zodiiac Odesláno 24. únor 2014 Autor Odesláno 24. únor 2014 A opel tigra? sice dvojdverak ale moc sa mi to auto lubi ,co sa tyka spolahlivosti tak neviem k tomu nic povedat co vim tak tigry celkem jezděj kámoška jednu měla než ji sešrotoval někdo s mondeem a nenadávala jen jednou tam tušim měla nějakou závadu že nechtěla držet volnoběh a chcípala na křizovatkach řešilo se to měsíc a nakonec z toho vypadlo nějaký debilní čidlo pro snímání tachoměru na převodovce . jinaknemam zadny informace o tedlech autech Citovat
oddie Odesláno 24. únor 2014 Odesláno 24. únor 2014 Ono je to taky nanejvýš rozumné, ukázat na zastávku MHD. Auto na 400km týdně, tj přes 20tis km ročně, si chce pořídit za 15tis Kč? A z čeho bude platit provoz, když nemá pomalu ani na pořízení??? Citovat
stajgrpavel Odesláno 24. únor 2014 Odesláno 24. únor 2014 no tygru jsem mohl mit 1.6ku benzin ... nevim zda je to broblem vsech ale ta co jsem v ni jen byla asi vadna ... tocit motor nad 3tis jinak to proste nejelo a pri 2500 jsem myslel ze motor vyskoci z auta jak byl podtocenej a lomcoval sebou... pritelkyne ma forda pumu 1.7 benzin a tam motor zvlada i 1200 otacek uplne v pohode a naucila se sni jezdit cca za 5l na 100 Citovat
oddie Odesláno 24. únor 2014 Odesláno 24. únor 2014 Jako že přítelkyně = ta co píchá jen s ním, kdežto kamarádka = píchá i s jinými? Citovat
zodiiac Odesláno 24. únor 2014 Autor Odesláno 24. únor 2014 tak něco ji stipko hodí takže na provoz dejme tomu by bylo. je jasný ,že kdyby byli slušný prachy tak tohle neřešim du vemu prachy na pořádnýho pežota nebo cokoliv jinýho slušnýho a jezdi každej by to tak udělal jenže bohužel situace není taková nechci tu zabředávat do politiky ale neodpustim si jednu poznámku na učet týhle země v souvislosti s tim co tu řešíme. byl sem hodne v zahranicí a to co me oči videli tak proti tomu sme žumpa a práve proto se sem tahaj hydry z celý evropy co nikdo nechce protože čecháček na to nemá a rád koupí i to co němec zahodí. Citovat
Péťa Odesláno 24. únor 2014 Odesláno 24. únor 2014 oddie, to bylo na stajgrpavla a on rýpavý dotaz určitě chápe Citovat
P607Olda Odesláno 24. únor 2014 Odesláno 24. únor 2014 Za 15 koupíš hajtru, do které 15 vložíš. Tady bys koupil něco, co aspoň jezdí. A že to má prodávající už 5 let, tak to nebude tak špatné. [upravil dne 24.2.2014 19:20 od P607Olda] Citovat
koblih69 Odesláno 24. únor 2014 Odesláno 24. únor 2014 tak něco ji stipko hodí takže na provoz dejme tomu by bylo. je jasný ,že kdyby byli slušný prachy tak tohle neřešim du vemu prachy na pořádnýho pežota nebo cokoliv jinýho slušnýho a jezdi každej by to tak udělal jenže bohužel situace není taková nechci tu zabředávat do politiky ale neodpustim si jednu poznámku na učet týhle země v souvislosti s tim co tu řešíme. byl sem hodne v zahranicí a to co me oči videli tak proti tomu sme žumpa a práve proto se sem tahaj hydry z celý evropy co nikdo nechce protože čecháček na to nemá a rád koupí i to co němec zahodí. To bude tím, že jsou tady lidi schopní ty vraky kupovat. Třeba mají rozpočet 15 tis. a za to chtějí starý vrak s přetočeným tachometrem Citovat
Guest minimaxa Odesláno 24. únor 2014 Odesláno 24. únor 2014 uz zase pritelkyne :-P do další grillmasters? Citovat
zodiiac Odesláno 24. únor 2014 Autor Odesláno 24. únor 2014 to se pleteš koblihu :-) to je jenom dusledek toho že tu lidi makaj za směšný částky a pak maj tendence tyhle vraky logicky kupovat . odtud vítr fouká odnikud jinud hele jen tak pro srandu přijel sem do švícar a kluci co makaj jako zámečnící se mě ptali kolik v čechách vydělám když sem jim řekl že to je asi v prepoctu 700 az 800 euuro tak se smáli a rekli mi ze za toby nedelali ani omylem stejna zkusenost z nemec z rakous prakticky skoro celý evropy. Citovat
oddie Odesláno 24. únor 2014 Odesláno 24. únor 2014 to se pleteš koblihu :-) to je jenom dusledek toho že tu lidi makaj za směšný částky a pak maj tendence tyhle vraky logicky kupovat . odtud vítr fouká odnikud jinud hele jen tak pro srandu přijel sem do švícar a kluci co makaj jako zámečnící se mě ptali kolik v čechách vydělám když sem jim řekl že to je asi v prepoctu 700 az 800 euuro tak se smáli a rekli mi ze za toby nedelali ani omylem stejna zkusenost z nemec z rakous prakticky skoro celý evropy. Kolik ti je, že tyhle nablblý bláboly žereš? Citovat
krtek 2 Odesláno 24. únor 2014 Odesláno 24. únor 2014 No hej len zit z 800 euri vo Svajci alebo v cechach alebo na svk je rozdiel bol som tam sice sme este euro nemali ale aj tak Citovat
zodiiac Odesláno 24. únor 2014 Autor Odesláno 24. únor 2014 to nejsou blaboly je to zkusenost kazdej ji má jinou :-) a je jasny ze se z toho zije jinak na slovensku ve svajcu a v rajchu ale to uz sem pryc od tematu aco mě tu drží no treba pritelkyne :-) Citovat
zodiiac Odesláno 24. únor 2014 Autor Odesláno 24. únor 2014 za vsechno muze zenska nekde sem slysel že jak to ma kola a nebo kozy tak sou s tim vzdycky problemy Citovat
stajgrpavel Odesláno 24. únor 2014 Odesláno 24. únor 2014 jj to je pravda tva pritelkyne si to urcite rada precte ehm kozy uz doma mas a chces pro ni kola za 15tis hochu hochu byt tebou tak si to rozmyslim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.