Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

No vždyť to říkám, chce to aspoň tu 1000 litrovou nádrž - a když ji dá na metrový podstavec, může si natáhnout tankovací hadici samospádem :D

Odesláno

No jo, ale pořídit ji taky něco stojí, to snižuje ten zisk. Už to mám, je lepší pořídit rovnou dvě a natankovat do zásoby 2000 litrů, aby se to kompenzovalo!

Odesláno

To je fakt, tak co musis natankovat 2000 do velky nadrze, 200 do kanystru a nadrz uplne po spunt protoze kdyz pojedes nalozenej a s vozejkem sezere ti to neco vic, takze kdyz zisk tak poradnej :D

Odesláno

Kámoš takhle blne s wartburgem na techničák,taky to tahal na sudy,přečerpaval atd. Nemluvě o tom,že je snad i nějaká vyhláška kolik se toho doma může skladovat.

Odesláno

Znamej taky, s Warťákem, přelejval techničák a najednou bum, a jak auto tak dřevěná garáž a ještě dvě sousední shořeli jak kdyby byli z papírů, ten technickej benzín hořel fakt dobře

 

A kdysi, když se stáli fronty na levnější benzín před zdražením jezdil jeden a nadrž i kanystry v garaži přelejval do vany :D

Odesláno

To s tím ještě furt blbne? Znám jednoho, co si míchal svůj vlastní benzín, dokonce snad ještě i do Fabie, ale dnes už je to mimo.

Ted co to spadlo pod 28,tak bere na pumpě,ale jen co to vyleze,tak to zase bude. Jen se mu divíme,že mu to stojí za to.Dělat se mu nechce,tak takhle šetří.

Odesláno

Warťase v dnešní době, to si nedovedu moc představit, až takovou nouzi, abych v tom musel jezdit... Navíc žral 10, co pamatuju, takže ani tak žádná výhra, to i 205D za chvíli vyjde levnějc, i když je dražší na pořízení.

Odesláno

modernste karoserie noueste warturg tausend von Eisenach

 

Náhodou to bylo moje první vozítko v 16, díky šasi se flexou uřízla střecha a jezdilo se do Těchobuzic na koupálko v kábriu :D Do té doby než nás vymákli vesnický příslušníci

:D

 

Jinak tomu šel upravit předstih a jezdit na nevyčerpatelné zásoby toluenu z bývalé chemofarmy Předlice :D

  • O 2 týdny později...
Odesláno (upraveno)

to máte dobre tady už všude o 2kč i víc Ostrava ale zatim tankuju za 29.70kč ale za tyden muže byt už 30.70kč vždy přes večer nahodi novou cenu

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odesláno

Stát chce vydělat? Vždyť se spotřební daně neměnily, ale je pravda, že se zdražením je větší odvod na DPH. 

Když se cena ropy nezmění, nejvíce na tom vydělají pumpaři, protože si zvýší marži. 

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...