Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Pánové, obávám se že to není joke, ty auta tam klidně stojí, protože pokud se neprodala do půl roku od výroby, tak už se neprodají. A protože je stále nadvýroba, parkoviště se prostě neprázdní, tlaky sílí a z vládních úst vycházejí žblebty o potřebě obnovy vozového parku. A socialistické Evropě je stále těžší říci odborům, že omezíme provoz a snížíme výrobu (i počty odborářů), protože si chceme zachovat alespoň nějaké zisky...

Odesláno

Pokud jsou ty fotky skutečné, není to žádný \"joke\" ani hoax, a je úplně jedno, že jsou ty fotky 5 let staré. A je úplně jedno, jestli se ty milióny popelnic prodaly levněji, sešrotovaly, nebo jestli je nablblé kavky podpořené nějakými pobídkami nakonec vykoupily za plnou cenu. Podstatné je na tom jen a pouze to, že po slabounké recesi z let 2007-8, kterou je kdovíproč móda nazvat \"krizí\", lidem zcela neodůvodněně otrnulo a závod ve vydávání ničím nekrytých peněz (nesprávně nazývaný \"tištění\", protože už se je nikdo neobtěžuje ani tisknout), se rozeběhl ještě zběsileji. Kam si asi tak myslíte, že to celé dospěje? Jen do skutečné krize, která bude o to horší, jak debilně se se lidi/vlády snaží zachovat rozvoj rozežranosti nepodložené prací. Průser na tom je hlavně to, že lidi už dávno nejsou schopní se byť trochu uskrovnit, takže ta skutečná krize nakonec skončí válkou. Super vyhlídky...

[upravil dne 6/4/14 14:46 od oddie]

Odesláno

kolin jede podle potreby, v dobe krize propustilo 1000 zamestnancu a omezilo vyrobu z 1200 aut za den na nejakych 700

s nastupem noveho modelu kdy poptavka je silna jedeme pres 300 vozu - jakmile se linky rozjedou a zacne byt poptavka budem vyrabet mozna i 1000 za smenu

Odesláno

Obávám se, že nejede \"podle potřeby\", jede podle statistiky na plán. Kde auta skončí je odborářům srdečně jedno, výrobce začne lobbovat na vládní potažmo EU úrovni. Tam začnou vymýšlet dotace a restrikce... cesta do pekla. Jediné o co jde, je zisk.... Udržitelnost a kvalita nikoho nezajímá.

Odesláno

Asi tak, pokud jsou ty fotky pravé, tak na zbytku vůbec nezáleží. Zaskládáme se tady plastovýma popelnicama protože elity potřebují profitovat a \"lid\" je rozmazlený a pohodlný…

Odesláno

Automobilka je schopna vyrobit s klidem 1000 aut denně, zas to tolik nehroťte. Ty plácky plné aut nemusí být šílenství doby nebo pomalé prodeje. Třeba to je zásoba aut do Číny :D.

Ten Detroit je dost vytržený .... Přijeď se podívat na ostravsko, podobných míst tady je :).

Odesláno
Automobilka je schopna vyrobit s klidem 1000 aut denně, zas to tolik nehroťte. Ty plácky plné aut nemusí být šílenství doby nebo pomalé prodeje. Třeba to je zásoba aut do Číny :D.

Ten Detroit je dost vytržený .... Přijeď se podívat na ostravsko, podobných míst tady je :).

Na zničené, vydrancované Ostravsko by se hodil poněkud jiný smajlík... stejně jako na měsíční krajinu v severních Čechách.

Odesláno

Z celku města. Najdou se tam oblasti v tom stylu co jsou ve videu, ale i normální, udržované a obydlené oblasti.

Bubákov ve stylu Orlová určitě znáš, to samé Vítkovice, Přívoz... pár menších vesnic na Sev.Moravě kde byla tma i ve dne a taky podle toho vypadalo okolí.. Areál dolní oblasti byl donedávna to samé, myší díra rozpadající se mosty a podobné \"průmyslové skvosty\" tady byly a pořád i jsou.

Odesláno
Automobilka je schopna vyrobit s klidem 1000 aut denně, zas to tolik nehroťte. Ty plácky plné aut nemusí být šílenství doby nebo pomalé prodeje. Třeba to je zásoba aut do Číny :D.

Ten Detroit je dost vytržený .... Přijeď se podívat na ostravsko, podobných míst tady je :).

Na zničené, vydrancované Ostravsko by se hodil poněkud jiný smajlík... stejně jako na měsíční krajinu v severních Čechách.

Ano, tyto místa znám a nejezdím tam tak mě nepohoršuje pohled na ně. Laguny pomalu mizí, komíny čmoudí míň jenom to poddolování je naprd.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...