Jezkovi.voci Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 Kuk. No, je to divny, ale je to tak. Jeste žiju a to je cely. [upravil dne 16/1/2014 15:07 od Jezkovi.voci] Citovat
John Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 Ahoj Ježku... a když žiješ rovnou si uprav podpis :D když už jsi živej Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 16. leden 2014 Autor Odesláno 16. leden 2014 Heh, no to právě jeste nemůžu upravit ;-) ale lambo to není :-D Citovat
Guest Scratch Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 pokud to neni lambo tak si tam napis co chces Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 Voči z ježka:o Nazdar ztracenej Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 16. leden 2014 Autor Odesláno 16. leden 2014 Tak tak. Dobří dinosauři se vracejí Citovat
Stifler Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 Tak se nezapomeň přihlásit k \"zápisu do první třídy\": http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=132219 Citovat
Medvěd Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 Ježku, v úterý přijede na návštěvu Trundík, co takhle zajít na pivko? Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 16. leden 2014 Autor Odesláno 16. leden 2014 hm, hm, asi mi to v utery nevyjde. kdyby to byl... treba ctvrtek.. Citovat
Medvěd Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 Čtvrtek neprojde ze dvou důvodů: a) Trundík tu bude v úterý b) já v pátek vstávám ve 4 hodiny a v 5 odjíždím do Brna, což jde po několika pivech dost těžko. [upravil dne 16/1/2014 20:11 od Medvěd] Citovat
greg Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 Taky tě zdravím koukám, že podle nápovědy pro Johna bych to ani já nepoznal Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 16. leden 2014 Autor Odesláno 16. leden 2014 Taky tě zdravím koukám, že podle nápovědy pro Johna bych to ani já nepoznal Jen ať se pánovej snažej doufám, že mě hned nepráskneš mmch, podle tý nápovědy to může bejt úplně cokoliv [upravil dne 16/1/2014 22:09 od Jezkovi.voci] Citovat
John Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 Ježku: já to hlavně myslel,že jsi ten podpis měl velký až moooc jinak radši nevím [upravil dne 16/1/2014 22:07 od John] Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 16. leden 2014 Autor Odesláno 16. leden 2014 Ježku: já to hlavně myslel,že jsi ten podpis měl velký až moooc jinak radši nevím [upravil dne 16/1/2014 22:07 od John] Aháááá, to jsi neřééék vidiš to, a nezávisle na tom, jsem ho citově upravil ;-) Citovat
John Odesláno 16. leden 2014 Odesláno 16. leden 2014 Ježek: to tě chválí... jestě mě napadl nějaký Citron... ale jaky netuším.. [upravil dne 16/1/2014 22:20 od John] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.