ZoSo Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 Ahoj. Vím že se to tu řeší pořád dokola, ale našel sem tato kola. rád bych je na svou 406 - protože se v kolech 2x nevyznám, otázka je - co vy na to? Jak to bude s podložkama, nejsou k tomu šrouby, cena je za set. Omlouvám se že to tu takhle řešim ale spěchá to.. Za vaše rady samozřejmě děkuju. Citovat
Šalda Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 406 má na 15\" kolech ET 18, takže bys měl použít podložky aspoň 5mm, abys je tam dostal, nejlépe i 10mm klidně i 20mm, ale těch 5mm podložky je minimum;) Citovat
ozzy56 Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 jsou 4 krát 100--takže jen s podložkama se změnou rozteče:( Citovat
ZoSo Odesláno 26. leden 2012 Autor Odesláno 26. leden 2012 vim že podložky budou potřba kvuli ET i rozteči, ale nevim nakolik je to problém?? A co si myslíte o \"možné\" kvalitě? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 Ja bych kola na podložkách nechtěl ani zadarmo, tak ještě na průchozích dírách, ale se změnou rozteče bych do toho nešel Citovat
ZoSo Odesláno 26. leden 2012 Autor Odesláno 26. leden 2012 To sem potřeboval vědět. Taky se mi do podložek nechce. Jen že mi to přišlo jako zajímavá příležitost. Děkuju za bleskové odpovědi. Citovat
Ferry Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 ee , na 406 je spoustu peknych origo kol, kde nebudes muset resit nejake blbe podlozky, ktery bych ja osobne na auto nechtel Citovat
Ferry Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 http://kola-pneu-alu.sbazar.cz/alu-kola-4x108-6jx15-195-60r15-peugeot-citroen-et-18-cela-cr-o6954716.html bral bych treba tyhle a to ne kvuli tomu, ze je mam na aute taky a vypadaj pekne Citovat
ZoSo Odesláno 26. leden 2012 Autor Odesláno 26. leden 2012 Jo, ty sou moc hezký. Když já pneu na 2 sezony jeětě mam.A ani to neřešim nějak urgentně, ale o týhle nabídce sem se potřeboval poradit s někým kdo se vyzná...Jinak inzeráty už mam projetý, tak představu mam. Citovat
čakom Odesláno 27. leden 2012 Odesláno 27. leden 2012 nevidel bych v tom problem. pro me jsou podložky za zavitovýmy vložkama (pokud chcete tak na zmenu rozteče) lepší než nejaky podložky s dlouhýma šroubama. podložky by si musel dat min. 23 mm menší se se zavitovýma vložkama nedelaji. ale jak piší ostatni je hodne peknych origo kol. a nenmusíš pak řešit podložky. [upravil dne 27.1.2012 07:55 od čakom] Citovat
koblih69 Odesláno 27. leden 2012 Odesláno 27. leden 2012 Tyhle pavučiny se dají sehnat i pod 2000,- kupovat je za tyhle prachy a ještě v jiné rozteči je nesmysl... Citovat
ZoSo Odesláno 27. leden 2012 Autor Odesláno 27. leden 2012 Nebudu je kupovat. Problém je, nebo -problém -prostě ssem na ně ještě nenarazil. Mě se pavučiny hrozně líbí. Ale tyhle sem pustil k vodě. Ty bys Koblih o nějakejch věděl? Citovat
Guest Scratch Odesláno 27. leden 2012 Odesláno 27. leden 2012 cau, myslim i to same co Koblih ale jeste k podlozkam - na coue mam podlozky cca 30mm a na sedanu vzadu 20mm, a nemel jsem s tim nikdy zadny prblem, ani co se tyka servisu, tak technicky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.