Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kráááásne.... novy výbava CZ policie


Recommended Posts

Odesláno

hlavne, ze kradeze musi jezdit vysetrovat na kole nebo pesky, pac nemaj na benzin Zas zbytecne vyhozeny prachy za par predrazenych hracek

Odesláno

No tak hlavne jestli na to take jsou proskoleni aby s tim umeli ...

Odesláno

me se ani nelibi, ten novejsi model vypada nejak divne nakopnutej, ta maska je takova divne kriva a designove roztristena, to ten starsi model vypadal lip

BTW proc to ma hagusy :myslim , ze by s tim o vikendu jezdili na hory na lyze a v lete s kolama do jiznich cech :D nebo vlastne mozna tam budou vozit ty kola a kdyz jim dojde benzin, budou pokracovat na nich, aha, to dava smysl :aut

Odesláno

Jo pobavila mě zpráva jak si na sebe ty auta vydělala ... stačí ke kupní ceně připočíst náklady za najerté km ( dneska ty auta mají cca 250 tis na tachometru ) a je to malinko jinak. Ale fakt jen malinko :D:D:D Navíc pokud se to hodí do kalkulačky tak vypadnou docela zajímavý čísla jka málo stokorun průměrně vyberou denně. Ale to odpovídá i tomu nájezdu...

Odesláno

No ten čumák je opravdu hnusnej. Pro mě se původně hnusní korejci pomalu blíží ke koukatelným autům zatímco VW se vzdaluje mílovými kroky tomu v čem bych chtěl jezdit. Přičemž na Passatu je to asi znát nejvíc.

Odesláno
Týýýý vole, ako sa niekomu môže páčiť nejaký hnusný Prassat ??? :bojim:D

Tu naháňajú strašného piráta... :D

Auta za miliony a foukat nechávají do trubiček s prošlou trvanlivostí.:D

Odesláno

Hlavně jak uvedl Ferry, není na benzin, kilometry jsou omezené!!! Že by nové VW Passat jezdil na vodu či vzduch ? Na co kombi ?? Ruší se různá OOP a stavy u PČR, ale peníze na tyto auta jsou! Jen by mě zajímala cena, za jakou bylo pořízeno jedno vozidlo. Opět ,,speciální\" a ,,výhodná\" nabídka ! To už náme od ministrování Langra !:grr:bacha

Odesláno
Týýýý vole, ako sa niekomu môže páčiť nejaký hnusný Prassat ??? :bojim:D

Mně se třeba fakt líbí a určitě víc než 407a.

Jako velkou zradu ale beru to, že už nemají jen sedany, ale budu si muset dávat bacha i na kombajny. Ještě že jsem se už vybláznil v mládí a teď překračuju rychlost zhruba o tachometrových 10 km, takže mně PČR celkem nechává žít.

Každopádně ale investici 50 megakaček do 20ti aut si klidně mohli odpustit - jsem přesvědčenej, že je to stejně hračka pro pár vyvolených.

[upravil dne 3/4/2012 10:54 od Medvěd]

Odesláno
Týýýý vole, ako sa niekomu môže páčiť nejaký hnusný Prassat ??? :bojim:D

Mně se třeba fakt líbí a určitě víc než 407a.

Jako velkou zradu ale beru to, že už nemají jen sedany, ale budu si muset dávat bacha i na kombajny. Ještě že jsem se už vybláznil v mládí a teď překračuju rychlost zhruba o tachometrových 10 km, takže mně PČR celkem nechává žít.

Každopádně ale investici 50 megakaček do 20ti aut si klidně mohli odpustit - jsem přesvědčenej, že je to stejně hračka pro pár vyvolených.

[upravil dne 3/4/2012 10:54 od Medvěd]

V článku se ale píše 30 a ne 50.

Odesláno

jj 1,5 mega za kousek, to se fakt vyplati, kolik ma takovy auto provozni naklady na den a ujety 1 km? :myslim kolik asi vybere na pokutach a hlavne jak moc zvysi bezpecnost na silnicich, idealne vyjadreno v pomeru bezpecnost/cena (hlasky typu, pokud to zachrani jedinny zivot, melo to cenu, neberu :D ) aby se to dalo jednoduse porovnat i s jinymi dopravnebezpecnostnimi opatrenimi

jinak ze zkusenosti, kdyz je vidim na dalnici, tak bezpecnost provozu kolem nich paradoxne (tedy podle meho subjektivniho nazoru) klesa, nebot stado se pak zacne chovat naprosto zmatene, vylekane a jeste vice nebezpecne a nepredvidatelne, navic pak takovou zmatenou skupinu nelze predjet rychlosti vetsi nez 130 +/- 3% :D

[upravil dne 3/4/12 12:09 od Ferry]

Odesláno

Presne ako píše Ferry...

Nič ma asi nedokáže viac vytočiť za volantom ako týpek, ktorý keď zbadá radar alebo hliadku tak sa priposerie a okamžite spomalí na polovičnú rýchlosť z maximálky... :grr:grr:grr

Odesláno

Smysl podobných \"honičkových\" aut nechápu ani za mák, je to stejná kravina jako nákup motorek které jsou tak možná na dálkovou jízdu ;) Previencí je, že jsou policajti vidět, tedy že jsou v ulicích a stojí u silnic.

Odesláno

..stejne nevim ze se porad divime .... jak znamo Z CIZIHO .. se preci rozhazuje nejlepe !!! ;) ;)

Odesláno

V článku se ale píše 30 a ne 50.

V článku se možná píše o 30ti, ale dle včerejších zpráv (PRIMA, NOVA ?) vyšel na 30 mega pouze nákup aut + dalších 20 míčů jejich dovybavení (radary, kamery, blikátka apod.)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...