Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

hlavně 5 milionů na naše koruny..... Oni mají průměrný příjem 400 Kč na naše..... Proti Cubáncům jsme všici milionáři

Odesláno

Od tohohle nápoje si vlivem Silvestra dám na chviličku pokoj :D, stejně jako od hruškovice, piva, sektu a vodky... v neposlední řadě becherovky

Na cubu bych jel hned ale asi bych pil jen vodu ;)

Odesláno

Punkáči - proč se mi asi po přečtení Tvého soupisu vybavila scénka z filmu \"Jak napálit advokáta\", kde paní soudkyně Kopeckému zdůvodňuje proč byla na jeho \"hájeného\" kamaráda (Beka?) tak přísná?

Odesláno

jo, jo - šlo v podstatě o to (není doslovná citace):

Pane advokáte, ale 5 plzní, 2 litry červeného, 3 velké rumy a koňak? Copak se alkohol takhle míchá? To my na Moravě tolerovat nebudeme

[upravil dne 5/1/2014 11:59 od Medvěd]

Guest Džůny
Odesláno

Kubánci mají nová za 5 mega, a u nás se zase staré ameriky kupují, dováží a renovují za X mega. Divný svět. :D

Odesláno

Pánové, a byli jste tam někdy? Těch 400,- nebo 380,- se objevilo na internetu a ve zprávách to je pravda... taková ta internetová ;) Mimohodem to co průměrnej Kubánec udělá za měsíc na to tady stačí 2-3 dny, takže to zas tak málo neberou... :mrk

[upravil dne 5/1/14 12:35 od koblih69]

Odesláno

no nevim ti, byly tam dvě kámošky předminulý rok ( od té doby. co jsem viděl fotky, se tam chystám) a nepovídaly nic o blahobytu.... Není Cuba Varadero, co se třpytí....

Byly i jinde, bydlely u normálních lidí spíše mimo civilizaci a tak.... Už jenom ty dvě měny a co se za ně dá koupit.... Turistická a národní (ta jedna byla cca jedno tojro a ta druhá cca jedna koruna) Za tojrovou všechno aleza korunovou akorát fazole, rajčata a nejlevnější rumik ;)

Odesláno

On je to CUC a CUP, za CUC koupíš všechno, za CUP taky, akorát to není oficiálně. Jsme tam už na několikáté stavbě takže děláme s lidma od vedení po kopáče. Dejte si do mapy MOA - je tam Niklovej závod Ernesta Guevary - ta obrovská oranžová plocha souše, moře a pod. je kal a spad z těžby niklu :( Teď děláme v Elektrárně Mariel ...

Problém těch lidí je, že prostě nechtějí pracovat. I když mají příležitost, můžou si přilepšit tak 90% z nich jde raději tancovat.

USA začalo uvolňovat, protože Kuba je úžasnej trh a to jsou lidská práva a politika stranou. Česko tam má celkem dobou pozici, ale zdaleka né takovou jako Rusové a Kuba staví fabriky, elektrárny a to je kšeft. Sice nemaj prachy, ale mají třeba Nikl a tím se dá platit i když je ještě v zemi.

[upravil dne 5/1/14 13:48 od koblih69]

Odesláno
Od tohohle nápoje si vlivem Silvestra dám na chviličku pokoj :D, stejně jako od hruškovice, piva, sektu a vodky... v neposlední řadě becherovky

Na cubu bych jel hned ale asi bych pil jen vodu ;)

To už patří do dispiclíny \"moderní víceboj\".... :aut

Odesláno

Problém těch lidí je, že prostě nechtějí pracovat. I když mají příležitost, můžou si přilepšit tak 90% z nich jde raději tancovat.

To pamatuji i tady v ČSSR - dovezení Kubánci by jen a jen tancovali, na rozdíl od importovaných Vietnamců, kteří jsou pracovití a taky to u nás někam \"dotáhli\".

Odesláno

Jojo, 80-tý léta byli třeba v Koryně Koryčany. Makat se jim nechtělo, každej druhej byl Chorche, ale byli náramně atraktivní pro místní ženský. Akorát je pak většinou musely živit. Jak říkala bývalá kolegyně, které s evloudil do rodiny - tancovat, souložit, napapat se ...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...