pocuchaná 307. Hlavně když jste z toho všichni vyvázli bez újmy fyzické. Koukám, že je křáplej bag boční a hlavovej u řidiče. To nevylítnuly ani čelní? Citovat
radek1980 Odesláno 6. leden 2015 Autor Odesláno 6. leden 2015 Dave_k, je to tak, přední nevystřelily... Vypadá to že už bylo někdy dřív bourané a nechané bez předních airbagů. Podle prodejce bylo auto samozřejmě nehavarované... Citovat
Dave_k Odesláno 6. leden 2015 Odesláno 6. leden 2015 Tak to ještěže nebyly životně důležitý. Jinak to mohlo dopadnout dost blbě. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.