Havlicek.Lukas Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 do prace taky chodim ale nemam zapotrebi platit za neco co jde zadarmo stahnout Citovat
ChouLu Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 A víš o tom, že na tom tráví třeba i stovky lidí 8 hodin denně a někdo je musí zaplatit? Kdyby to stálo 2 litry neřeknu, ale pár euro? vůbec neřeším... Já například když jsem zkoušel některé aplikace, které neměli žádnou testovací verzi zdarma, tak jsem si ji stáhl na warezu, vyzkoušel a když mi sedla, tak si ji jdu koupit... Možná na to mám jako programátor jiný náhled než lidi, kteří dělají v jiné profesi, ale takových je nás tady vícero Citovat
flacek Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 Sygic by měl být zdarma ne? Aspoň jsem si ho normálně stáhnul na Play a on si stáhnul mapy a šlape. Mám i Navigon ale zatím u mě vyhrává Sygic. Případně klasické Google mapy. Teď jsem si stáhnul i ten Waze ale to mi přijde takové, onaké. Citovat
dzavel Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 http://pctuning.tyden.cz/hardware/36-ostatni/29873-s-nami-nezabloudite-srovnani-navigaci-pro-android-zdarma Sygic je zdarma a mapy se platí - taková finta . [upravil dne 14/5/14 13:31 od dzavel] Citovat
flacek Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 No teda nevím ale i zde je napsáno Tato verze zahrnuje 7denní období pro vyzkoušení všech navigačních funkcí. Po uplynutí 7 dní můžete používat bezplatný a neomezený přístup k mapám offline, bodům zájmu a funkcím plánování trasy, případně můžete upgradovat na doživotní navigaci ►OFFLINE MAPY NYNÍ PRO VŠECHNY ZDARMA · Využijte neomezený přístup k offline mapám a skvělé funkce vyhledávání a plánování trasy · Už nikdy se neztratíte – ani když si nezaplatíte licenci ►NEJNOVĚJŠÍ AKTUALIZOVANÉ MAPY · Nové mapy a body zájmu · Vylepšené 3D zobrazení měst If your device is running Android v4.4 (KitKat) please click here http://help.sygic.com/hc/en-us/articles/202005213 Sygic | Bringing life to maps Citovat
Medvěd Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 do prace taky chodim ale nemam zapotrebi platit za neco co jde zadarmo stahnout A co když Tvůj chlebodárce přestane mít potřebu platit za to, čím se živíš? Fakt mi tohle uvažování nejde do hlavy Citovat
dzavel Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 Co jsem ho zkoušel tak byl zdarma s OSM, mapy \"tomtom\" se platily. Ho vyzkoušej a uvidíš. Google maps a waze mi přijde jako ideální. Citovat
Mojo2 Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 Sygic ma velakrát sklamal - naposledy sme boli v ZOO v Zlíne ... Po ceste naspäť mi kázal Sygic aby som na jednej svetelnej krizovatke zahol doľava, avšak to nebolo dopravnými značkami umožnené. nic takoveho se mi s nim nikdy nestalo. Taky bude zalezet na tom jak je to nastaveny. Pokud ma nekdo nastaveno planovat nejkratsi trasu, tak se muze stat, ze ho to zatahne nekam do nesmyslu. Tim nemyslim, ze to tak mas urcite nastaveno, uvadim to jako priklad. co se tyka te informace, ze je zdarma, tak je to nyni tak, ze se stahne cela aplikace i s mapama, ale po uplynuti zkusebni doby prestanou fungovat navigacni funkce, mapy a vse ostatni zustava. Trasa taky mozna naplanovat jde, ale pak uz ti to nebude davat pokyny kudy jet. Citovat
punkac Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 Sygic jsem si koupil v nějaké akci na Nokii N900 (system maemo5) navigovalo to v pořádku, jen ke scratchovi na chalupu se netrefil Mám Waze od doby, co mám S3 na doporučení Lubka a opravdu je to super.... V zahraničí používám mapfactor, který je offline a s OSM mapami zcela zdarma Citovat
punkac Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 do prace taky chodim ale nemam zapotrebi platit za neco co jde zadarmo stahnout Nechceš ze sebe udělat veřejně zlodějíčka, že ne? To, cos vypotil, je hodno usmrkance ze základky Ještě bude dlouho trvat, než si lidé uvědomí, že vše někomu patří a nic není zadarmo Citovat
Almanil Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 Mě teda Sygic zatím nenavedl vysloveně špatně na rozdíl od TomTom \"standalone\" navigace a taky ho používám pro zahraničí spíše. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 a nemel nahodou zapnutou cyklo trasu ?? Citovat
dusan2 Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 Waze nepouzivam preto ze som kazdy den v zahranici tak by som bol asi prekvapeny z faktury za data. Ale v tuzemsku je urcite super az na tu presnost . Citovat
MrChodny Odesláno 12. červen 2014 Autor Odesláno 12. červen 2014 Abych to uzavřel, koupil jsem nakonec Sygic + dopravní info a radary. Dopravní info mne u nás trochu zklamalo, protože v podstatě zobrazuje jenom kolony (nehodu jsem při cestách žádnou nepotkal). O uzavírkách taktně mlčí. Ale jinak jsem spokojen. Bez excesů jsem dojel z Moravy až na Šumavu. Teď je navíc na Sygic letní sleva -40% - http://www.sygic.com/en/android:buy-now Citovat
Gabriel 307 Odesláno 12. červen 2014 Odesláno 12. červen 2014 taky jsem koupil dopravní info k navgaci(Sygic) jel jsem Snina-Milovice a nic jsem nepozoroval:myslim . . .včera jsem na testování nainstaloval Waze Citovat
Gabriel 307 Odesláno 19. červen 2014 Odesláno 19. červen 2014 ta jsem byl dnes v Ikea-na Čerňáku a můžu s klidem doporučit všem Waze . . . havárka 2 kamiony(hlásili to v rádiu),kolabovala doprava v okolí CČM a Ikea no masakr,kolony,policajti . . . jak jsem psal,mám i Sygic+dopravní informace,ale to co umí a dokáže Waze to Sygic neumí . . . do velkých měst jednoznačně Waze edit: když nemáte Waze v mobilu a chcete vědět co a jak tak koukněte na mapu(klikněte na ikonu) [upravil dne 19/6/14 16:49 od Gabriel 307] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.