Medvěd Odesláno 3. červen 2014 Odesláno 3. červen 2014 Celkem zajímavý fotky ... Joke??? [upravil dne 3/6/2014 15:16 od Medvěd] Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 3. červen 2014 Odesláno 3. červen 2014 to bych mohl tvrdit i o ceskem Gefco Kolin, tam bezne stava pres 3 tis vozu [upravil dne 3/6/14 15:56 od Havlicek.Lukas] Citovat
Medvěd Odesláno 3. červen 2014 Autor Odesláno 3. červen 2014 Oddie - možná když jsem byl mimo? Citovat
vendelinek Odesláno 3. červen 2014 Odesláno 3. červen 2014 zajímavé počteníčko,už kolikrát jsem přemýšlel,kam ty auta všechny jdou,to je aut co se denně vyrobí,tak teď už to vím:) Citovat
P607Olda Odesláno 4. červen 2014 Odesláno 4. červen 2014 Zřejmě mají volant vpravo. Ty tak akorát do Indie, a tam nikdo nemá peníze. Citovat
Guest StibTo Odesláno 4. červen 2014 Odesláno 4. červen 2014 http://jalopnik.com/that-zero-hedge-article-on-unsold-cars-is-bullshit-1578124255 je to sice anglicky ale v podstate je to o tom ze ten vyse zmineny clanek je hovadina, vetsina fotek je X let starych z doby kdy nebyla poptavka ... Edit : HOAX (poplasna falesna zprava) [upravil dne 4/6/14 09:41 od StibTo] [upravil dne 4/6/14 09:41 od StibTo] Citovat
Medvěd Odesláno 4. červen 2014 Autor Odesláno 4. červen 2014 StibTo - myslel jsem si něco podobného, proto jsem odkaz nazval Joke? Citovat
Pacho69 Odesláno 4. červen 2014 Odesláno 4. červen 2014 Pánové, obávám se že to není joke, ty auta tam klidně stojí, protože pokud se neprodala do půl roku od výroby, tak už se neprodají. A protože je stále nadvýroba, parkoviště se prostě neprázdní, tlaky sílí a z vládních úst vycházejí žblebty o potřebě obnovy vozového parku. A socialistické Evropě je stále těžší říci odborům, že omezíme provoz a snížíme výrobu (i počty odborářů), protože si chceme zachovat alespoň nějaké zisky... Citovat
oddie Odesláno 4. červen 2014 Odesláno 4. červen 2014 Pokud jsou ty fotky skutečné, není to žádný \"joke\" ani hoax, a je úplně jedno, že jsou ty fotky 5 let staré. A je úplně jedno, jestli se ty milióny popelnic prodaly levněji, sešrotovaly, nebo jestli je nablblé kavky podpořené nějakými pobídkami nakonec vykoupily za plnou cenu. Podstatné je na tom jen a pouze to, že po slabounké recesi z let 2007-8, kterou je kdovíproč móda nazvat \"krizí\", lidem zcela neodůvodněně otrnulo a závod ve vydávání ničím nekrytých peněz (nesprávně nazývaný \"tištění\", protože už se je nikdo neobtěžuje ani tisknout), se rozeběhl ještě zběsileji. Kam si asi tak myslíte, že to celé dospěje? Jen do skutečné krize, která bude o to horší, jak debilně se se lidi/vlády snaží zachovat rozvoj rozežranosti nepodložené prací. Průser na tom je hlavně to, že lidi už dávno nejsou schopní se byť trochu uskrovnit, takže ta skutečná krize nakonec skončí válkou. Super vyhlídky... [upravil dne 6/4/14 14:46 od oddie] Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 4. červen 2014 Odesláno 4. červen 2014 kolin jede podle potreby, v dobe krize propustilo 1000 zamestnancu a omezilo vyrobu z 1200 aut za den na nejakych 700 s nastupem noveho modelu kdy poptavka je silna jedeme pres 300 vozu - jakmile se linky rozjedou a zacne byt poptavka budem vyrabet mozna i 1000 za smenu Citovat
Pacho69 Odesláno 4. červen 2014 Odesláno 4. červen 2014 Obávám se, že nejede \"podle potřeby\", jede podle statistiky na plán. Kde auta skončí je odborářům srdečně jedno, výrobce začne lobbovat na vládní potažmo EU úrovni. Tam začnou vymýšlet dotace a restrikce... cesta do pekla. Jediné o co jde, je zisk.... Udržitelnost a kvalita nikoho nezajímá. Citovat
oddie Odesláno 4. červen 2014 Odesláno 4. červen 2014 V době KRIZE žádná kolínská automobilka neexistovala, tak ani nemohla omezovat produkci... Citovat
Guest Džůny Odesláno 4. červen 2014 Odesláno 4. červen 2014 Asi tak, pokud jsou ty fotky pravé, tak na zbytku vůbec nezáleží. Zaskládáme se tady plastovýma popelnicama protože elity potřebují profitovat a \"lid\" je rozmazlený a pohodlný… Citovat
Guest Džůny Odesláno 8. červen 2014 Odesláno 8. červen 2014 Tématicky: http://ekonomika.sme.sk/c/7033738/detroit-ako-skoncilo-mesto-kde-vznikol-automobilizmus.html Citovat
dzavel Odesláno 8. červen 2014 Odesláno 8. červen 2014 Automobilka je schopna vyrobit s klidem 1000 aut denně, zas to tolik nehroťte. Ty plácky plné aut nemusí být šílenství doby nebo pomalé prodeje. Třeba to je zásoba aut do Číny . Ten Detroit je dost vytržený .... Přijeď se podívat na ostravsko, podobných míst tady je . Citovat
Guest Džůny Odesláno 8. červen 2014 Odesláno 8. červen 2014 Vytržený? Jak? Na Ostravsku bydlím. Citovat
oddie Odesláno 8. červen 2014 Odesláno 8. červen 2014 Automobilka je schopna vyrobit s klidem 1000 aut denně, zas to tolik nehroťte. Ty plácky plné aut nemusí být šílenství doby nebo pomalé prodeje. Třeba to je zásoba aut do Číny . Ten Detroit je dost vytržený .... Přijeď se podívat na ostravsko, podobných míst tady je . Na zničené, vydrancované Ostravsko by se hodil poněkud jiný smajlík... stejně jako na měsíční krajinu v severních Čechách. Citovat
dzavel Odesláno 8. červen 2014 Odesláno 8. červen 2014 Z celku města. Najdou se tam oblasti v tom stylu co jsou ve videu, ale i normální, udržované a obydlené oblasti. Bubákov ve stylu Orlová určitě znáš, to samé Vítkovice, Přívoz... pár menších vesnic na Sev.Moravě kde byla tma i ve dne a taky podle toho vypadalo okolí.. Areál dolní oblasti byl donedávna to samé, myší díra rozpadající se mosty a podobné \"průmyslové skvosty\" tady byly a pořád i jsou. Citovat
dzavel Odesláno 8. červen 2014 Odesláno 8. červen 2014 Automobilka je schopna vyrobit s klidem 1000 aut denně, zas to tolik nehroťte. Ty plácky plné aut nemusí být šílenství doby nebo pomalé prodeje. Třeba to je zásoba aut do Číny . Ten Detroit je dost vytržený .... Přijeď se podívat na ostravsko, podobných míst tady je . Na zničené, vydrancované Ostravsko by se hodil poněkud jiný smajlík... stejně jako na měsíční krajinu v severních Čechách. Ano, tyto místa znám a nejezdím tam tak mě nepohoršuje pohled na ně. Laguny pomalu mizí, komíny čmoudí míň jenom to poddolování je naprd. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.