OK406 Odesláno 21. září 2019 Odesláno 21. září 2019 Dnes byl na výstavě drobních zvířat v Táboře - Měšicích a tak jsem si zajel do Plané nad Lužnicí, kde jsem natankoval plnou nádrž, za velmi sympatickou cenu v dnešní době: Citovat
ozzy56 Odesláno 21. září 2019 Odesláno 21. září 2019 tady na jesenicku dnes 32.90 Kč BA 95, no nekup to Citovat
OK406 Odesláno 22. září 2019 Odesláno 22. září 2019 K tomu není co dodat. Pouze bych použil a poupravil slogan, od jednoho nákupního řetězce: ,, Zde jsou lidi a ceny PHM ještě normální". Citovat
radim.1008 Odesláno 12. říjen 2019 Odesláno 12. říjen 2019 Letohrad EuroOil Optimal Diesel bez biosložek 31,90,-. Citovat
kratales Odesláno 13. říjen 2019 Odesláno 13. říjen 2019 Mramotice Effecta diesel za 30,50 Kč, s Tank Kartou za 29,90Kč. Dobrá cena, protože u nás je za 31,90Kč. Citovat
ozzy56 Odesláno 13. říjen 2019 Odesláno 13. říjen 2019 tady na jesenicku je benzín 95 za 33 korun , prostě chudý kraj, nízké mzdy, tak jim to osolíme--je tu dražší všecko Citovat
Guest StibTo Odesláno 13. říjen 2019 Odesláno 13. říjen 2019 @ozzy56 Moc nevěřím, že by to byl úmysl - podle Tvé logiky by v Praze musel litr N95 stát alespoň 40,- a nestojí. Ale je fakt, že sever Moravy je na tom ekonomicky spolu s pár dalšími místy v ČR opravdu bídně Citovat
ozzy56 Odesláno 13. říjen 2019 Odesláno 13. říjen 2019 neříkám úmysl, ale něco je tu špatně, když tento kraj nebyl nikdo schopen ekonomicky pozvednout od Marie Terezie...,jinak podle mě nejde o sever Moravy--kdo chce na ostravsku (karvinsku) makat, tak práci určitě sežene a bude i relativně dobře placená (bude 100% v celostátním průměru), ale tohle jesenicko je prostě zadupané, kdyby ses snažil sebevíc, o tom je řeč Citovat
pavelu96 Odesláno 25. říjen 2019 Odesláno 25. říjen 2019 Dnes v Liberci na Primu Diesel i N95 za 29,90 Citovat
radim.1008 Odesláno 1. listopad 2019 Odesláno 1. listopad 2019 (upraveno) Žamberk Benzina Efecta 95 32,60,- Upraveno 1. listopad 2019 uživatelem radim.1008 Citovat
radim.1008 Odesláno 1. prosinec 2019 Odesláno 1. prosinec 2019 Žamberk Benzina Efecta 95 31,60,- Víkendová sleva, v týdnu +1,-. Citovat
Lihous Odesláno 1. prosinec 2019 Odesláno 1. prosinec 2019 Včera večer benzinka Kudowa Zdroj Circle K - Miles+ ADisel / uz zimni -32°C v cene 5,20zl za litr A pokud natankuji vice jak 35L teto tak je kawa za 1zl - ale nevim zda komplet vyber a nebo jen jeden dany "typ" Nam se veslo do nadrze "jen" 31,04 v tydnu se jedeme projet do OC a hned pak DC .... Snad nam jedna nadrz bude stacit Citovat
radim.1008 Odesláno 11. leden 2020 Odesláno 11. leden 2020 Žamberk Benzina Efecta 95 31,30,- Víkendová sleva, v týdnu +1,-. Citovat
Guest StibTo Odesláno 12. leden 2020 Odesláno 12. leden 2020 100-oktan na MOL standartních 35,90 Citovat
radim.1008 Odesláno 13. leden 2020 Odesláno 13. leden 2020 Dnes nakrmeno i druhý auto. Letohrad EuroOil Optimal Diesel bez biosložek 31,50,-. Citovat
Péťa Odesláno 13. leden 2020 Odesláno 13. leden 2020 Máte to ňáký levný Tady je EuroOil za 31,90 A na Nový rok byl rovných 32,- Citovat
Lihous Odesláno 13. leden 2020 Odesláno 13. leden 2020 Jeste ze jsem si pred silvestrem natankoval do 20l "kanistriku" Citovat
Sawoy Odesláno 29. leden 2020 Odesláno 29. leden 2020 Naposledy v říjnu u zdejší Benziny 31,50. Fuelio mi teď nabízí u nedalekého MOLu 29,50 a průměr v oblasti 31,152. Pro zajímavost posledních 27.000 km stálo celkem 71.000 Kč (31 tankování), nejlepší cena byla 23,40 a nejhorší 37,14 (Garmisch, to si pamatuju). Průměrně tankuju 76 litrů za průměrných 2.282 Kč čili průměr 30 Kč/litr, prům. náklady 2,55 Kč/km (nejlíp 1,999 a nejhůř 3,676). A průměrná spotřeba 8,52 při nejlépe vyjeté nádrži 6,79 a nejhůř 10,91. Tak asi tak .... pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
trucker1245 Odesláno 29. leden 2020 Odesláno 29. leden 2020 Dnes Globus Praha Čakovice, diesel i 95 za pěkných 30,10KČ jindy benzín nepíši, ale stejná cena mě zaujala Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.