Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poruchy 5008


machacny.a

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

V 35t. km další závada na přední nápravě. Ťukání při pomalém přejezdu nerovností --> vyměněné táhla stabilizátoru na obou stranách, nyní v pohodě. Zlatá Octávka, v 80t. km podvozek naprosto bez problému, u Francouze problémy od začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekna blbost. Regenerace se prerusi jen v pripade hodne nestandardni zmeny stylu jizdy.
no to je to co jsem myslel. U mě topit pod kotlem znamená plyn nadoraz. A hnát to 150 a tyhle otáčky, tak to je přece zbytečný, když to v poho funguje i při třeba 90. Jen je potřeba ustálenou jízdu bez výrazných změn.

No jasně, je potřeba tam dát tempomat a alespoň 20 minut to projet v konstatní rychlosti 130 km/h, ale klidně stačí i 90 km/h. Hlavně příliš neměnit rychlost. Mám najeto taky okolo 23 tkm a poslední 2 týdny mi regenerace pokračovala i po příjezdu do garáže. A fungovala asi ještě tak 2 minuty i s vypnutým motorem. Takže jsem musel hodinu větrat :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně, je potřeba tam dát tempomat a alespoň 20 minut to projet v konstatní rychlosti 130 km/h, ale klidně stačí i 90 km/h. Hlavně příliš neměnit rychlost. Mám najeto taky okolo 23 tkm a poslední 2 týdny mi regenerace pokračovala i po příjezdu do garáže. A fungovala asi ještě tak 2 minuty i s vypnutým motorem. Takže jsem musel hodinu větrat :roker

No, o regeneraci ani nevím, někdy když přijedu do garáže, tak jede větrák, ale smrad tam není. Ani neměním způsob jízdy, ani o ní nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Jo a taky se vam po 50tis sesoupal volant ? :D

mi jo. Super ne? Uz se totiz tesim na \"novy\" , obsity kuzi a cervenou niti :)

jinak te Eltone taky zdravim a vsechny ostatni co me znaji :D

[upravil dne 17/2/14 19:29 od antired]

[upravil dne 17/2/14 19:31 od antired]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táhla stabilizátoru: Škoda tam dává gumovou výstelku, jako silentblok. Takže i když se opotřebuje, tak není slyšet. Nevím, proč se Peugeot zatvrzele drží té kombinace plast/kov, která se vymele a cvaká. Někdy mám pocit, že ve vývoji pracují záškodníci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...