Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 35 minutami, Pe.Tr napsal:

jo tak pro ty jsem byl 100% debil :D

Klíííd ... v pondělí ráno pojedeš obráceně a debilové budou TI DRUZÍ. Teda pokud ten semafor zase někdo neotočí z naší strany 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový semafor máme v Oldřichově mezi Novým Městem a Libercem, ale jako "debil v protisměru" se tam jet nedá (jeden úzký pruh). Teď jsem měl noční a ráno když jedou všichni na Liberec,tak na červenou jezdí skoro všichni.

V pondělí ve směru od Liberce první na semaforu a měl jsem zelenou, ale borci stale jezdili až mi padla zase červená. Říkám jedu, ale v zatáčce světla a dalších 5 kusů. Na druhou zelenou už to vyšlo...

V úterý podobný scénář, ale nebyl jsem první.:roll

Ve středu už vyšlo, že jsem byl první a jak mi padla zelená a dravci stále jezdili, pustil jsem dálkové a mlhovky plus klakson :aut

Čtvrtek a pátek úplně v pohodě dojíždím na zelenou a projedu v klidu... Nevim čím to bylo...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahradu jsem posekal minulý týden a asi mě to minimálně ještě jednou čeká. Dneska jsem si potřásl tlapou s hejtmanem Ústeckého kraje u příležitosti předání - viz foto - a pak se pustil do výměny letního obutí za "lyžáky". To tedy byla šichta. Chytit defekt na silnici, tak by to bylo na odtah. Šrouby jsem povolil až za pomoci 2m trubky nasazené na golu a i to bylo na hraně. Docela jsem měl strach, že utrhnu šrouby. Na léto jsem přezouval v servisu včetně pneumatik na ráfku a čím ty kola dotáhli ví asi jen ten nejvyšší a možná ani ten ne. Ale je hotovo a může to "mokré bílé svinstvo" padat ačkoli ať raději zůstane tam kde momentálně je.

IMG_20191012_142307.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do ono to uz bylo vlastne vcera odpoledne - ale jelikoz jsem o 12 hodin posunut kvuli nocnim tak u me to bylo rano

manzelka dovezla  novy prirustek do rodiny za cenu vice nez slusnou
ma to ale maly technicky problemek ktery mi samozrejme sverila at ho vyresim
(prej je turbo po 19 mesicich a cca 10 tis opet KO) - zdeleni posledniho majitele

vcera na rychlo zjisteno ze se pri nastartovanem motoru splaskavaj hadice a huli to jak ofce f cipu - ze by nekdo zapomel vymenit vzduchovy filtr ?

a zde mazlik ve vybave SX Pack (((( chrom kliky a kraviny pujdou okamzite dolu )))) :

 
 


 

C4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 na sněhu se při sprintu s letňákem skoro nerozjede a při testu brzděním jim aby dosáhl rychlosti celkem konkuruje . Nemám BMW a proto mi soudruzi prominou že si přezuju dle mého uvážení tak abych neporušil zákon v čr .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Lihous napsal:

Ale bal bych se tez aby se z turba "nevilihlo" GO komplet motoru ... pak byto bylo k nastvani .....
 

na GO motoru jeste ne zatim jen vymenime neco co asi meneno nikdy nebylo

bez filtru to krasne tahne jen teda pri startu bile zahuli (cistil sem sani benzinem mozna to je jeste dusledek)

 

viber_image_2019-10-13_21-26-15.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...