c.WO.k Odesláno 23. duben 2013 Odesláno 23. duben 2013 se celkem divim,že z toho vylezl živej,ikdyž s těžkými zraněními. http://www.novinky.cz/krimi/299927-nakladni-vlak-naprosto-sesrotoval-peugeot.html bráno z novinek Citovat
georgus Odesláno 24. duben 2013 Odesláno 24. duben 2013 Taky sem na to koukal s otevřenou pusou, asi měl velký štěstí, chudák 206 Citovat
Dave_k Odesláno 23. leden 2016 Odesláno 23. leden 2016 Tak tady ten s 406 už takový štěstí neměl. Citovat
vendelinek Odesláno 23. leden 2016 Odesláno 23. leden 2016 tak to je masakr,z toho auta moc nezbylo,pri ty smule je dobry,ze tam nesedelo vic lidi odeslano z Lumie Citovat
Péťa Odesláno 23. leden 2016 Odesláno 23. leden 2016 Škoda na autě 100.000,-- Kč ??? To bych svoje okamžitě prodal. Citovat
groovred Odesláno 23. leden 2016 Odesláno 23. leden 2016 https://onedrive.live.com/?authkey=%21AGuJHUKbfTu_beU&id=258B58CE41B826A4%212066&cid=258B58CE41B826A4 nejdřiv jsem nepoznal ani o jake auto jde. Hrůza! Jezděte opatrně... Citovat
Guest StibTo Odesláno 23. leden 2016 Odesláno 23. leden 2016 Me to teda bylo jasny hned u druhy fotky podle zadnich svetel nebo spis toho co z nich zbylo ... Ale auto rozsmelcovany teda fakt pekne. Nejaky obeti na zivotech ? Citovat
Medvěd Odesláno 23. leden 2016 Odesláno 23. leden 2016 StibTo - v článku píšou, že 40ti letý řidič nepřežil Citovat
Milan+ Odesláno 23. leden 2016 Odesláno 23. leden 2016 Tady snad ani nejde o ty auta, ale škoda těch životů, něco plánuješ, přemýšlíš a jsi tam na přejezdu ani nevíš jak. Pixel ještě všude vyrobí mraky. Citovat
Guest StibTo Odesláno 24. leden 2016 Odesláno 24. leden 2016 Já vidím jen fotky článek žádnej tak proto se ptám Citovat
ozzy56 Odesláno 24. leden 2016 Odesláno 24. leden 2016 Tady snad ani nejde o ty auta, ale škoda těch životů, něco plánuješ, přemýšlíš a jsi tam na přejezdu ani nevíš jak. Pixel ještě všude vyrobí mraky. to máš sice pravdu, ale my ostatní bychom si měli dát ještě většího bacha na přejezdu , vždyť je to snad v 99% vždy vina řidiče..., ,já jenom nepochopím, že přestože všichni víme, že nás ten vlak rozšmelcuje, že proti němu nemáme šanci!!!, tak si zrovna ani v tom místě nedáváme pozor, značky nás upozorňují nějakých 240 metrů předem na železniční přejezd a není pomalu týdne, aby zas někde nebyly fotky srážky s vlakem...,chlapyy, dejte rozum do hrsti, nic v životě tak nespěchá, abych musel vjet na přejezd v době, kdy tam nemám co dělat , ale když už se to kurva stane, tak seru na auto a mažu od kolejí co nejdál Citovat
Guest StibTo Odesláno 24. leden 2016 Odesláno 24. leden 2016 Aha ja proklik jen ten druhej odkaz Citovat
Péťa Odesláno 24. leden 2016 Odesláno 24. leden 2016 ozzy - nejen když svítí červená, ale vždy. Přejezd je velmi rizikové místo a je to jen technika, které může selhat: Citovat
Milan+ Odesláno 24. leden 2016 Odesláno 24. leden 2016 To musím ukázat kámošovi, dělá zrovna tuhle zabezpečovačku pro dráhy. Citovat
ozzy56 Odesláno 24. leden 2016 Odesláno 24. leden 2016 proto píšu těch 99%--to jedno procento, kdy nefunguje zabezpečovací zařízení a řidič je v tom pak nevinně je fakt minimum Citovat
Stejsn Odesláno 25. leden 2016 Odesláno 25. leden 2016 K tý 406ce - tady píšou jak to proběhlo. http://www.novinky.cz/krimi/392802-ridic-ktery-v-holysove-zemrel-pod-vlakem-pred-srazkou-objizdel-nakladak.html Pro mě je tohle naprosto, naprosto nepochopitelné. I kdybych vezl co já vím ženu do porodnice, tak prostě vlak má vždycky pravdu, to je fyzika Citovat
Tomas405 Odesláno 25. leden 2016 Odesláno 25. leden 2016 Ten přejezd znám. Je to na trase k našemu firemnímu parkovišti. Mnohokrát jsem tam jel. Dříve tam byly závory, ale odstranili je, protože byly neustále dole. Zřejmě objel jednoho z mích kolegů ( jak píšou "nákladní vůz Mercedes s návěsem") a myslel si že to projede. Nechápu proč lidi takhle hazardují. Citovat
gronholmm Odesláno 25. leden 2016 Odesláno 25. leden 2016 Fotil jsem už hodně hnusných nehod, ale takhle rozbořený auto ještě ne.. To auto je jak puzzle.. Citovat
Medvěd Odesláno 25. leden 2016 Odesláno 25. leden 2016 Nejvíc mě dostala nějaká baba hned na začátku diskuze pod článkem, která tam píše o tom, že místní tam auta stojící před přejezdem objíždí zcela běžně. Jsem ochoten vnitřně pochopit, že někdo blikačky přejezdu přehlídne - nemělo by se to stát, ale .... (kdo jsi nikdy nespáchal přestupek, hoď kamenem) - ALE OBJÍŽDĚT ZÁMĚRNĚ STOJÍCÍ AUTA PŘED PŘEJEZDEM, PÁČ TO TAM ZNÁM A JSEM MAZÁK, to mi fakt hlava nebere Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.