Hafity Odesláno 7. listopad 2013 Odesláno 7. listopad 2013 Hej hola! Máte na autě pOklice, nebo pUklice? Dotaz není určen majitelům litých kol, holoplechů a krytů kol.... Citovat
wooody Odesláno 7. listopad 2013 Odesláno 7. listopad 2013 sice mám alu, ale odjakživa to jsou pOklice co já vím Citovat
oddie Odesláno 7. listopad 2013 Odesláno 7. listopad 2013 Já mám puklice, páč jsou všechny puklé Citovat
Benžík Odesláno 7. listopad 2013 Odesláno 7. listopad 2013 Nemá puklice něco společnýho s kozlem? Citovat
Hafity Odesláno 7. listopad 2013 Autor Odesláno 7. listopad 2013 Otázka cz/sk to není.... spíš jak je to oficoš.... Já nemám žádnou puklou, ale pár jich je drblejch.... že by drblice? Nejsou pUklice nějaký breberky, co ubližujou stromům? Citovat
Hafity Odesláno 7. listopad 2013 Autor Odesláno 7. listopad 2013 Zhruba tak nějak to asi bude.... Citovat
Guest minimaxa Odesláno 7. listopad 2013 Odesláno 7. listopad 2013 \"Halooo, Pane, máte otevřenej puklopec a kouká vám kousek! Madam :mad:To není kousek, to je celej Citovat
Péťa Odesláno 7. listopad 2013 Odesláno 7. listopad 2013 Poklice, ale jen na předních. Postupně se ztrácí Citovat
Gabriel 307 Odesláno 7. listopad 2013 Odesláno 7. listopad 2013 mám puklice aj poklice - záleží kto sa pýta inak Puklice je obec ležící na Vysočině cca 7 km jihovýchodně od Jihlavy. Skládá se ze tří částí: Puklice, Studénky a Petrovice. Počet obyvatel v Puklicích se pohybuje okolo 600, ve Studénkách žije 150 lidí a v nejmenší části, v Petrovicích jsou k trvalému pobytu přihlášeni 3 lidé. Celkem se tedy počet obyvatel pohybuje na hranici 750. http://cs.wikipedia.org/wiki/Puklice edit: Poklice, ale jen na předních. Postupně se ztrácí mám komplet + 2 náhradní [upravil dne 7/11/13 20:59 od Gabriel 307] Citovat
FrantaCV Odesláno 7. listopad 2013 Odesláno 7. listopad 2013 To je asi totéž jako co máte na údržbu trávníku? VERTIKULÁTOR nebo VERTIKUTÁTOR? Puklice nebo poklice - hlavně že mám zakryté šrouby - jinak tomu říkám \"kryty disků\". Citovat
Hafity Odesláno 7. listopad 2013 Autor Odesláno 7. listopad 2013 A po slovensky jsou to teda puklice? Citovat
wooody Odesláno 7. listopad 2013 Odesláno 7. listopad 2013 Hodinky ci holinky?? To mas fuk oboji se natahuje Citovat
radim.1008 Odesláno 7. listopad 2013 Odesláno 7. listopad 2013 Mám ještě na obou autech liťáky, ale pokud nelehnu, tak v sobotu budou pOklice. Citovat
punkac Odesláno 7. listopad 2013 Odesláno 7. listopad 2013 kozel může být puk, ale koza nemůže být puklice. Může být leda chvilku s pukem Citovat
Guest minimaxa Odesláno 7. listopad 2013 Odesláno 7. listopad 2013 To je asi totéž jako co máte na údržbu trávníku? VERTIKULÁTOR nebo VERTIKUTÁTOR? Puklice nebo poklice - hlavně že mám zakryté šrouby - jinak tomu říkám \"kryty disků\". Já když se nase.u, jezdím po trávníku s rotavátorem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.