Péťa Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=29118 Citovat
vendelinek Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 Pěkný,tak to je frajer,ten jezdit umí:potlesk Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 Už jsem to sice viděl, ale i tak davam Citovat
romik1 Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 už len zapamätať si kadial mam ísť by bol trosku problém a nie ešte to odjazdiť...:o:potlesk Citovat
koblih69 Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 Páni a s takovou almarou, super Citovat
punkac Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 občas si štrejchne o zem, ale stejně je to frajer Citovat
Brizan Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 Tak to bych snad nedal ani na minibajkovi:D Je to frajer:mrk Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.