oddie Odesláno 12. únor 2015 Autor Odesláno 12. únor 2015 No vždyť to říkám, chce to aspoň tu 1000 litrovou nádrž - a když ji dá na metrový podstavec, může si natáhnout tankovací hadici samospádem Citovat
agresssor Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 Jenze on ji nema to je ten problem , kdyby ji mel uz stoji s vozejkem u pumpy a leje to tam pod tlakem . Citovat
oddie Odesláno 12. únor 2015 Autor Odesláno 12. únor 2015 No jo, ale pořídit ji taky něco stojí, to snižuje ten zisk. Už to mám, je lepší pořídit rovnou dvě a natankovat do zásoby 2000 litrů, aby se to kompenzovalo! Citovat
agresssor Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 To je fakt, tak co musis natankovat 2000 do velky nadrze, 200 do kanystru a nadrz uplne po spunt protoze kdyz pojedes nalozenej a s vozejkem sezere ti to neco vic, takze kdyz zisk tak poradnej Citovat
Milan+ Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 Kámoš takhle blne s wartburgem na techničák,taky to tahal na sudy,přečerpaval atd. Nemluvě o tom,že je snad i nějaká vyhláška kolik se toho doma může skladovat. Citovat
oddie Odesláno 12. únor 2015 Autor Odesláno 12. únor 2015 To s tím ještě furt blbne? Znám jednoho, co si míchal svůj vlastní benzín, dokonce snad ještě i do Fabie, ale dnes už je to mimo. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 Znamej taky, s Warťákem, přelejval techničák a najednou bum, a jak auto tak dřevěná garáž a ještě dvě sousední shořeli jak kdyby byli z papírů, ten technickej benzín hořel fakt dobře A kdysi, když se stáli fronty na levnější benzín před zdražením jezdil jeden a nadrž i kanystry v garaži přelejval do vany Citovat
Milan+ Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 To s tím ještě furt blbne? Znám jednoho, co si míchal svůj vlastní benzín, dokonce snad ještě i do Fabie, ale dnes už je to mimo. Ted co to spadlo pod 28,tak bere na pumpě,ale jen co to vyleze,tak to zase bude. Jen se mu divíme,že mu to stojí za to.Dělat se mu nechce,tak takhle šetří. Citovat
oddie Odesláno 12. únor 2015 Autor Odesláno 12. únor 2015 Warťase v dnešní době, to si nedovedu moc představit, až takovou nouzi, abych v tom musel jezdit... Navíc žral 10, co pamatuju, takže ani tak žádná výhra, to i 205D za chvíli vyjde levnějc, i když je dražší na pořízení. Citovat
Péťa Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 Ale do Warťase kombi se vejde takového stavebního materiálu, jako do máločeho Citovat
oddie Odesláno 12. únor 2015 Autor Odesláno 12. únor 2015 Větší než 406 to nebylo Jo, na svou dobu to byl obrovský vagón, to jo. Když nebylo nic jiného na výběr. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 Čeče, ja mam pocit že to bylo větší jak 406 Break Citovat
punkac Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 modernste karoserie noueste warturg tausend von Eisenach Náhodou to bylo moje první vozítko v 16, díky šasi se flexou uřízla střecha a jezdilo se do Těchobuzic na koupálko v kábriu Do té doby než nás vymákli vesnický příslušníci Jinak tomu šel upravit předstih a jezdit na nevyčerpatelné zásoby toluenu z bývalé chemofarmy Předlice Citovat
oddie Odesláno 12. únor 2015 Autor Odesláno 12. únor 2015 Ee, 406 je podle letmého náhledu na rozměry o půl metru delší a o 12cm širší, přesněji jsem nezkoumal. Citovat
radim.1008 Odesláno 21. únor 2015 Odesláno 21. únor 2015 Žamberk Benzina N95 30,90. Během měsíce zdražení o 1,40,-. Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 21. únor 2015 Odesláno 21. únor 2015 (upraveno) to máte dobre tady už všude o 2kč i víc Ostrava ale zatim tankuju za 29.70kč ale za tyden muže byt už 30.70kč vždy přes večer nahodi novou cenu Upraveno 21. únor 2015 uživatelem Lukaydo 407 Citovat
Haryk Odesláno 21. únor 2015 Odesláno 21. únor 2015 jo ropa jde nahoru pomalu a benzin doslova letí a nafta taky :bacha Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 21. únor 2015 Odesláno 21. únor 2015 Je to uměle vyvolane aby měli zisk ropa šla minimálně nahoru,prostě stát chce vic vydělat šmějdi Citovat
MilanF1 Odesláno 21. únor 2015 Odesláno 21. únor 2015 Stát chce vydělat? Vždyť se spotřební daně neměnily, ale je pravda, že se zdražením je větší odvod na DPH. Když se cena ropy nezmění, nejvíce na tom vydělají pumpaři, protože si zvýší marži. Citovat
radim.1008 Odesláno 25. březen 2015 Odesláno 25. březen 2015 Žamberk Benzina N95 31,90 za litr. O víkendu byl o korunu lacinější. Jsem to trochu nevychytal. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.