Stejsn Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clanek.phtml?id=798885 Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 Peugeot nikdy nebyl nejlevnější nu Citovat
oddie Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 A co teprve až zjistěj, že ta 50 let stará amerika, co měli doteď, je spolehlivější Citovat
punkac Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 hlavně 5 milionů na naše koruny..... Oni mají průměrný příjem 400 Kč na naše..... Proti Cubáncům jsme všici milionáři Citovat
radim.1008 Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 Co na to napsat? Že pro auto na Kubu teda ne. Na konci ledna si tak nechám přivést pouze rum. Citovat
punkac Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 Od tohohle nápoje si vlivem Silvestra dám na chviličku pokoj , stejně jako od hruškovice, piva, sektu a vodky... v neposlední řadě becherovky Na cubu bych jel hned ale asi bych pil jen vodu Citovat
Medvěd Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 Punkáči - proč se mi asi po přečtení Tvého soupisu vybavila scénka z filmu \"Jak napálit advokáta\", kde paní soudkyně Kopeckému zdůvodňuje proč byla na jeho \"hájeného\" kamaráda (Beka?) tak přísná? Citovat
punkac Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 to je ten, jak řídil nalitej to eRko? Ten film mě moc nevzal, vím, že byl nalitej po nějaký oslavě či co Citovat
Medvěd Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 jo, jo - šlo v podstatě o to (není doslovná citace): Pane advokáte, ale 5 plzní, 2 litry červeného, 3 velké rumy a koňak? Copak se alkohol takhle míchá? To my na Moravě tolerovat nebudeme [upravil dne 5/1/2014 11:59 od Medvěd] Citovat
Guest Džůny Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 Kubánci mají nová za 5 mega, a u nás se zase staré ameriky kupují, dováží a renovují za X mega. Divný svět. Citovat
koblih69 Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 Pánové, a byli jste tam někdy? Těch 400,- nebo 380,- se objevilo na internetu a ve zprávách to je pravda... taková ta internetová Mimohodem to co průměrnej Kubánec udělá za měsíc na to tady stačí 2-3 dny, takže to zas tak málo neberou... [upravil dne 5/1/14 12:35 od koblih69] Citovat
punkac Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 no nevim ti, byly tam dvě kámošky předminulý rok ( od té doby. co jsem viděl fotky, se tam chystám) a nepovídaly nic o blahobytu.... Není Cuba Varadero, co se třpytí.... Byly i jinde, bydlely u normálních lidí spíše mimo civilizaci a tak.... Už jenom ty dvě měny a co se za ně dá koupit.... Turistická a národní (ta jedna byla cca jedno tojro a ta druhá cca jedna koruna) Za tojrovou všechno aleza korunovou akorát fazole, rajčata a nejlevnější rumik Citovat
koblih69 Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 On je to CUC a CUP, za CUC koupíš všechno, za CUP taky, akorát to není oficiálně. Jsme tam už na několikáté stavbě takže děláme s lidma od vedení po kopáče. Dejte si do mapy MOA - je tam Niklovej závod Ernesta Guevary - ta obrovská oranžová plocha souše, moře a pod. je kal a spad z těžby niklu Teď děláme v Elektrárně Mariel ... Problém těch lidí je, že prostě nechtějí pracovat. I když mají příležitost, můžou si přilepšit tak 90% z nich jde raději tancovat. USA začalo uvolňovat, protože Kuba je úžasnej trh a to jsou lidská práva a politika stranou. Česko tam má celkem dobou pozici, ale zdaleka né takovou jako Rusové a Kuba staví fabriky, elektrárny a to je kšeft. Sice nemaj prachy, ale mají třeba Nikl a tím se dá platit i když je ještě v zemi. [upravil dne 5/1/14 13:48 od koblih69] Citovat
Hafity Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 Od tohohle nápoje si vlivem Silvestra dám na chviličku pokoj , stejně jako od hruškovice, piva, sektu a vodky... v neposlední řadě becherovky Na cubu bych jel hned ale asi bych pil jen vodu To už patří do dispiclíny \"moderní víceboj\".... Citovat
Péťa Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 Problém těch lidí je, že prostě nechtějí pracovat. I když mají příležitost, můžou si přilepšit tak 90% z nich jde raději tancovat. To pamatuji i tady v ČSSR - dovezení Kubánci by jen a jen tancovali, na rozdíl od importovaných Vietnamců, kteří jsou pracovití a taky to u nás někam \"dotáhli\". Citovat
koblih69 Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 Jojo, 80-tý léta byli třeba v Koryně Koryčany. Makat se jim nechtělo, každej druhej byl Chorche, ale byli náramně atraktivní pro místní ženský. Akorát je pak většinou musely živit. Jak říkala bývalá kolegyně, které s evloudil do rodiny - tancovat, souložit, napapat se ... Citovat
oddie Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 No však, dělal bych to úplně stejně, ale nejsem tak atraktivní, tak holt musím makat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.