Roman Bazi Odesláno 11. duben 2015 Odesláno 11. duben 2015 Klucí, díky za info o čalounici, ale já potřebuji vyměnit slídu . Čalounické práce proběhnou až příští zimu . Slídu bych měl zvládnout vyměnit sám, je to na zip. Škrk, škrk a je to . Nerad bych koupil slídu, a ta by tam pak neseděla, tak jsem chtěl nějaký prověřený obchod. Citovat
F.I.K Odesláno 4. květen 2015 Odesláno 4. květen 2015 Něco na díly nebo na záchranu? http://auto.bazos.cz/inzerat/47086774/PEUGEOT-306-GABRIO-16-i.php Citovat
radim.1008 Odesláno 6. květen 2015 Odesláno 6. květen 2015 Velice zvláštní barva. http://www.sbazar.cz/joeski/detail/11063456-podam-peugeot-306-cabrio-18i-74kw-rv Citovat
poldiss Odesláno 6. květen 2015 Odesláno 6. květen 2015 Ale pozor!!! proinvestoval 300 za stěrače, 150 za potah na volant a 160 za modrý ventilky, takže auto po velkých investicích a určitě bude sloužit 15 let bez zásahu :D a vidím dobře, že to má RG introš? Citovat
radim.1008 Odesláno 6. květen 2015 Odesláno 6. květen 2015 Ty investice jsou hodně úsměvný Podle mě nemá, na předních sedačkách jsou vidět nějaký šňůrky. Dle mě potahy, či něco podobného. Citovat
poldiss Odesláno 6. květen 2015 Odesláno 6. květen 2015 Podle mě to jsou jen prdosedy opěrky hlavy a zadní sedačky vypadaj jako RG Citovat
MilanF1 Odesláno 6. květen 2015 Odesláno 6. květen 2015 Introš je RG, viz boční vedení sedaček. Ale myslím, že to je old model RG. A ono vlastně to auto je old model. Když zajímavou barvu, pak tohle: http://auto.bazos.cz/inzerat/46687592/Prodam-peugeot-306-cabrio-RUZOVY-18i.php :D:D Citovat
Boban306 Odesláno 12. květen 2015 Odesláno 12. květen 2015 Nevedel by nekdo, jak vymontovat zadni sedacky? Sundal jsem spodni dil, pak jsem vysrouboval dva srouby horniho dilu, ktere jsou dole, ale nahore to na necem drzi a ja nevim na cem. Citovat
Boban306 Odesláno 12. květen 2015 Odesláno 12. květen 2015 Tak uz jsem na to prisel, ale narazil jsem na jiny problem. Mam rozbity zamek u kufru a myslel jsem, ze po odklopeni sedacek se tam od tama dostanu, jenze tam jsou jen dva male otvory skrze ktere nemam sanci natahnout ruku az k zamku. Cili ma nekdo nejaky napad jak to vyresit? Citovat
morepower Odesláno 13. květen 2015 Odesláno 13. květen 2015 kluci, která pojistka je na otevírání střechy? Citovat
Boban306 Odesláno 17. květen 2015 Odesláno 17. květen 2015 Myslite si, ze je cabrio prodejne za nejakou dustojnou cenu i na konci letni sezony? Citovat
morepower Odesláno 18. květen 2015 Odesláno 18. květen 2015 Myslite si, ze je cabrio prodejne za nejakou dustojnou cenu i na konci letni sezony? sorry, ale na tohle nejde reagovat Odpovím jinak: máš-li cabrio na prodej, které je v perfektním stavu, bez poškození laku, bez opotřebení a koroze, s pravidelným servisem a dokumentovanou servisní historií, bez napadení tuningem, s čistým a udržovaným interiérem... tak za něj dostaneš solidní peníze kdykoli Citovat
Boban306 Odesláno 2. červen 2015 Odesláno 2. červen 2015 Mel by nekdo zajem o zachovale kabrio? rv. 1997, 1.8 8V, najeto 155tis, servisni historie. Fotky udelam a poslu na mail, zatim mam jen tuto. Citovat
kodymj Odesláno 29. červen 2015 Odesláno 29. červen 2015 Mel by nekdo zajem o zachovale kabrio? rv. 1997, 1.8 8V, najeto 155tis, servisni historie. Fotky udelam a poslu na mail, zatim mam jen tuto. čau měl bych zájem o cabrio posli mi víc fotek na mail kodymj@seznam.cz a kontakt na tebe dík jakub Citovat
wojtěch Odesláno 29. červen 2015 Odesláno 29. červen 2015 kdyby jste někdo potřebovali nějaké díly na cabrio dejte vědět, bohužel rozprodávám své cabrio.... zde jsou fotky postupně tam přidávám http://wojtech90.rajce.idnes.cz/Dily_prodej/ a některé věci jsou i na bazoši http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=596988&telefon=725143179&jmeno=Vojt%C4%9Bch Citovat
radim.1008 Odesláno 19. červenec 2015 Odesláno 19. červenec 2015 Není to cabrio, ale stálo by to zato. Interiér, kola, prahy a další drobnosti. http://www.sbazar.cz/k.larra/detail/12035850-peugeot-306-xs-bourany-skody-viditelne-na Citovat
radim.1008 Odesláno 19. červenec 2015 Odesláno 19. červenec 2015 Prodává asi bez slečny http://www.sbazar.cz/idealnichlap/detail/12072870-peugeot-306-cabrio-18i-rok-2000-najeto Citovat
morepower Odesláno 20. červenec 2015 Odesláno 20. červenec 2015 No tak týpek má docela drzý kecy, ale jako chápu, že chce prodat vylítanou vránu s vyměněným interiérem a zkurvenou řadičkou co nejlíp Citovat
F.I.K Odesláno 22. červenec 2015 Odesláno 22. červenec 2015 A ten silný motor teda dává k tomu? :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.