A jeste jeden asi hloupej dotaz, ale olej se muze ztracet budto z motoru, nebo z prevodovky. Jina moznost uz tu predpokladam neni? Jde mi o to, ze nevim jak dlouho to auto jeste budu mit a nechce se mi to moc resit, takze bych dolil olej do motoru a prevodovky a vic to neresil.