MotoMoto Odesláno 27. únor 2013 Odesláno 27. únor 2013 Za mně ne. Chybí tomu ještě parohy dopředu. Takové hezké decentní auto se zaoblenýma liniema a teď tohle. A proč? Jako rampa na přídavná světla? Nebo na srážení chodců? Nebo proč. vždyť do terénu se s tím nedá a kalhoty jsou pak stále špinavé při vystupování o ty prahy. (kamarád to má na Toyotě a nadává stále) Citovat
Gabriel 307 Odesláno 27. únor 2013 Odesláno 27. únor 2013 no ak to chceš tak si to hlavne nechaj zapísať do TP inak riskuješ pokutu [upravil dne 27/2/13 16:47 od Gabriel 307] Citovat
Medvěd Odesláno 27. únor 2013 Odesláno 27. únor 2013 Chlapi - s tuzerama v jiných vláknech se neshodnu, tady taky ne - KDE JE SAKRA TA CHYBA? Jinak mě se rourový off-road doplňky vždycky líbily, ale je fakt, že řeba na 406ce si to představit neumím. Na MPV ale říkám, proč ne? 807a není vysoká a pokud s ní někdo jezdí po polňačce třeba na chajdu tak proč si nechránit spodek a prahy? Citovat
sampon Odesláno 27. únor 2013 Odesláno 27. únor 2013 mi se líbí jen ty prahy. sníží se tím auto, ale drobná ochrana prahů je dobrá-ty nášlapy jsou opravdu vtipný. Ta maska je k smíchu :-) Toto je decentnější a dle mého názoru i hezčí, jen na busy to nedělaj.. Citovat
koblih69 Odesláno 27. únor 2013 Odesláno 27. únor 2013 Na Pajero dobrý na autobus asi ne, ale nějak mě to neuráží, viděl jsem daleko horší věci... Citovat
MotoMoto Odesláno 28. únor 2013 Odesláno 28. únor 2013 Nehledě na to že se zvedne hluk při jízdě, u prahů se bude držet bordel a větší šance na korozi. Ano u offroadu to chápu, ale ne u silničního vozu. Ale proti gustu .... Citovat
pipistrel Odesláno 28. únor 2013 Odesláno 28. únor 2013 ja som este doteraz nepochopil vyznam tychto ... ani pri ofroudoch a nie este pri busoch. je to ... Citovat
jarmyl Odesláno 28. únor 2013 Odesláno 28. únor 2013 Mno nevím nevím, další zátěž navíc . ale když se to někomu líbí Citovat
Bigbadjohn Odesláno 28. únor 2013 Odesláno 28. únor 2013 No tak mně se to na tohle auto nelíbí a navíc ta protiklokaní mříž vepředu je už nějaký pátek zakázaná. Nesouhlasím taky s tvrzením, že je 807ička nízká. Prahy myslím netřeba chránit, když už se něčím uvázne tak to je buď chladič nafty nebo výfuk. Citovat
Medvěd Odesláno 28. únor 2013 Odesláno 28. únor 2013 Pipi - třeba ten spodní rám Ti chrání motor a nápravu. Jestliže jezdíš na chatu po polňačce (nebo jako třeba já občas do Rumunska) tak se Ti takové \"krytí\" může celkem rychle zaplatit. No a z mého pohledu je to i hezký doplněk - vždycky se mi víc líbila auta ze 70. let se spoustou chromu než dnešní oplastované potvory, ale to už je samozřejmě jen o vkusu. [upravil dne 28/2/2013 09:03 od Medvěd] Citovat
Tango C8 Odesláno 28. únor 2013 Odesláno 28. únor 2013 Na parkování místo senzorů dobrý. Vzadu má taky něco? Citovat
Medvěd Odesláno 28. únor 2013 Odesláno 28. únor 2013 BBJ - kdes vyčetl, že by ten rám byl zakázaný? Bude-li mít homologaci (vím, že třeba na Berlingo se dělal) tak není problém, ne? Citovat
pipistrel Odesláno 28. únor 2013 Odesláno 28. únor 2013 no ale to cudo vpredu na fotke ti nechrani ani motor ani napravu. akurat tak ked do teba niekto tukne spredu nebudes mat prasknuty naraznik ale ohnute to dole kde je to prichytene. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.