Lihous Odesláno 7. srpen 2017 Odesláno 7. srpen 2017 Milan+ : Ale ja se nechci hadat a uz vubec nekoho urazet ja jen reflektoval to co se deje dnes a dene kolem nas. Kazdy je "specialista" na neco ..... a pokud to dela peclive je to fajn. Tak ze asi tak - jinak proc se me to prekopirovalo netusim jen jsem to puvodni chtel doplnit ..... Citovat
Sawoy Odesláno 7. srpen 2017 Odesláno 7. srpen 2017 před 23 hodinami, Vena garážmistr napsal: Šmankote tomuhle říkáš " prasárny ". Však takhle jezdí víc než půlka národa úplně běžně...... Tak tahle "víc než půlka národa" mě pěkně s..e a chci se od ní lišit právě tím, že takhle běžně nejezdím. Chci patřit do té miň než půlky a věřím že většina zdejšího osazenstva taky. A právě téhle míň než půlce byla moje případná omluva určena. Dcerku jsem dnes přivezl domů, vše OK. Citovat
Klemoň Odesláno 8. srpen 2017 Odesláno 8. srpen 2017 V 6. 8. 2017 at 13:49, radim.1008 napsal: Zveřejnit. @radim.1008 tak nevím jestli to bylo určené mě ? Jsem na dovolené a tak nejsem na fóru denně A tak nějak mám v hlavě uloženo že záznamy se zveřejňovat nesmí. Citovat
TomasARN Odesláno 8. srpen 2017 Odesláno 8. srpen 2017 zaznamy sa mozu poskytnut iba Policii a iba ta ich moze zverejnit. Ak ich zverejni niekto iny, moze byt za to velka pokuta. Na Slovensku to v niektorych pripadoch mozu byt tisice eur Citovat
Lihous Odesláno 8. srpen 2017 Odesláno 8. srpen 2017 Zverejnit lze bez postihu ale za predpokladu ze nepujde cokoliv identifikovat = udelat z toho barevne fleky ala 3 _ 4 kopie legendarni VHS a problem neni. Citovat
TomasARN Odesláno 8. srpen 2017 Odesláno 8. srpen 2017 Nemoze byt vidiet evidencne cislo ziadneho vozidla a ziadnu tvar, cize vsetko rozmazat Citovat
Lihous Odesláno 8. srpen 2017 Odesláno 8. srpen 2017 Vsak pisu 3 az 4 kopie VHS tedy barevne fleky Citovat
Milan+ Odesláno 9. srpen 2017 Odesláno 9. srpen 2017 Včera jsem si brousil těhlice na kaipoše a teď sedim v čekárně na očním. Teorie říká ,že jsou potřeba brýle a praxe zase pokulhávala. Citovat
FrantaCV Odesláno 9. srpen 2017 Odesláno 9. srpen 2017 Tak hlavně ať se z toho vyhrabeš bez následků. Jsou i rady a pokyny, které mají smysl a váhu - např. brýle u brusky, ale to si člověk uvědomí obvykle když už je pozdě. Citovat
Hafity Odesláno 9. srpen 2017 Odesláno 9. srpen 2017 Taky jsem kdysi cosi brousil, zodpovědně s brýlemi. Po odložení brýlí (dost daleko od obrobku) jsem zjistil, že "ještě takový malý kousek".... Tak jsem si , já husa pitomá, řekl, že to zvládnu s přivřenýma očima.... no nevyšlo to.... Citovat
ozzy56 Odesláno 9. srpen 2017 Odesláno 9. srpen 2017 ty malé kousky si v práci navzájem vytahujeme vatovanou tyčinkou , zapíchnutý kovový předmět znamená návštěvu očního--takže oko rozkapat, kopíčko a je to venku, nakonec oko zavázat a poslední dotaz--přijel jste autem? tak si někoho zavolejte,ať vás odveze, řídit byste teď neměl... někdy jsou období, že bychom uživili očařku jen u nás na dílně, stává se, že tříska z broušení vletí do oka i přes brýle (máme z nich vyndané ty ,,dýchací otvory'' a přesto se mlží) Citovat
Hafity Odesláno 9. srpen 2017 Odesláno 9. srpen 2017 před 2 hodinami, ozzy56 napsal: poslední dotaz--přijel jste autem? To jsem měl trochu jinak: Nosíte brýle? Nenosím, ale měl bych. Cože? = POJEB. A kde je máte? V autě. Cože? = POJEB. A jak dlouho jste nebyl u očního? Asi tak 30 let. Cože? = POJEB. Citovat
oddie Odesláno 9. srpen 2017 Odesláno 9. srpen 2017 (upraveno) Tři jebačky v jednom dni, to by ti spousta chlapů závidělo Upraveno 9. srpen 2017 uživatelem Péťa Necituj předchozí příspěvek Citovat
morepower Odesláno 9. srpen 2017 Odesláno 9. srpen 2017 Se řiká, ne: "Oko ztratíš ve chvíli, kdy začneš dělat bez brýlí" Ale jinak si představte, nestalo se dnes, stalo se v neděli. Sedim si takle večír u kompjůtru a najednou slyším z venku zvuky,jak když se láme větev, nějak sem tomu nepřikládal pozornost, ale těch ran=zvuků bylo nějak víc, tak vykouknu z okna a nějakej buzerant mi demoluje zrcátko u mýho kabrouše. Citovat
pavelu96 Odesláno 9. srpen 2017 Odesláno 9. srpen 2017 (upraveno) @morepower Jak říká klasik - "Co bych za to dal, kdybych ho u toho mohl chytit!" Upraveno 9. srpen 2017 uživatelem pavelu96 Citovat
morepower Odesláno 9. srpen 2017 Odesláno 9. srpen 2017 já ho chytil...navíc sem ho i poznal... Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 9. srpen 2017 Odesláno 9. srpen 2017 ten si aspon tejden nesedne doufam Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.