Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

ale proč teda furt melou cosi o kvalitě, když např. motorový prostor a skryté části karoserie stříkají jen jednou vrstvou laku :grr, otevřeš kapotu a ten matný lak tě hned praští do hlavy, kur.a tak dám na výběr zákazníkovi, zda to chce takhle za levno, nebo si připlatí pětistovku a bude mít kvalitní lak všude!!! přece k celkové částce auta je třeba tisíc korun zanedbatelných..., nejvíc mě smolí, že je to u každé značky, jeden ču.ák vymyslí krávovinu a další to automaticky ihned zavedou do výroby, hnus ku.va hnus, to není jen ta barva, vidím to s odstupem třeba deseti let na kvalitě deklů, poklic kol, atd., já vím, že auto už není co bývalo, je to spotřební věc a u mě je to tak doslova, ale proč všechno tak ojebá.at, stává se to životní filozofií, žádná profesní čest..., jsem se zas  rozzuřil hned po ránu 🙃

Upraveno uživatelem ozzy56
Odesláno

Proto ze je to naklad ktery neni videt a dle dlouhodobeho testu vydrzi deklarovanou zaruku.O podvozku skoda mluvit nebo ted lepe psat .... Nam kdyz prijelo prvni auto pred lety tak se volala kvalita ze je asi neco v neporadku NE nebylo!!

(Proto že je to náklad který není vidět a dle dlouhodobého testu vydrží deklarovanou záruku.O podvozku škoda mluvit nebo teď lepe psát .... Nám když přijelo první auto před lety tak se volala kvalita že je asi něco v nepořádku NE nebylo!! ... :( )

Návštěvník
Odesláno

@ozzy56 Hergot chlape jak já s tebou souhlasím. Tento nešvar je všude kolem nás. Vše je spotřebka, hlavně že se tu pořád řeší problém s odpady a životním prostředí. Řeší se to na nesprávných místech ale že všichni vyrábí zmetky max na dva roky nikoho nezajímá. Nehledě na to, že spousta věcí se dnes neopravuje ale rovnou vyhazuje. Spousta věcí nejde ani rozebrat, je to nějak zalisováno takže vyhodit. Atd atd. 

Odesláno (upraveno)

No to dá rozum, ne .... když jde věc opravit tak se nekoupí nová a tudíž není kšeft a když není kšeft tak není zisk a když není zisk tak nejsou halířky, natož talířky. A když se nekupuje tak se míň vyrábí a je potřeba míň lidí a to je pak vyšší nezaměstnanost a to se nerado vidí protože to blbě vypadá a neplnějí se kritéria pro regionální programy dotací a z těch kape víc než talířky .... spíš míčky .... a taky spřízněný firmy místních okresních a krajských bossů pak mají co dělat, penězovody se tomu říká ...

A státy to podporují, protože když není kšeft tak je míň daní a když je míň daní tak je míň na provoz administrativy od vrátnýho v padlamentu až po Brusel a hlavně je míň na přerozdělování a když je míň na přerozdělování tak se blbě slibuje a pak někdo nedostane a nedá hlas a hůř se ovládá a ten kdo má dostat třeba dostane míň a je míň vděčnej a zase se hůř ovládá .... mám pokračovat?:bacha

Upraveno uživatelem Sawoy
Odesláno

nekde jsem  cetl ze snad maji vyrobci na kazdy vyrobek (elektro) drzet dily a moznost servisu po dobu snad 10 let.

 

jinak ad ten kryt ,na vyrobe bys sice usetril cent , ale tady jde oto ze demontaz krytu motoru pro servisni prohlidku je 0,3normo hodina...... 😉

Odesláno

to je samo moje hypoteza 😂

jinak na grandovi co mam, krom tech vicek zespoda krytu....

vzduchac vymenis za 1min bez naradi

pylak za 4 min bez naradi 

no palivak je horsi ,to je na hodinu  s vercajkem no 😂

Odesláno

@Pe.Tr ano, máš pravdu--koukal jsem na vzduchový filtr motoru, ta výměna je geniální, vyměníš během 20 vteřin 😮 , pylový filtr taky super výměna, a pak se podíváš zespodu na motor a víčko žádné--kuwa do mě vjela taková zlost, že bych vraždil :roker

ale už je dobře, byla k pomoci aj nějaká štamprla a tady na čerstvém vzduchu sem to už rozchodil 😂

Návštěvník
Odesláno

Tak dnes přezuto na zimáky. Sice se to ve mně šponovalo že je to brzy ale bůh ví jak to dopadne s Coronou a taky jsem se chtěl vyhnout brutálním návalům v pneuservisech. Přezuto na Kleber Krisalp HP3, co jsem tak pátral tak celkem solidní poměr cena/výkon. Po prvotním svezení jsem spokojen, jízda na suchu slušná. Teď ještě sníh a břečka pokud teda něco vůbec bude.

