Jump to content

Rada na zahrádku pro 406 coupe


Mizlerek007
 Share

Recommended Posts

Guest servisman

Osobně jsem viděl jak si chlápek dodělával na W polo hagusy a mohu říci vypadalo to blbě. To máš jako na krátkou felicii si člověk dodělával taky hagusy ,i když pár jsem jich už viděl. Musíš udělat díry do střechy ,aby jsi to přidělal. Pokud jde o trvalé přidělání tak to beru, ale když to sundáš tak máš díry ve střeše. To bych spíš koukal něco po zahrádce, která by se dala sundávat bez poškození střechy.

Link to comment
Share on other sites

Asi existuje http://www.levnenosice.cz/stresni-nosic-peugeot-406-coupe-2269 Raději tam zavolej, zda nejde o překlep. A pak sháněj v inzerátech, anebo kup nový. A zkus člena kirkiz.

A jiný (?) http://www.levnenosice.cz/stresni-nosice/stresni-nosic-peugeot-406-coupe-2268?carBrand=peugeot&carModel=406&carYear=2002

[upravil dne 4.9.2014 22:26 od P607Olda]

[upravil dne 4.9.2014 22:27 od P607Olda]

Link to comment
Share on other sites

Guest servisman

Nejsem si jist zda by ro magnety udržely , záleží co poveze .Matně pamatuji jak měla Š110 R cupé řešenou zahrádku, ale ta měla žlábek.

Link to comment
Share on other sites

Kua mizo, videl jsem na dalnici spadeny kolo ze stresni zahradky aj utrzeny oje od privesnyho voziku... hmotnost zavazadel, odpor protivetru (ono staci jet 90 km/h), otresy nasi krasne dalnice a silnic, déšt... neveril bych tomu, to bych si radsi pro tu prilezitost pujcil na dovolenou jiny auto. A na srazy prece nepotrebujes tolik zavazadel ne? Pripadne at s tebou jede jeste nejaky \"safety car\" :-D My kdyz jeste kdysi davno jezdili na motorkach na velkou cenu do Brna, tak jsme si jeli krasne nalehko a kluk s kombikem delal prave \"safety car\", byl nalozenej az po strop :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...