Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

V kempu Slunečnice si můžete vybrat ze 3 druhů ubytování. Srubové chatky, řadové chatky a apartmány. Všechny typy ubytování nabízí 4 postele.

Rodiny s dětmi budou přednostně umístěny do apartmánů, které mají vlastní sociální zařízení.

Platí se za obsazenou postel v chatce. Částka za noc je pro řádného člena 375 Kč, pro čestného 475 Kč (děti do 15 let 350/400 Kč). U Apartmánů je cena 425 Kč, respektive 525 Kč (děti do 15 let 400/450 Kč)

Výše uvedené ceny jsou konečné, zahrnují v sobě ubytování, polopenzi, příspěvek na organizaci, parkování v kempu, lůžkoviny i rekreační poplatek.

Možno umístit v kempu i omezený počet stanů, ale cena za tento typ ubytování je stejná jako za chatku, protože preferujeme plnou obsazenost chatek. Navíc v případě velmi dobrého počasí bude možné parkovat přímo u chatek a stany by mohly překážet.

Vybírat můžete i dle mapky.

Srubové chatky

1 - Roman Bazi s rodinou

2 - MilanF1 + Kitty, Ota, Michael205

3 - fylky96 + 1, Jan Felner (1 volné)

4 - FiŠi+1 (2 místa volná)

5 - jarmyl + 1, MotoMoto (pá-ne) + 1 (so-ne), StibTo (pá-so)

6 - Scratchovi

7 - Radim.1008 + Zůza, Skuci + 1

8 - ChouLu + ESHOP + REGISTRACE

9 - Lvíčci z Blanska

10 - Kamoska

11 - joshiki + 1, MJSytic + 1 (Pa-So)

12 - Lvi z Blanska

13 - Pepito + 1 a Kuba, Radka S.

14 - Medvědí rodina v dřevěném brlohu

Řadové chatky jsou slíbeny nové postele, které nebudou patrové

15 - boban-406

16 - h4wk3y + 1 (2 místa volná)

17 - Schreek + Fiona + Sofinka

18 - Kata517 +1, KoudaK, Vřískot

19 - Garfield + Petralee, Jacobsoon + 1 (pá-so),

20 - Mildasek + 3

21 - vaksi + 1 + jorkšírka, soník3008 (1 místo volné)

22 - Radek Hurvajz + Goldinka + Ondra + přírůstek

23 - machulda +3

24 - 222johny222 + Jitka, JJEENNDDAA s rodinou

Apartmány

Žízeň - Lucifeří rodina

Hlad - Gabriel 307 family

Únava - Veverkovití

Pokojík Maruška - 2 z VW Group

Škrtnuté číslo chatky a červený text znamenají, že chatka je plně obsazená.

K umístění:

post-15148-14109636710967_thumb.png post-15148-14109636711702_thumb.jpg

PROSÍME ČLENY, KTEŘÍ SI JIŽ ZAREZERVOVALI UBYTOVÁNÍ, ABY SE TAKÉ REGISTROVALI POMOCÍ PŘIHLAŠOVADLA, KTERÉ NAJDETE ZDE: http://www.peugeot-club.com/prihlasovadlo/sraz-40.php

DĚKUJEME

[upravil dne 5/6/14 12:51 od ChouLu]

[upravil dne 6/6/14 16:08 od ChouLu]

[upravil dne 13/6/14 15:32 od ChouLu]

Odesláno

A máme apartmány plné :D To byla rychlovka :D

Doufám, že nikdo další s malým prckem se nebude hlásit. :myslim

ačkoliv ... tak se rozhodni :D Jen věz, že chatky nemají vlastní sociálku. Jenom tu společnou. Ta je na kempovém standardu, nečekejte žádný moderní luxus.

[upravil dne 2/4/14 23:27 od MilanF1]

Odesláno

No, jestli se chystají Scratchovi a Schreekovi, taxe to bude muset asi losovat nebo co :myslim

Milane, udělal jsem \"edit\" ta vlastní sociálka s malým dítětem je přeci jen významné plus :papa

[Edited on 2/4/14 23:29 by Veverka]

Odesláno

Sakra, no jo, to se nám urodilo dětiček ... to abychom vyštípali Romana :D

Edit: domníval jsem se tedy správně. Pro Vás určitě apartmán, s tak malým děckem to jinak nepůjde. Bohužel tu jsou jenom 3, ale zaplať pánbůh za ně. :papa

[upravil dne 2/4/14 23:34 od MilanF1]

Odesláno

Taky s dítětem, tak si dej bacha! :bacha

Mimochodem, kdo (nebo co) je Maruška vedle \"herny\" :myslim

[Edited on 2/4/14 23:34 by Veverka]

Odesláno

Maruška by měl být 2 lůžkový pokojík, kde je snad jenom rozkládací gauč. Nicméně při pohlídce kempu se o něm provozovatel vůbec nezmínil. Spíše to na mě působí jako zašívárna :D Nicméně neptali jsme se na to, není tam ani vlastní sociálka, tudíž pro nás budou dostačující 4 lůžkové chatky. Alternativa k apartmánu to opravdu není.

Odesláno

boužel nebudu moct přijet sice jsem se těšil na sraz že konečně a poprvé pojedu s prckem ale přítelkyni jsem slýbil že půjdem na hody v její dědině tak doufám že příště již budu moct dorazit

Guest Scratch
Odesláno

my se zatim nechystame, spis se prijedeme podivat....mam v teto lokalite svuj oblibeny penzion :)

Odesláno

Radko, místo se pro tebe určitě najde. ;)

Jánošíku, škoda, ale snad příště. Srazy budou. :)

Scratchi, na návštěvu přijet můžete, není problém. Možná pro Vás vhodnější ubytovat se jinde (když více kde), než se někým přetahovat o apartmán. ;)

Pepito, jste zapsáno, jen počítám s tím, že u Vás jsou 2 postele volné. Případně k Vám někoho přidáme. :papa

EDIT: Tak Pepito je rychlý. :) Počkám na vyjádření oslovených, zda s nabídkou souhlasí :)

[upravil dne 3/4/14 10:15 od MilanF1]

Guest Scratch
Odesláno

apartman nepotrebujem :)

mame jedno dite a rozhodne z toho nebudu delat tragedii... cura kadi do plen a holt by se v noci otrela a umejt ji muzu v rybniku :D

Dnes v noci poprve nejedla a spala celou noc :D

Spis druha pulka chatky nemusi byt nadsena z ranniho vstavani :D

Odesláno

Jirko, to máš pravdu. Já děti nemám, já to neznám :D

Ale máš pravdu, že druhá polovina chatky by nebyla nadšená. Je to na tobě, jak se rozhodnete. Pokud dáš přednost penzionu, zlobit se nebudeme.

Odesláno

Vzhledem k velkému zájmu o apartmány ze strany rodin s malými dětmi se Roman Bazi rozhodl, že uvolní svůj apartmán Žízeň. Tudíž máme volný apartmán pro rodinu s malým děckem. :papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...