Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kuchyně - spotřebiče,vyzkoušený dodavatel,cena


Milan+

Recommended Posts

Tak aby toho všeho nebylo málo,tak do stavby kaipoše se mi ještě motá komplet nová kuchyně.

Máte někdo zkušenost konkrétně s Oresi? Kvalita zpracování,montáž atd. Sem s tím. 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme. Je to polsko, takže žádnej zázrak. Po 5i letech používání zatím řešíme odlepující se hrany dvířek a nefunkční písty na dvířkách. Co jsem takhle četl tak hodně taky záleží kdo to montuje. Někdy přijede najatá firma "inteligentů" a podle toho to i dopadá. My jsme naštěstí chytli velmi šikovnýho montážníka přímo od Oresi a veškerá montáž proběhla bez komplikací. Vodu a elektriku jsem si zapojoval sám.

post-572-0-56017200-1420477922_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Montoval jsem 4 roky... Chceš li vědět něco konkretního tak SZ

Jinak vše co píše Dave_k sedí!

Ale co chcete za ty peníze? Už sem viděl mnohem větší prasečiny od truhlářů...

Upraveno uživatelem Chozeluizskuner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam z Ikei jednu stranu, a druhou stranu jsem si delal na miru sam. Cenove to vyslo na stejno a kvalitativne asi taky. Neb mame kuchyn uz asi 5 let a intenzivne v ni i varime a furt pevna jako skala :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Tak rok se s rokem sešel a co jsem začal opravovat garáž,tak stále ,že tam je to přednostní,takže bude i ta kuchyň a  asi do ni pujdem,návrh tak nějak vypracován,jedná se o typ Livanza vyráběný v němcku firmou Bauformat,tak snad to bude už oproti původním polským vychytané. Ještě si necháme udělat nějaké nabídky od doporučených truhlařů z okoli,uvidíme co jak vyjde.

post-26723-0-78419800-1444339887_thumb.j

post-26723-0-31946600-1444339905_thumb.j

post-26723-0-82345300-1444340090_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Máme dvě od oresi, jedna stará 8let, jedna asi 5let a ta starší denně používaná, jediný problém jsou vzpěry vrchních skříněk, neudrží dvířka plně vyklopená. A pak se odloupává filie z dvířek vedle trouby, je jí tam moc horko, jednou měněny dvířka v záruce, teď už se loupou zas, ale zatím neřeším. Montovaly kluci přímo z oresi plzeň, na krabicích bylo made in italy.

Ta druhá je bez problému, ale užívaná jen víkendově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak už je to horké,dnes jsem tu s elektrikářem řešil jak dostat do kuchyně minimálně dva pojistkové okruhy,spíše tři mimo těch dvou co tam jsou.

Kuchyň nakonec bude dělat tady truhlářství z Jc a cena je uplně jinde oproti Oresi. Matroše stejně mají k dispozici všichni stejné.

Ale pokud někdo víte o hodně dobrém zdroji na spotřebiče,tak sem s tím,rozhodnuto je asi pro Electrolux.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oresi néééééé......viděl jsem co má z Oresi kolega po 5ti letech...samá reklamace. Kuchyň jedině od truhláře na míru......taky jsem to tak udělal a jsem max spokojen ...po pěti letech bez jediné chybičky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...