Berry86 Odesláno 14. únor 2013 Odesláno 14. únor 2013 Cerpaci stanice TEXACO - Praha Uhříněves, mají pečeť kvality - současný stav: Natural 95 - 34,90 CZK Diesel Plus - 34,90 CZK Citovat
Frantic Odesláno 14. únor 2013 Odesláno 14. únor 2013 iba OMV- Martin cena 1,42€ aktualne, bolo uz aj 1,49 Citovat
Roman Bazi Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 Dnes jsem v Blansku tankoval LPG za16.80kč/l a minulý týden dokonce 16.50kč/l. No není to nádhera:D. Citovat
Péťa Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 V Polsku hned za hranicí tankuji za 16.00 Jinde mají určitě i levněji Citovat
Fuller Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 Makro Praha Stodůlky, stále Natural 95 za 35,10 a to je pro mě v okruhu 10ti km nejlevnější.. O to víc, že to mám sotva kilometr od baráku. [upravil dne 21/5/13 22:49 od Fuller] Citovat
Judes Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 Neznačková pumpa u kamionistou v obci , nafta 1.27€ Citovat
Medvěd Odesláno 21. květen 2013 Odesláno 21. květen 2013 Naposled minulý týden Benzina Argentinská 39,50 Kč Citovat
Fuller Odesláno 22. květen 2013 Odesláno 22. květen 2013 Medvědě, Tobě s tou naftou by se vyplatilo jezdit sem. http://www.g7.cz/letnany Tam je ta nafta asi o 5 korun levnější, než na Argentinské. V pátek pojedu okolo, mohu poreferovat o přesné ceně. Benzín tam beru do svého, když jedu kolem a jinak nafta a i ten benál, se tam bere do firemních aut, nikdy žádný problém. A to jsou Fordy, Subaru, Kia, Renault, stáří vozů max. 6 let. Citovat
Péťa Odesláno 1. červen 2013 Odesláno 1. červen 2013 Dnes jsem tankoval LPG v Polsku (opět Orlen hned za hranicemi) za neuvěřitelných 15.52 Kč Nejlevněji v Náchodě jinak natankuji za 16.80 Citovat
Roman Bazi Odesláno 3. červen 2013 Odesláno 3. červen 2013 Včera jsem ve Vysokém Mýtě tankoval LPG za 14.90kč. Takže jsem jel za 1.2kč/km, no není to nádhera:papa. Citovat
Pavelbbk Odesláno 3. červen 2013 Odesláno 3. červen 2013 Praha Novovysočanská ulice , Benzina ,Verva diesel 35,5 kč/l Citovat
radim.1008 Odesláno 15. září 2013 Odesláno 15. září 2013 Tak to tu zase oživíme. Včera jsem byl v HK a musel jsem vzít benzín. U nás v Žamberku Benzina N95 37,90Kč. Tankoval jsem při zpáteční cestě u Třebechovic pod Orebem, Benzina N95 36,30Kč. Proč je u pumpy z jedné sítě, vzdálených od sebe 40km takový rozdíl ceně? Citovat
davidekcz Odesláno 15. září 2013 Odesláno 15. září 2013 Diesel : ONO Jihlava : 34,50Kč Shell Jihlava 35,90Kč Shell Pelhřimov 37,90Kč Unicorn ZR :36,10Kč Tak rozdíl na cca 80km i přes 3Kč :o Citovat
odee Odesláno 17. září 2013 Odesláno 17. září 2013 No jo, ale to máte 40km od sebe, mi sme nedávno měli v Brně na dvou pumpách stejné značky, vzdálených od sebe 3minuty jízdy (ve špičce:D) rozdíl víc než korunu... měli to tak snad dva týdny, na jedné nebyla ani noha a na druhé fronta den co den:D Citovat
radim.1008 Odesláno 8. prosinec 2013 Odesláno 8. prosinec 2013 Dlouho nic se tu nenapsalo. Takže dnes EuroOil v Letohradě N95 35,90Kč. Citovat
Péťa Odesláno 8. prosinec 2013 Odesláno 8. prosinec 2013 Ve čtvrtek jsem u Makra v Hradci Králové platil za N95 34,50 Kč. Ale nepochopil jsem, proč jsem na kartičku nedostal slevu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.