Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Milan+ : Ale ja se nechci hadat a uz vubec nekoho urazet ja jen reflektoval to co se deje dnes a dene kolem nas.

Kazdy je "specialista" na neco ..... a pokud to dela peclive je to fajn.

Tak ze asi tak - jinak proc se me to prekopirovalo netusim jen jsem to puvodni chtel doplnit .....
 

Odesláno
před 23 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Šmankote tomuhle říkáš  " prasárny ". Však takhle jezdí víc než půlka národa úplně běžně......

Tak tahle "víc než půlka národa" mě pěkně s..e a chci se od  ní lišit právě tím, že takhle běžně nejezdím. Chci patřit do té miň než půlky a věřím že většina zdejšího osazenstva taky. A právě téhle míň než půlce byla moje případná omluva určena.

Dcerku jsem dnes přivezl domů, vše OK.

Odesláno
V 6. 8. 2017 at 13:49, radim.1008 napsal:

Zveřejnit. :bacha

@radim.1008 tak nevím jestli to bylo určené mě ? Jsem na dovolené a tak nejsem na fóru denně :myslim

A tak nějak mám v hlavě uloženo že záznamy se zveřejňovat nesmí. :bojim

Odesláno

zaznamy sa mozu poskytnut iba Policii a iba ta ich moze zverejnit. Ak ich zverejni niekto iny, moze byt za to velka pokuta. Na Slovensku to v niektorych pripadoch mozu byt tisice eur

Odesláno

Zverejnit lze bez postihu ale za predpokladu ze nepujde cokoliv identifikovat = udelat z toho barevne fleky ala 3 _ 4 kopie legendarni VHS a problem neni.
 

Odesláno

Včera jsem si brousil těhlice na kaipoše a teď sedim v čekárně na očním. :nevim Teorie říká ,že jsou potřeba brýle a praxe zase pokulhávala.

Odesláno

Tak hlavně ať se z toho vyhrabeš bez následků. Jsou i rady a pokyny, které mají smysl a váhu - např. brýle u brusky, ale to si člověk uvědomí obvykle když už je pozdě.:(

Odesláno

Taky jsem kdysi cosi brousil, zodpovědně s brýlemi. Po odložení brýlí (dost daleko od obrobku) jsem zjistil, že "ještě takový malý kousek".... Tak jsem si , já husa pitomá, řekl, že to zvládnu s přivřenýma očima.... no nevyšlo to.... :aut

Odesláno

ty malé kousky si v práci navzájem vytahujeme vatovanou tyčinkou :D, zapíchnutý kovový předmět znamená návštěvu očního--takže oko rozkapat, kopíčko a je to venku, nakonec oko zavázat a poslední dotaz--přijel jste autem? tak si někoho zavolejte,ať vás odveze, řídit byste teď neměl...

někdy jsou období, že bychom uživili očařku jen u nás na dílně, stává se, že tříska z broušení vletí do oka i přes brýle :mrk (máme z nich vyndané ty ,,dýchací otvory'' a přesto se mlží)

Odesláno
před 2 hodinami, ozzy56 napsal:

poslední dotaz--přijel jste autem?

To jsem měl trochu jinak:

Nosíte brýle? Nenosím, ale měl bych. Cože? = POJEB.

A kde je máte? V autě. Cože? = POJEB.

A jak dlouho jste nebyl u očního? Asi tak 30 let. Cože? = POJEB.

 

Odesláno

Se řiká, ne: "Oko ztratíš ve chvíli, kdy začneš dělat bez brýlí" :D

 

Ale jinak si představte, nestalo se dnes, stalo se v neděli. Sedim si takle večír u kompjůtru a najednou slyším z venku zvuky,jak když se láme větev, nějak sem tomu nepřikládal pozornost, ale těch ran=zvuků bylo nějak víc, tak vykouknu z okna a nějakej buzerant mi demoluje zrcátko u mýho kabrouše. :grr

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...