Odesláno
před 6 hodinami, ozzy56 napsal:

@Pe.Tr ano, máš pravdu--koukal jsem na vzduchový filtr motoru, ta výměna je geniální, vyměníš během 20 vteřin 😮 , pylový filtr taky super výměna, a pak se podíváš zespodu na motor a víčko žádné--kuwa do mě vjela taková zlost, že bych vraždil :roker

ale už je dobře, byla k pomoci aj nějaká štamprla a tady na čerstvém vzduchu sem to už rozchodil 😂

Hoši jsou někde videa s těmi časy? 

Odesláno (upraveno)

videa nemám, ale dám tady fotku airboxu--to víčko odklopíš, odjistíš dvě západky, vytáhneš filtr..., výměnu udělám za 10 vteřin, je to opravdu super vymyšlené, a filtr klimy odklopíš kastlík před spolujezdcem, vytáhneš filtr,  práce na 3 minuty bez nářadí :):super

DSCN1727.JPG

DSCN1724.JPG

Upraveno uživatelem ozzy56
Odesláno

@ozzy56 Nikoliv nepise dvakrat stejne je to zasadne jine a odlisne :)

A pro ostatni :

Ale uz s tim prestavam vidim ze si toho nikdo "nevsiml" a nebo vsimnout nechtel.
Jinak pokud mate v praci Polaky Ukrajince Madary a jine ... proste "smesku" v dobrem slova smyslu tak tam je clovek rad ze zvladnou neco do karty napsat - tak ze toto co jsem v par prispevcich predvedl neresime.
Navic pamatuju dobu kdy psat s hackama a carkama bylo za trest protoze to doslo ve spatne kodovanem slohu = ANO je to ma pohodlnost to je poznamka pro ostatni - ale mysleno fakt v dobrem :)

Krasny vecer vam vsem ikdyz to co se deje je uz fakt za hranou normalniho chapani !! :mrk  :myslim  :papa

 

 

Odesláno (upraveno)

No prave proto si myslim asi spatne ze i bez carek a hacku jde cokoliv zdelit a nalsedne precist :)
Nicmene neberu to jako zasadni problem a poukazu na psany text treba panu doktoru tam je tolika chyb a nikdo se nepozastavuje neb nas mozek i zprhazena pismenka dokaze precist jako ze jsou sparavna :)


Ale uznavam ze uz i dnes jsou lide kteri neporozumeji Slovakum .... a je to pro ne "cizi rec"  ;)

Tak ze vse v dobrem ... kazdy jsem nejaky a kazdy jsem diky bohu "original" a tim je ten nas svet nejak tak barevnejsi a rozmanitejsi ...
 

 

Upraveno uživatelem Lihous
Odesláno
před 32 minutami, Lihous napsal:

@ozzy56 Nikoliv nepise dvakrat stejne je to zasadne jine a odlisne :)

A pro ostatni :

Ale uz s tim prestavam vidim ze si toho nikdo "nevsiml" a nebo vsimnout nechtel.
Jinak pokud mate v praci Polaky Ukrajince Madary a jine ... proste "smesku" v dobrem slova smyslu tak tam je clovek rad ze zvladnou neco do karty napsat - tak ze toto co jsem v par prispevcich predvedl neresime.
Navic pamatuju dobu kdy psat s hackama a carkama bylo za trest protoze to doslo ve spatne kodovanem slohu = ANO je to ma pohodlnost to je poznamka pro ostatni - ale mysleno fakt v dobrem :)

Krasny vecer vam vsem ikdyz to co se deje je uz fakt za hranou normalniho chapani !! :mrk  :myslim  :papa

 

 

A jestli to není tajné, tak co tam vlastně v Kvastnicích máš na starosti? 

Odesláno (upraveno)

Zatroubil u @radim.1008a nestačil se divit, jak se posunula stavba silnice za ten cca týden...nijak :myslim Vlastně, vůbec mě to u nás nepřekvapuje.

Ještě dotaz. Používal\používá někdo v benzínech 2.0 a 2.2 paliva jako je Verva100, MM100 apod? Má to u těchto motorů smysl?

Já používám N95 + aditiva a dnes jsem zkusil první nádrž na Vervu100 (30.20Kč za litr - což celkem jde) a zatím najeto cca 15km a auto jede, jako na N95 + aditiva. Uvidím, až najedu více, zda se něco ukáže... :D 

Upraveno uživatelem Návštěvník

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...